sreli ste ...

S

samo_ja

Gost
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?
 
samo_ja:
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?
Probaj da decku nista ne kazes,vjeruj mi bi ce bezbolnije i za tebe i za njega.
Kad vidis bivseg , ti se ponasaj sasvim normalno jer u suprotnom bi ces otkrivena. :oops:
 
pg_noki:
samo_ja:
sreli ste bivseg decka koji vas je ostavio bilo je bolno itd, a voleli ste ga i dozvoljavali da vam svrsava u usta ...
kako se osecate? i jos ako sadasnji decko sazna ...?
Probaj da decku nista ne kazes,vjeruj mi bi ce bezbolnije i za tebe i za njega.
Kad vidis bivseg , ti se ponasaj sasvim normalno jer u suprotnom bi ces otkrivena. :oops:

Kako, majke ti? Pisace joj na celu da joj je to bivsi i da joj je svrsavao u usta????
 
Kakve sad to veze ima susret sa ex i svrsavanjem :!: :?: A sto se tice susreta`OTKACILA bih ga ``ladno`` i posle toga bih se osecala POBEDONOSNO :D jER ''svaka maca dodje na vratanca""
 
samo_ja:
molim vise zenskih odgovora :) i vi decaci kada bi saznali da je vasoj devojci kroz usta proslo litar tudje sperme kako bi reagovali?

SHTO JE MNOGO... MNOGO JE! SRAM TE BILO!!! PA TI SI SESTRO RAZVRATNICA 100%! SESTRO, PRAVA SI PUSHIQURKA!!! DA LI SI SE TI SA NJIM KOJI PUT KRESNULA, ILI SI MU SAMO PUSHILA????
DA SE RAZUMEMO; VOLIM TO I JA, ALI PRETERIVANJE???
JEL TO U MESEC DANA ILI VISHE MESECI??? :?:


PS: Bila sam ubedjena da sam ja tu šampion, koliko sam ih ja progutala, čudo jedno... Ali ti??? Izgleda da si apsolutna šampionka... na litre?????
 
JEDAN SAVET NEMOJ NIKADA DA RADIS ONO STO TI NE PRIJA
U SUPROTNOM NACICES SE TU GDE I SAD,A AKO TI JE TO PRIJALO GLAVU GORE CEGA SE STIDIS TO SI TI!!! :roll: :wink:
 

Back
Top