hocu da mu izjavim ljubav kada je vec kasno
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: hocu da mu izjavim ljubav kada je vec kasno

Zainteresovan član Krenpita (avatar)
    Učlanjen
    27.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano hocu da mu izjavim ljubav kada je vec kasno

Prevarila sam decka i nece me nazad.e ja bi to razumela ali stvar je takva da sam ga namerno ga prevarila jer je on pre toga mene i to dva puta i to sa osobom koju poznajem .

meni je zao evo raspadam se neznam sta cu. vec smo zajedno godinu dana skoro i ovako nesto da se desi glupo sasvim !!!
    Ja bi sad da vas pitam dali se to nekome jos desilo od vas i ako jeste kako ste resili situaciju ?
    razmisljam da mu napisem neku veliku poruku na papiru u obliku srca i da nateram drugaricu da ga odvede u sumu posto samnnom nece da prica ali malo mi je gadno jer je s njom spavo pre toga svega a drugu ne znam.uglavnom, mozda imate neku bolju ideju ?

jer da zovem sve za ljubav ? mnogi kazu da je to bezveze i da ce samo jos vise da se naljuti sta da radim ?

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Podrazumevano Re: hocu da mu izjavim ljubav kada je vec kasno

idi u soping, kukaj svima okolo, napi se kao stoka, pojedi kilogram sladoleda...mislim sta god...samo ponovo postani covek
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Primećen član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

ja mislim da treba da se pomiris sa cinjenicom i ides dalje...i ako ti se sledeci put isto desi,odnosno ako te prevari decko,ili da mu se ne svetis na isti nacin,ili da mu se osvetis isto tako samo onda kada ti emocije nestanu.

meni se nije nikad desilo to,ali moje misljenje je da si se samo spustila na njegove grane....a cim te je varao,nije te ni vredan...zato,gore glavu i pali dalje...nemoj da mu slinis,jer mozes da postignes kontra efekat,a i ako je mladji decko,mozes samo da mu podignes ego!

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    280

Он је тебе варао па си ти праштала...
    А он теби не прашта...
    Размисли да ли је вредан твог труда...
    http://forum.krstarica.com/entry.php/31788-%D0%89%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8

Buduća legenda neizreciva (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    569

uprljan odnos ne smatram vrednim za obnavljanje, ma kakva ljubav bila....jer ona je bila, ona je proslost jer ljubavlju ne zovem lazne osecaje prema nekom u koga nemam poverenja, koga ne postujem, sa kojim nemam bliskost.....to je shit......
    Smatram da je smeh jedna od najozbiljnijih stvari...

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Ajde sad ovako...chinjenica je da ga hocesh nazad pa hocesh...i dzaba pricha o tome kako to nema buducnost,kako te nije vredan ( kao shto nije) itd. Od svega toga nishta nece proci jer si udarila na mushku sujetu, i on sam dok se malo ne zduva nece ti pomoci ni Milan Kalenic ni papirna srca a pogotovo ne ta "verna" drugarica koja je u ovoj prichi zapravo primaran problem... momaka ce biti josh mnogo,a prijatelji su oni koji treba da ostaju... u ovom sluchaju,meni nije jasno shta ti uopshte sa njom imash da prichash vishe?... dakle - prvo njoj nogu u d*pe ( pardon) a onda jednostavno (znam da je teshko ali poslushaj) prestani da ga smarash i daj vam malo vremena .... kad prestane da krvari rana pogodjenog mushkog ponosa, mozhda se predomisli pa te potrazhi..ako ne, vreme ce ti bar malo olakshati i pomoci da ga jednostavnije prebolish.... u svakom sluchaju, nijedna od nas ovde se ne bi mirila sa njim,kao shto vidish,ali ovakav savet sam ti dala iskljuchivo zato shto nashe NEMOJ SA NJIM nece vredeti jer si zaljubljena do ushiju...a neka,lepo je to.... jednom cesh se smejati svemu ovome...
    PozZ
    Quod me nutrit me destruit

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5975

Taka se situacija resava samo sa drugim partnerima i naravno da se klin klinkom izbija
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Krenpita Pogledaj poruku
    Prevarila sam decka i nece me nazad.e ja bi to razumela ali stvar je takva da sam ga namerno ga prevarila jer je on pre toga mene i to dva puta i to sa osobom koju poznajem .

meni je zao evo raspadam se neznam sta cu. vec smo zajedno godinu dana skoro i ovako nesto da se desi glupo sasvim !!!
    Ja bi sad da vas pitam dali se to nekome jos desilo od vas i ako jeste kako ste resili situaciju ?
    razmisljam da mu napisem neku veliku poruku na papiru u obliku srca i da nateram drugaricu da ga odvede u sumu posto samnnom nece da prica ali malo mi je gadno jer je s njom spavo pre toga svega a drugu ne znam.uglavnom, mozda imate neku bolju ideju ?

