STA CE BITI AKO...AMD1700+ATHLONXP NA 2,2GHz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
rastamann:
Woone, video je da moze da podigne system na frekvenciju na kojoj po default-u radi AMD Athlon 2200+, a to svakako nije 2200MHz...Nalupetali ste se svetski, zajedno sa njim...
slusaj gari, ja sam menjao frekvenciju sa 1450 na 2200! nisam u biosu imao e stoji mi amdathlonxp1700+ i sad ja da promenim na athlon 2200 al si glup.
a athlon 2200 radi na 1,8GHz 8)
 
KTULU:
rastamann:
Woone, video je da moze da podigne system na frekvenciju na kojoj po default-u radi AMD Athlon 2200+, a to svakako nije 2200MHz...Nalupetali ste se svetski, zajedno sa njim...
slusaj gari, ja sam menjao frekvenciju sa 1450 na 2200! nisam u biosu imao e stoji mi amdathlonxp1700+ i sad ja da promenim na athlon 2200 al si glup.
a athlon 2200 radi na 1,8GHz 8)

Najjace da je rasta glup
:shock:
 
EEEEJJJ pa ljudi pazite malo na recnik ovih dana je forum (po mom misljenju) pao na niske grane. rasto. inco. brisite ovakve postove nema smisla da se psuje to nikome ne treba.

A sto se procesora tice jednostavno ne moze i gotovo kakva bre promaja kakve stvari pa sistem nece ni pomisliti da se podigne! 2.2 GHz??? Pa meni na toliko radi 3200+ da imas barem nekog bartona 2500+ o ovoj cifri bi i moglo da se prica (naravno trebala bi ti i dobra ploca (epox abit dfi) i memorija) ali cak ni tada ne bi moglo da se prica o nekoj normalnoj stabilnosti u radu.
jedno je sta ploca moze da izgura a drugo sta procesor moze da izdrzi.
POZDRAV!
 
rastamann:
Woone, video je da moze da podigne system na frekvenciju na kojoj po default-u radi AMD Athlon 2200+, a to svakako nije 2200MHz...Nalupetali ste se svetski, zajedno sa njim...
Slazem se sa tobom niko od njih i ne razmislja sta pise da je tako onda su svi ludi koji kupuju barton 2500 koji radi na 1833Mhz ajde svi da uzmemo amd 1700
prodjemo jeftinije ubacimo dobre hladnjake i guramo na 2200
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top