Pozivnica za venčanje.....

Moja pozivnica će glasiti: "Svi koji žele da se uvere da se gospođica..... napokon udala neka se nacrtaju ispred Opštine u toliko i toliko sati. Venčanja u crkvi biti neće jer mlada želi šansu da se brzo razvede ukoliko joj se bračni život ne dopadne. Poklone ne vraćam.. Duplirane kućne aparate prodajem po povoljnoj ceni."
 
Moja pozivnica će glasiti: "Svi koji žele da se uvere da se gospođica..... napokon udala neka se nacrtaju ispred Opštine u toliko i toliko sati. Venčanja u crkvi biti neće jer mlada želi šansu da se brzo razvede ukoliko joj se bračni život ne dopadne. Poklone ne vraćam.. Duplirane kućne aparate prodajem po povoljnoj ceni."

dosadno ti je to koce chitati tolki tekst. de to uoblichi da izgleda onako, konkretno. :)))
 
Kako bi glasila pozivnica za vaše venčanje...... Ili ako ste već u braku šta biste voleli da je na njoj pisalo umesto onog "Pozivamo vas da uveličate ovaj događaj" ......

Ma koje crne pozivnice, ljude pozoves telefonom da dodju na zurku da se napiju i slusaju dobru muziku i kraj. Sto manje pompe, to bolje.
Uf pegla mi se kad pomislim da smisljam tekst za pozivnice..i sve ono mlada i mladozenja na pozivnicama. Ne znam otkud ta averzija :confused:
 

Back
Top