SHORTY sta mislite o njemu..................................

Bori seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee............
Gotiva od lika.
,,Mnogo toga ces moci sto nisi mogao,
kad snagu budes smogao,probaces sve sto nisi probao,
ulicom mojom nisi hodao zato tisina ne guraj nos
tamo gde mu nije mesto,danas svi oni hoce nesto,
na rukama prstiju 10,sto cesto pisu pesme,
niko da darne ne sme,dok sklapaju pesme ostaju glave trezne,a pesme kontraverzne,
Zato jezik za zubima,kad pricas drugima jer ne znas
ljudima da prodajes fore,
Podigni glavu gore,
Secas se kad su dani bili nocne more,
kad imas previse dana,imas i previse rana,
Previse sanjas,izgubljen u svetu maste,
Malog decaka vilenjaka iz mraka,koji ne sleze ramenima kad nesto treba snadje se
A kada ostane sam secanja vrate se."
V.I.P feat.Shorty*Digni glavu gore decace*
 
Lil'Still:
Bori seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee............
Gotiva od lika.
,,Mnogo toga ces moci sto nisi mogao,
kad snagu budes smogao,probaces sve sto nisi probao,
ulicom mojom nisi hodao zato tisina ne guraj nos
tamo gde mu nije mesto,danas svi oni hoce nesto,
na rukama prstiju 10,sto cesto pisu pesme,
niko da darne ne sme,dok sklapaju pesme ostaju glave trezne,a pesme kontraverzne,
Vidim da ima nekog pametnog ovde samo tako nastvi lik je do jaja ako ti treba neki tekst ili zika POSALJI PORUKU
Zato jezik za zubima,kad pricas drugima jer ne znas
ljudima da prodajes fore,
Podigni glavu gore,
Secas se kad su dani bili nocne more,
kad imas previse dana,imas i previse rana,
Previse sanjas,izgubljen u svetu maste,
Malog decaka vilenjaka iz mraka,koji ne sleze ramenima kad nesto treba snadje se
A kada ostane sam secanja vrate se."
V.I.P feat.Shorty*Digni glavu gore decace*
 
komar:
SisaDaPimp:
Ima, samo kad bi ti napisao, za vecinu nikad cula nisi, a drugo i suvise ima da se pise ;).
E majke mi si ljakse tebi se niko nesvidja vazno je da samo ti znas da repujes i imas glas a satro neznas.......Sta si ti koji * mislim koju muziku slusas kad ti se nista nesvidja 187 il CYA...........

Sta slusam? Hm.. Slusam Americki, Nemacki, Francuski i Svedski UG, i neke nase grupice, raggae, jazz, bluz, funk, soul, ambijent, hc, uk garage, rock metal punk i dnb (ponekad).. i tako ;)..

Drugo ljakse moze da te uci o muzici, kao i HH, tako da prestani da se siris i otvaras teme koje su vec otvarane i prosipas se kako znas ovog onog, izvini samo za razliku od tebe ne lozim se na "poznate" likove, i nisam grupi da me ti "poznati" trpaju u bulju ko tebe ;)..
 
CYA jos i nekako,ali 187???? :?:
-E sta kao ja ne slusam strani hop??????
Jesi cuo mozda novu pesmu Xzibit feat.Reptile and StrongArmSteady-Make ya all bounce.By the way to je nemacki hop,a slusam i Massive tone,One-T,Ema,Fiftija,
2paca,Jay-Z-a,DMX,G-Unit,Kanye West,Ludacrisa,Elepahant Man,Method Mana,Wu-Thang,Obie Trice,Cypress Hill,
Bubba Spraxxx,and so on..............
-Sta ne znam? :twisted:
 
Joj sta ova naziva UG zvukom,blamaza.
Ribo jesi li ti citava?
Znas bre sta je hip hop,slusas Nelly-ja i palis se.
C Reyz Wallz, Virtuoso, Cage, Necro, Inspectah Deck, Prefuse 73, Gravediggaz, Necro, Aesop Rock,Virtuoso,Necro,Inspectah Deck,Jedi Mind Tricks,Group Home,Gangstarr,Jeru The Damaja,Nas,Das EFX...
Ali naravno ti za to nikada nisi cula...
Paljevino,glupa...

p.s.Siso ne vredi prevaspitavati fejkere i paljevine....
 
Miss_worms:
Joj sta ova naziva UG zvukom,blamaza.
Ribo jesi li ti citava?
Znas bre sta je hip hop,slusas Nelly-ja i palis se.
C Reyz Wallz, Virtuoso, Cage, Necro, Inspectah Deck, Prefuse 73, Gravediggaz, Necro, Aesop Rock,Virtuoso,Necro,Inspectah Deck,Jedi Mind Tricks,Group Home,Gangstarr,Jeru The Damaja,Nas,Das EFX...
Ali naravno ti za to nikada nisi cula...
Paljevino,glupa...

p.s.Siso ne vredi prevaspitavati fejkere i paljevine....

Yo rep :D


@em3pac iverson.. zasto komerc da smatramo u hop?? mislim jbt pogledaj kakva je prica u komercijalnom repu, znaci drolje, novac, je*em ovo ono, ja sam g i ostala moguca sr*anja, mislim neko se kurci da je g a pika nikad veca.. drugo tema svaka ista iam ovo iam ono, i jbt kako neko to moze da slusa.. ma mrzi me da pisem..
 
SisaDaPimp:
Miss_worms:
Joj sta ova naziva UG zvukom,blamaza.
Ribo jesi li ti citava?
Znas bre sta je hip hop,slusas Nelly-ja i palis se.
C Reyz Wallz, Virtuoso, Cage, Necro, Inspectah Deck, Prefuse 73, Gravediggaz, Necro, Aesop Rock,Virtuoso,Necro,Inspectah Deck,Jedi Mind Tricks,Group Home,Gangstarr,Jeru The Damaja,Nas,Das EFX...
Ali naravno ti za to nikada nisi cula...
Paljevino,glupa...

p.s.Siso ne vredi prevaspitavati fejkere i paljevine....

Yo rep :D


@em3pac iverson.. zasto komerc da smatramo u hop?? mislim jbt pogledaj kakva je prica u komercijalnom repu, znaci drolje, novac, je*em ovo ono, ja sam g i ostala moguca sr*anja, mislim neko se * da je g a pika nikad veca.. drugo tema svaka ista iam ovo iam ono, i jbt kako neko to moze da slusa.. ma mrzi me da pisem..

E,Sisa,kontam ja sve to....ali ipak kad pogledas ima i medju komercijalom kvalitetnih MCijeva.Znam sve,i da su se prodali,i one vise-svucene-nego-obucene-zenske,i sve ostalo.Ali UG nije jedina grana HH,a i nije jedini g gejcent(kako ti kazes),ima ih sigurno koji repuju iz ljubavi,a ne zbog love...Ali Ok nije ni vazno,ja sam sve zivce ostavila po forumima,ne bih vise da se svadjam!

RESPECT!
 

Back
Top