jer da zovem sve za ljubav ? mnogi kazu da je to bezveze i da ce samo jos vise da se naljuti sta da radim ?
    zovi
    i obavezno nam javi kad vam je....termin

Ističe se
    Učlanjen
    01.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja uvek kazem postoji jos jedna sansa

Iskusan Šmiki (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    241

A sta i ako se on razljuti, oprosti itd...i opet budete zajedno...mislis da cete imati kvalitetnu vezu posle tih obostranih varanja i nepoverenja?
    Ja mislim da dignes ruke od svega...preboli, pa ispocetka sa nekom osobom koja ce biti vredna ljubavi...

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

piši propalo

i okreći se novim ljudima
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

O bože! Ovo je gore od onog malog što otvara teme "da li mu je devojka zatrudnela"....

Elem, imaš li ti ogledalo kod kuće? Imaš, naravno! Stani ispred njega i dooobro se pogledaj. Koga vidiš u ogledalu? Čoveka, majmuna ili otirač? Reći ćeš "čoveka, naravno!". E pa onda se ponašaj kao ljudsko biće koje CENI SAMOG SEBE! Znaš onu prežvakanu izjavu "ako ne ceniš sebe, neće te ni drugi ceniti"...Istinita je! Tip te je prevario, dva puta, sa drugaricom, a ti i dalje želiš da ga vratiš i i dalje se družiš sa tom istom drugaricom. Voliš da te ljudi povređuju? Da te tretiraju kao kokošku sa odsečenom glavom? Okej ako voliš samo napred! Ali ovo je pravi momenat da razmisliš da li ti toliko malo vrediš kad dozvoljavaš ljudima da te tretiraju kao stvar.....
    Eno je veverica! Vataj je da joj uzmemo kremić!

Zainteresovan član passion_fruit (avatar)
    Učlanjen
    11.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio *Gia* Pogledaj poruku
    Ajde sad ovako...chinjenica je da ga hocesh nazad pa hocesh...i dzaba pricha o tome kako to nema buducnost,kako te nije vredan ( kao shto nije) itd. Od svega toga nishta nece proci jer si udarila na mushku sujetu, i on sam dok se malo ne zduva nece ti pomoci ni Milan Kalenic ni papirna srca a pogotovo ne ta "verna" drugarica koja je u ovoj prichi zapravo primaran problem... momaka ce biti josh mnogo,a prijatelji su oni koji treba da ostaju... u ovom sluchaju,meni nije jasno shta ti uopshte sa njom imash da prichash vishe?... dakle - prvo njoj nogu u d*pe ( pardon) a onda jednostavno (znam da je teshko ali poslushaj) prestani da ga smarash i daj vam malo vremena .... kad prestane da krvari rana pogodjenog mushkog ponosa, mozhda se predomisli pa te potrazhi..ako ne, vreme ce ti bar malo olakshati i pomoci da ga jednostavnije prebolish.... u svakom sluchaju, nijedna od nas ovde se ne bi mirila sa njim,kao shto vidish,ali ovakav savet sam ti dala iskljuchivo zato shto nashe NEMOJ SA NJIM nece vredeti jer si zaljubljena do ushiju...a neka,lepo je to.... jednom cesh se smejati svemu ovome...
    PozZ
    Citirala sam ovaj post zato što je Gia odlično opisala situaciju...pa čisto da pročitaš još jednom
    ...ja bih samo dodala...iz iskustva... da dok ti "cmizdriš" za njim on neće ni da te pogleda... to su one klinačke fore kroz koje, valjda, svi moramo da prodjemo. Glupo..ali tako je...
    Znači, sredi se, izlazi što više, kreći se u muškom društvu...makar to bili rođaci-samo da ih on ne zna ...i, zaboga, nađi novu drugaricu!!!

Elita Bad_Wolf (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1269

Dok ne znamo njegovu stranu price - ovde ce vecina da ti drzi stranu ili ce da te podye8ava.

A tvoja prica je za vremeplov i abortus...

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ludopileglodjekosku Pogledaj poruku
    O bože! Ovo je gore od onog malog što otvara teme "da li mu je devojka zatrudnela"....

