Office Xp

Dexxi

Obećava
Poruka
53
Imam problam sa Word-om posto nece da mi cekira pravopis na nemackom,office je inace na engleskom.Instalirao sam kompletni Office ali opet isto ,cekiranje na engleskom,francuskom i spanskom radi a kad hocu na nemackom javlja mi da mi trebaju neke .dll fajle.Skinuo sam ih sa interneta ali nisam siguran gde treba da stoje,nesto sam probao ali nije uspelo.
 
Čuj, Office XP je jedna od najnestabilnijih verzija Office-a dosad. Problem koji ti imaš sa nedostajućim *.dll fajlom je najbezazleniji za koji sam saznala. Tu biblioteku (.dll) možeš da skineš direktno od Microsofta, ali bih ti preporučila da ipak razmišljaš o paketu Office 2000 ili 2003. Naravno da u XPu ima korisnih poboljšanja alata (napredne funkcije!) u odnosu na Office 2000. Ako su ti potrebni, ako si jedan od naprednijih korisnika... odmah pređi na Office 2003.
 
Da, da, novi office je stvarno dobar. Veci je napredak napravljen prelaskom sa XP na 2003, nego sa 2000 na XP. Jos ovaj zadnji ima na srpskom, za one koji ne znaju engleski, ili se prave patriote :lol:
 

Slične teme


Back
Top