Razlozi da Iran napadne Izrael i razlozi da Izrael napadne Iran

Pogledaj rezultate ankete: ?????

Glasova
18. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Izrael treba da napadne Iran

3 16,67%
  • Iran treba da napadne Izrael

6 33,33%
  • Neka nadju zajednički jezik i prebrode konflikt

9 50,00%
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Razlozi da Iran napadne Izrael i razlozi da Izrael napadne Iran

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Razlozi da Iran napadne Izrael i razlozi da Izrael napadne Iran

vidim da radikalski, tomistički i koštuničinski forumaši priželjkuju rat između Irana i Izraela i tvrde kako se on mora dogoditi. Oni kažu da Iran treba da napadne Izrael zbog cionista i da Izrael treba da napadne Iran zbog islama...
    ajde probajte da date prave razloge zašto Izrael treba da napadne Iran, ili obratno. Kako to Iran preti suverenosti bezbednosti Izraela, kako to Izrael preti bezbednosti i suverenosti Irana da bi bio rat?

Koji su razlozi za taj rat?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Razlozi da Iran napadne Izrael i razlozi da Izrael napadne Iran

има тема

Zainteresovan član Philosopher of life (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: Razlozi da Iran napadne Izrael i razlozi da Izrael napadne Iran

Citat Original postavio _isidora_ Pogledaj poruku
    vidim da radikalski, tomistički i koštuničinski forumaši priželjkuju rat između Irana i Izraela i tvrde kako se on mora dogoditi. Oni kažu da Iran treba da napadne Izrael zbog cionista i da Izrael treba da napadne Iran zbog islama...
    ajde probajte da date prave razloge zašto Izrael treba da napadne Iran, ili obratno. Kako to Iran preti suverenosti bezbednosti Izraela, kako to Izrael preti bezbednosti i suverenosti Irana da bi bio rat?

U *** koji argument pa jel znas to koliko muslimana ima u Izraelu.Taj ko to stavlja za argument lupa gluposti.A i to da Iran hoce da napadne zbog cionizma je kao bi Hrvatska napala Srbiju zbog velikosrpske agresije, isto glup argument.
    Inace kad covek prizeljukuje jos krvi,znaci da nesto sa njim nije u redu.
    Mada reano gledano pre ce Izrael napasti cim se dogovore sa gazdama Amerima(ili slugama zavisi kako gledate) pa bi u eventualnom brzom naletu pregazili Iran.Mada i on se dosta naoruzao tako da ce to biti dosta opasno ako se dogodi,Mogao bi Izrael konacno da dobije po njusci.

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Interesi Izraela i Amera.....
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Ističe se podgorickimali (avatar)
    Učlanjen
    29.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    66

Pa mi treba da podrzavamo Izrael jer su oni nasa braca pravoslavci
    Zar niste znali, evo pitajte nase drugare forumase, oni ce vam objasniti da su Jevreji Pravoslavni, a da je Izrael pravoslavna zemlja.
    Da da, Izrael koji je pun pravoslavnih jevreja, nas smatra za BRATSKU DRZAVU, ODMA POSLE RUSIJE!
    Naime neki misle da je U.S.A glavni saveznik Izraela, to je najobicnija glupost, Rusija je Izralski glavni saveznik, a odma za njim i mi, njihova pravoslavna braca.
    Jevreji i mi su najbolji pravoslavni narodi na svijetu.

Pored toga, eto pitajte nase drugare forumase, neki od njih stalno putuju za Izrael, pa odma iz Izraela za Iran.
    E sad opste poznato pravilo da niko ko ima izraelski ulazni pecat u svom pasosu ne moze uci u Iran (a kamoli Izraelski pasos tek) to je obicna laz i izmisljotina!!!! Svuda se moze iz pravoslavnog Izraela!
    Podgorice grade moj, sin sam tvoj

Domaćin Lomnica_city (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Lupas gluposti, neko je pisao o tome da postoji 200 000 Izraelaca koji su pravoslavci, jer su isti stigli iz Rusije i ne drze se vise svoje tradicionalne vere ali pripadaju i dalje istom narodu, obrnuto od vase situacije jer se trudite da zadrzite Svetosavsku veru i Srpske crkve ali da ne budete vise Srbi...
    A Rusi im jesu saveznici jer je od 6 milje Jevreja u Izraelu 25% stiglo iz Rusije i onaj predsednik ili sta li je im je Proruski orijentisan posto je i sam"Rus", a nekoliko desetina hiljada su crnci iz Etiopije... bolje pitaj sta ti nije jasno nego da lupas bez veze samo da bi kontrirao nekom i inatio se!
    Pozdrav

Veoma poznat RoccoS (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    223

Citat Original postavio podgorickimali Pogledaj poruku
    Pa mi treba da podrzavamo Izrael jer su oni nasa braca pravoslavci
    Zar niste znali, evo pitajte nase drugare forumase, oni ce vam objasniti da su Jevreji Pravoslavni, a da je Izrael pravoslavna zemlja.
    Da da, Izrael koji je pun pravoslavnih jevreja, nas smatra za BRATSKU DRZAVU, ODMA POSLE RUSIJE!
    Naime neki misle da je U.S.A glavni saveznik Izraela, to je najobicnija glupost, Rusija je Izralski glavni saveznik, a odma za njim i mi, njihova pravoslavna braca.
    Jevreji i mi su najbolji pravoslavni narodi na svijetu.

Pored toga, eto pitajte nase drugare forumase, neki od njih stalno putuju za Izrael, pa odma iz Izraela za Iran.
    E sad opste poznato pravilo da niko ko ima izraelski ulazni pecat u svom pasosu ne moze uci u Iran (a kamoli Izraelski pasos tek) to je obicna laz i izmisljotina!!!! Svuda se moze iz pravoslavnog Izraela!
    Kandidujem ovaj post za najgluplji ove nedelje.
    Волео је живот, волео је цвеће,

ал' тога пролећа не имаде среће.

Poznat
    Učlanjen
    22.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

trebaju da se poubijaju swi medjusobno

Elita
    Učlanjen
    12.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio RoccoS Pogledaj poruku
    Kandidujem ovaj post za najgluplji ove nedelje.
    dabome.

a i topik

Poznat Крагуј (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    634

ja sam glasao da muslimani prvi napadnu iz razloga jer će veća šteta biti ako muslimani prvi ispale rakete(pod uslovom da ih ima) nego da katoličkojevrejska koalicija prva napadne i tako neutrališe vojne resurse muslimanske vojske.svi smo svesni da će katolici preko bare zajedno sa katolicima iz evrope napasti muslimane ali ovog puta nadam se da su se preračunali jer ipak se radi o zemljii koja nije ni nalik Iraku i nadam se da će ovoga puta muslimani konačno naneti težak udarac najvećem zlu 20 i 21 veka koju su zaslužili da budu surovo kažnjeni.da se razumemo ne svrstavam se ni na jednu stranu boli me uvo i za jedne i za druge i muslimani i katolici su činili zverstva i genocid nad mojim narodom,ubijali,ugnjetavali,nabijali na kolac,gađali bombama sa uranijom,nabijali klinove malom Radojici i kojekakvih drugih zuluma činili i ja kao pravoslavac biću samo posmatrač nečega što će biti,nadam se, početak kraja zločincima i fašistima sa zapada kojima i pepeo treba rasuti da se ne povampire ko ona ptičurina.navijam za muslimane jer ja ne znam kako je teško bilo pod turcima 500 godina(kako li je turcima,oni su non stop pod turcima) ali sam svedok iživljavanja,ubijanja,maltretiranja,izdrkavanja katolika nad pravoslavcima krajem prošlo i početkom ovog veka...

p.s. jevreje ne pominjem,nek se sami snadju,nek beže ....
    Poslednji put ažurirao/la Крагуј : 04.08.2009. u 19:18

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Izrael ce sve da napadne.

Domaćin Dust (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    0

Treba da se dogovore, jer ako niste znali, dosta Jevreja živi u Iranu, i to sasvim mirno...

Početnik
    Učlanjen
    27.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Да би се уништила лажна држава и геноцидна творевина звана Израел,а затим и њено лојнално становништво.-...

Buduća legenda Droid (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    370

Citat Original postavio Dust Pogledaj poruku
    Treba da se dogovore, jer ako niste znali, dosta Jevreja živi u Iranu, i to sasvim mirno...
    da citavih 70 000

Slične teme

1. Da li Izrael treba da napadne Iran?
    Autor Droid u forumu Politika
    Odgovora: 202
    Poslednja poruka: 08.11.2009., 05:02
  2. Bajden: SAD neće sprečavati Izrael da napadne Iran
    Autor gost 23146 u forumu Politika
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 06.07.2009., 19:45
  3. Iran i Izrael, zaoštravanje odnosa
    Autor Bojan_BRT u forumu Politika