Elem, imaš li ti ogledalo kod kuće? Imaš, naravno! Stani ispred njega i dooobro se pogledaj. Koga vidiš u ogledalu? Čoveka, majmuna ili otirač? Reći ćeš "čoveka, naravno!". E pa onda se ponašaj kao ljudsko biće koje CENI SAMOG SEBE! Znaš onu prežvakanu izjavu "ako ne ceniš sebe, neće te ni drugi ceniti"...Istinita je! Tip te je prevario, dva puta, sa drugaricom, a ti i dalje želiš da ga vratiš i i dalje se družiš sa tom istom drugaricom. Voliš da te ljudi povređuju? Da te tretiraju kao kokošku sa odsečenom glavom? Okej ako voliš samo napred! Ali ovo je pravi momenat da razmisliš da li ti toliko malo vrediš kad dozvoljavaš ljudima da te tretiraju kao stvar.....

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Ovo mi nikada nije bilo jasno, dok extaziraš i popunjavaš rupe sa drugim u nekakvoj osveti prema mladiću, ni ne pomišljaš da li grešiš ili ne. To ono, dok sam na nečijem... super mi je i posle ću da mislim šta ću jadna
    Što se sada pitaš to? Budi faca posle ebanja nema kajanja, nastavi dalje, pruži mu šansu ali ga ne moli Oboje ste se ebali sa strane, ako možete da prevaziđete to... super, ako ne... razlaz brate
    Everythings Ruined

Veoma poznat Error (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

Citat Original postavio Hard as a Rock me baby Pogledaj poruku
    Ovo mi nikada nije bilo jasno, dok extaziraš i popunjavaš rupe sa drugim u nekakvoj osveti prema mladiću, ni ne pomišljaš da li grešiš ili ne. To ono, dok sam na nečijem... super mi je i posle ću da mislim šta ću jadna
    Što se sada pitaš to? Budi faca posle ebanja nema kajanja, nastavi dalje, pruži mu šansu ali ga ne moli Oboje ste se ebali sa strane, ako možete da prevaziđete to... super, ako ne... razlaz brate
    ovo je

iako meni nikad neće biti jasno zašto se vara iz osvete, totalno mi neshvatljiv taj poriv...iz osvete
    Što te ne ubije... to te rani...

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gagiguja Pogledaj poruku
    ovo je

iako meni nikad neće biti jasno zašto se vara iz osvete, totalno mi neshvatljiv taj poriv...iz osvete
    ma, ne kontas...osveta i neyebica su...katkad...sinonimi...

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Mislim da provaljena prevara, uvek treba da okonča vezu. Sve ostalo je besmisleno.
    Live long and prosper!

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Ko vas yebe, sto se varate. Tebe posebno ko yebe, kad nit' imas samopostovanja prema sebi, nit' umes stvarno da mu oprostis i predjes preko njegove greske, nego mu vracas po principu, oko za oko. I treba da puknete i da se raspadate od muke oboje.
    Realno...

Iskusan V (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    96

Za razliku od ostalih, a jesam ozbiljan, predlazem vam eksperimentisanje u seksu..
    Realno, zavisi od tvojih i njegovih ocekivanja od te veze, a njegova mi deluju minimalno..
    Samim tim, nista od toga..

No, ako i on to zeli, imate finu dekadentsku zabavu kao opciju..
    Menjate partnere slobodno, zajedno ste i zelite ostati zajedno..
    To je sve na spram onoga sto si navela..
    Na svetu vise nema prvobitnog zla. Svi samo recikliraju bol..

Buduća legenda Luna (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2858

Nisam citala tudje odgovore pa se izvinjavam ako se ponavljam.
    Meni se desilo da sam ga prevarila sa njemu bliskom osobom.Ljutio se neko vreme i onda mi je oprostio.Ali,to izmedju nas je bila ljubav.Zato je i smogao snage da zaboravi na moju glupost. Kod tebe nisam sigurna da je ljubav.Ja nisam to uradila njemu u inat.Mozda je najbolje da ga prebolis.

Aktivan član Heavy Knight (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Ta veza je propala i svaki pokusaj da se obnovi je kao kad pacijenta odrzavaju na zivotu pomocu aparata.Jednostavno moras da krenes dalje,a kandidata ima koliko ti srce iste.

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    35
    Reputaciona moć
    0

A da se ti spojis sa Marjanom sa one duge teme?Imate slican problem.

Poznat
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Citat Original postavio Zozonce:) Pogledaj poruku
    A da se ti spojis sa Marjanom sa one duge teme?Imate slican problem.
    E, to sam i ja hteo da kažem, ali me ti preteče

Slične teme

1. Restart kada hoću da pokrenem neku igru.Zašto?
    Autor 1972 u forumu Video igre
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 12.01.2008., 14:10
  2. Sta kucam kada hocu da udjem u wap Mondo
    Autor NICS u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.05.2005., 06:11
  3. Kada je kasno da muskarac napravi bebu???
    Autor sixx u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 03.12.2004., 02:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •