Svaka čast

_isidora_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
315
Mi smo zemlja koja ima velike ponecijale u nauci, sportu i umetnosti, ali nažalost, Srbija dovoljno ne ulaže u svoje talente.

Imamo primer legendarnog i jednog od najpriznatijih svetskih genetičara Miodraga Stojkovića, koji je uspeo u belom svetu i vratio se u Srbiju da napravi bolnicu u rodnom Leksovcu za lečenje STERILITETA:ok:!

Da vidimo šta se zbiva u Kragujevcu:

Stručnjaci Instituta Medicinskog fakulteta u Kragujevcu na korak su do krajnjeg cilja: da naprave ljudsku kožu u laboratorijskim uslovima. Prvi u Srbiji uspeli su posle skoro trogodišnjeg istraživanja da u in vitro uslovima formiraju potkožno tkivo i potkožicu.
http://www.blic.rs/drustvo.php?id=104607

Prvi bi bili u ovom delu Evrope kojim je ovo pošlo za rukom...

Drago mi je da čujem da se nešto dešava i van Beograda!
 
Poslednja izmena:
Nije promašena,kod nas sve ima veye s politikom.Stojkoviću nisu dali dozvolu za rad jer je bio blizak s radikalima,znam to odlično jer sam ja iz Leskovca,a sem toga tako nešto sme postojati samo u Beogradu:dash::dash::dash::dash:
 
А то је за медицину, а не за политику ... промашена тема ...

Za politiku, dabome... Nemamo ni kao narod ni kao država pojma da ulažemo u talente, koji će stostruko vratiti ovoj zemlji uloženo. Mi samo znamo da prodajemo preduzeća i fabrike, direktori žderu narodni novac na "poslovnim ručkovima" (čitaj, sve trpaju sebi u džep).
 
Nije promašena,kod nas sve ima veye s politikom.Stojkoviću nisu dali dozvolu za rad jer je bio blizak s radikalima,znam to odlično jer sam ja iz Leskovca,a sem toga tako nešto sme postojati samo u Beogradu:dash::dash::dash::dash:

Ne znam za dozvolu da li ima ili ne, ali on je bolnicu otvorio 29.4.2008.
Da li je bio blizak sa radikalima, ne znam...

I pravo kažeš da je sve u Beogradu...
 
Profesor Zoran Milosavljević, vođa istraživačkog tima i šef katedre za histologiju i embrionologiju, kaže za “Blic” da je cilj stručnjaka koji se bave inženjeringom ljudskih tkiva iz Kragujevca da razviju sopstvenu metodologiju po kojoj će u laboratoriji moći da prave velike površine kože.
 
Lepo je cuti da ima ljudi koji su takvi entuzijasti.
Mozda za neke zvuci iznenadjujuce,ali nasa medicina je poprilicno napredovala u zadnje vreme,problemi su medjutim u potpunom oronulim zgradama i manjku istih,kao i u jos uvek prisutnoj korupciji medju lekarima i medicinskim osobljem.
 
Ne znam za dozvolu da li ima ili ne, ali on je bolnicu otvorio 29.4.2008.
Da li je bio blizak sa radikalima, ne znam...

I pravo kažeš da je sve u Beogradu...

Nikad nije bio član stranke,ali je bio blizak s njima,mada to nema nikakve veze,čovek je pre svega patriota,oni su mu nudili tako nešto da uradi ali u Beogradu,on im je rekao da će to učiniti ili u Leskovcu ili van Srbije,jer želi da da nešto svom rodnom gradu.
Ta klinika radi,ali nema nikakvu podršku od države,značajniju jer se Stojković ne deklarise otvoreno politički....jadno i žalosno :dash::dash::dash::dash::dash::dash:
 
Lepo je cuti da ima ljudi koji su takvi entuzijasti.
Mozda za neke zvuci iznenadjujuce,ali nasa medicina je poprilicno napredovala u zadnje vreme,problemi su medjutim u potpunom oronulim zgradama i manjku istih,kao i u jos uvek prisutnoj korupciji medju lekarima i medicinskim osobljem.

Čovek je neverovatan rodoljub,on ta svoja naučna istraživanja može da obavlja i u Njukastlu i Valensiji,ali on želi u Srbiji,a takvih skoro da nema.Oteraće ga ova bagra,videćete...
 
Nije promašena,kod nas sve ima veye s politikom.Stojkoviću nisu dali dozvolu za rad jer je bio blizak s radikalima,znam to odlično jer sam ja iz Leskovca,a sem toga tako nešto sme postojati samo u Beogradu:dash::dash::dash::dash:

Нису Београђани ти који се залажу да све буде у Београду, већ дошљаци који владају Београдом! Организуј анкету међу Београђаним па ћеш видети да њиховој срећи неће бити краја кад дође дан да за сваку глупост не морате долазити у Београд, и када ће престати разлози због које не престаје миграција у Београд.
 
Čovek je neverovatan rodoljub,on ta svoja naučna istraživanja može da obavlja i u Njukastlu i Valensiji,ali on želi u Srbiji,a takvih skoro da nema.Oteraće ga ova bagra,videćete...
Svaka njemu cast,treba ga zadrzati ovde,a i nadam se da ce i kod njega prevagnuti zelja da ostane bar zbog vecine normalnog naroda kome treba pomoc koju on moze da im ponudi.
 
Нису Београђани ти који се залажу да све буде у Београду, већ дошљаци који владају Београдом! Организуј анкету међу Београђаним па ћеш видети да њиховој срећи неће бити краја кад дође дан да за сваку глупост не морате долазити у Београд, и када ће престати разлози због које не престаје миграција у Београд.

Na to sam i mislio
 

Ako je bio blizak sa radikalima i ne treba mu dati dozvolu. Radikali hoce da im on napravi vojsku klonova i da stalno vode ratove.

Слободно можеш да избришеш оно модерна певачица.
Нема потребе за тим.
То се да закључити на основу твојих текстова.
Зашто се ти секираш у вези рата ако ће их водити клонови?
А даћу себи да приметим да си отишла сасвим са теме.:dash:
 
Za politiku, dabome... Nemamo ni kao narod ni kao država pojma da ulažemo u talente, koji će stostruko vratiti ovoj zemlji uloženo. Mi samo znamo da prodajemo preduzeća i fabrike, direktori žderu narodni novac na "poslovnim ručkovima" (čitaj, sve trpaju sebi u džep).

Ма улажемо и у таленте, али за "позадинске спортове" , а они не трпају само у џеп, мало трпају и испод кичме... шта ћеш, сиротиња, па мора неко да им организује параду.....
 
Слободно можеш да избришеш оно модерна певачица.
Нема потребе за тим.
То се да закључити на основу твојих текстова.
Зашто се ти секираш у вези рата ако ће их водити клонови?
А даћу себи да приметим да си отишла сасвим са теме.:dash:

Ja sam na pravoj temi. A tebi je deda bio partizan,koji se skrivao po kukuruzu, a posle rata se guzio da dobije boracku penziju, a ti se sada pravis da ti je neko bio cetnik. Promasio si zivot, promasiti temu nije strasno.
 
Nije promašena,kod nas sve ima veye s politikom.Stojkoviću nisu dali dozvolu za rad jer je bio blizak s radikalima,znam to odlično jer sam ja iz Leskovca,a sem toga tako nešto sme postojati samo u Beogradu:dash::dash::dash::dash:

О овоме је Наташа недавно причала у Скупштини кад је била тема о оној вештачкој оплодњи. Дајте више података о том доктору.
 
Mi smo zemlja koja ima velike ponecijale u nauci, sportu i umetnosti, ali nažalost, Srbija dovoljno ne ulaže u svoje talente.

Imamo primer legendarnog i jednog od najpriznatijih svetskih genetičara Miodraga Stojkovića, koji je uspeo u belom svetu i vratio se u Srbiju da napravi bolnicu u rodnom Leksovcu za lečenje STERILITETA:ok:!

pazi kad se lezbaca brine za problem steriliteta
 

Back
Top