БРАВО БОРИСЕ ТАДИЋУ!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
2mw5iio.gif
.. е хвала ти Боже... ево крстим се и десном и левом руком и не могу да верујем шта сам чуо на дневнику РТС... :klap::klap::klap:

Раније сам отворио тему СВЕ ГЛУПОСТИ БОРИСА ТАДИЋА... и то је доста "дугачка" тема, али ето једном и да се одушевим потезом БоТе ... он је очигледно ЛИЧНО издејствовао стан за Чавића и лично био присутан додели стана и изјавио да је провалио да до сада НИСУ могли да доделе заслужени и обећани стан Чавићу због законских препрека ДА СЕ ЗАСЛУЖНИМ ГРАЂАНИМА ДОДЕЛИ ДАР и да је сазнао да државна администрација има некакве ПРИВИЛЕГОВАНЕ ЛИСТЕ
на које се очигледно угуравају "Курте и Мурте" које добијају станове а затим их
по багателној цени откупљују И ДА ЈЕ НАЛОЖИО ДА СЕ ТЕ ЛИСТЕ СТАНОВА
ИСПИТАЈУ.

Ето, овај његов потез је стварно за похвалу, а ако и ви имате нека сазнања
да је УЧИНИО НЕШТО ДОБРО - додајте овој теми.
 
Тадића хвале ... пашће снег!
Наравно да мора да се испита, посебно зато што председник нема стан а нечије секретарице (читај швалерке) су се обезбедиле. Где то има?
Мени се допало то што је јуче примио прогнане из Српске Крајине и како они кажу, имали су квалитетан разговор.
 
E Митке, Митке, па зар и ти сине Бруте ??? Морам ти то рећи, јер си и ти очито насео на пропаганду. Ја сам се искрено речено згрозила када сам видела заједно Верана Матића и Тадића у стану Чавића, па како Б92 снима Чавићево купатило. Дно дна.

Па ја бих одбила тај стан. Па тиме он је сада "уловљен". Већ сутра ће да га зову на Б92 и мораће да се одазове позиву, а кад крене председничка кампања Тадића, одмах ће да буде позван да као Дивац иде и рекламира Тадића.

Жалосно. Купују наше спортисте за паре.

Митке....Митке....не наседај на манипулације са људима.....:rtfm:
 
"Влада" дебила коштунице је апсолутни рекордер у додели станова односно поклањању истих гамади из "привилегованих листа"

Стан је најмање што је Чавић заслужио
 
2mw5iio.gif
.. е хвала ти Боже... ево крстим се и десном и левом руком и не могу да верујем шта сам чуо на дневнику РТС... :klap::klap::klap:

Раније сам отворио тему СВЕ ГЛУПОСТИ БОРИСА ТАДИЋА... и то је доста "дугачка" тема, али ето једном и да се одушевим потезом БоТе ... он је очигледно ЛИЧНО издејствовао стан за Чавића и лично био присутан додели стана и изјавио да је провалио да до сада НИСУ могли да доделе заслужени и обећани стан Чавићу због законских препрека ДА СЕ ЗАСЛУЖНИМ ГРАЂАНИМА ДОДЕЛИ ДАР и да је сазнао да државна администрација има некакве ПРИВИЛЕГОВАНЕ ЛИСТЕ
на које се очигледно угуравају "Курте и Мурте" које добијају станове а затим их
по багателној цени откупљују И ДА ЈЕ НАЛОЖИО ДА СЕ ТЕ ЛИСТЕ СТАНОВА
ИСПИТАЈУ.

Ето, овај његов потез је стварно за похвалу, а ако и ви имате нека сазнања
да је УЧИНИО НЕШТО ДОБРО - додајте овој теми.

Да се "испита". Е Еремита наивни испитаће се то на куково лето. И да је рекао да ће се поништи листа највероватније то не би урадио.

Па човече, шиптарско село у Србији (била тема) је ненападнуто, нити ова издајничка власт планира да је нападне и спречи дрога да се шири, а масовно шиптари из тог села трују Србију.
 
2mw5iio.gif
.. е хвала ти Боже... ево крстим се и десном и левом руком и не могу да верујем шта сам чуо на дневнику РТС... :klap::klap::klap:

Раније сам отворио тему СВЕ ГЛУПОСТИ БОРИСА ТАДИЋА... и то је доста "дугачка" тема, али ето једном и да се одушевим потезом БоТе ... он је очигледно ЛИЧНО издејствовао стан за Чавића и лично био присутан додели стана и изјавио да је провалио да до сада НИСУ могли да доделе заслужени и обећани стан Чавићу због законских препрека ДА СЕ ЗАСЛУЖНИМ ГРАЂАНИМА ДОДЕЛИ ДАР и да је сазнао да државна администрација има некакве ПРИВИЛЕГОВАНЕ ЛИСТЕ
на које се очигледно угуравају "Курте и Мурте" које добијају станове а затим их
по багателној цени откупљују И ДА ЈЕ НАЛОЖИО ДА СЕ ТЕ ЛИСТЕ СТАНОВА
ИСПИТАЈУ.

Ето, овај његов потез је стварно за похвалу, а ако и ви имате нека сазнања
да је УЧИНИО НЕШТО ДОБРО - додајте овој теми.

:hahaha::hahaha:

Ti si eremita bas neki naivcina
 
E Митке, Митке, па зар и ти сине Бруте ??? Морам ти то рећи, јер си и ти очито насео на пропаганду. Ја сам се искрено речено згрозила када сам видела заједно Верана Матића и Тадића у стану Чавића, па како Б92 снима Чавићево купатило. Дно дна.

Па ја бих одбила тај стан. Па тиме он је сада "уловљен". Већ сутра ће да га зову на Б92 и мораће да се одазове позиву, а кад крене председничка кампања Тадића, одмах ће да буде позван да као Дивац иде и рекламира Тадића.

Жалосно. Купују наше спортисте за паре.

Митке....Митке....не наседај на манипулације са људима.....:rtfm:

Šta ima da odbijaš kad ti niko ništa nije ponudio... :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Па човече, шиптарско село у Србији (била тема) је ненападнуто, нити ова издајничка власт планира да је нападне и спречи дрога да се шири, а масовно шиптари из тог села трују Србију.

Не трују србију него наркомане

Као друго, то није тема, попиј лек па се врати у стварност, бар за који минут
 
Не живим ја за фајт, :mrgreen:већ неке друге вредности у животу.... "Не верујте Данајцима ни кад вам поклоне доносе". ;)

:rotf: Све ми је јасно. Некима комплекси од демократа на челу са Тадићем не дају да трезвено размишљају и потдраве добре потезе. :rotf:
 

Back
Top