Budzetski deficit Tadiceve vlade veci od celokupnog budzeta vlade Djindjica iz 2001!!
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Budzetski deficit Tadiceve vlade veci od celokupnog budzeta vlade Djindjica iz 2001!!

Aktivan član
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Budzetski deficit Tadiceve vlade veci od celokupnog budzeta vlade Djindjica iz 2001!!

Danas je objavljena u Politici kolumna pro NATO pro CIA i pro Sorosevskog novinara Mise Brkica

http://www.politika.rs/rubrike/uvodnik/Novembar-u-avgustu.sr.html

ono sto je meni zanimljivo u celoj prici jesu 2 ekonomska statisticka podatka koje je u ovom tekstu izneo Misa Brkic:

Први, фонд за плате 1,1 милион запослених у привреди мањи је од фонда плата 500.000 запослених у јавном сектору.

Други, садашњи буџетски дефицит већи је од буџета владе Зорана Ђинђића из 2001. године.

-----------------------

ovo znaci da 1.1 milion zaposlenih prakticno dirinci za 500.000 budzetskih parazita koji pljackom 1.1 miliona pravih radnika zaradjuju duplo vise

A drugi jos frapantniji podatak je da Tadiceva vlada ima veci deficit nego sto je vlada Zorana Djindjica imala 2001 godine budzet

Jasno je nakon ova 2 podatka da su pred Srbijom 2 izbora - totalna reforma sistema smanjenje plata budzetskim korisnicima na 70% plate u privredi, otkazi prekobrojnima - ili totalna propast...

Jasno je sada da nikada u istoriji ove drzave nismo imali nesposobniju, korumpiraniju, rasipnickiju i neodgovorniju vlast koja na kraju nece sacuvati od tri koze, kako narod kaze, niti jednu ovcu.

Ističe se blockhead (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano Re: Budzetski deficit Tadiceve vlade veci od celokupnog budzeta vlade Djindjica iz 20

Citat Original postavio Tihi- Pogledaj poruku
    Danas je objavljena u Politici kolumna pro NATO pro CIA i pro Sorosevskog novinara Mise Brkica

http://www.politika.rs/rubrike/uvodnik/Novembar-u-avgustu.sr.html

ono sto je meni zanimljivo u celoj prici jesu 2 ekonomska statisticka podatka koje je u ovom tekstu izneo Misa Brkic:

Први, фонд за плате 1,1 милион запослених у привреди мањи је од фонда плата 500.000 запослених у јавном сектору.

Други, садашњи буџетски дефицит већи је од буџета владе Зорана Ђинђића из 2001. године.

-----------------------

ovo znaci da 1.1 milion zaposlenih prakticno dirinci za 500.000 budzetskih parazita koji pljackom 1.1 miliona pravih radnika zaradjuju duplo vise

A drugi jos frapantniji podatak je da Tadiceva vlada ima veci deficit nego sto je vlada Zorana Djindjica imala 2001 godine budzet

Jasno je nakon ova 2 podatka da su pred Srbijom 2 izbora - totalna reforma sistema smanjenje plata budzetskim korisnicima na 70% plate u privredi, otkazi prekobrojnima - ili totalna propast...

Jasno je sada da nikada u istoriji ove drzave nismo imali nesposobniju, korumpiraniju, rasipnickiju i neodgovorniju vlast koja na kraju nece sacuvati od tri koze, kako narod kaze, niti jednu ovcu.

Aktivan član
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Budzetski deficit Tadiceve vlade veci od celokupnog budzeta vlade Djindjica iz 20

Citat Original postavio blockhead Pogledaj poruku
    pa kad nemas sta pametno da kazes bolje je da cutis. makar izgledas pametnije

Ističe se blockhead (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

pa kad nemas sta pametno da kazes bolje je da cutis. makar izgledas pametnije

Iskusan MuskoSamBre (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    86

Pazi kad su i neki moji prijatelji inace clanovi DS (obicni bez ikakvih funkcija) poceli toliko da pljuju po sopstvenoj stranci i Tadicu a jos vise po G17 i Dinkicu i da se zaricu kako na sledecim izborima sigurno nece glasati za njih...dozlogrdilo je bre svima !
    SEKA mozda i nije, ali B@TA se ukakio...uzmite Perfeks, lakse se brise...Perfeks, podvuceno zutim!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Системска крађа државе кроз јавни сектор (плате у њему,нерационални трошкови,и тендери) и привреда заснвана на буџетској потрошњи су нас и довели довде

Veoma poznat dragosh (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    162

...verovatno onda laze taj Brkic, da bi oslabio jakog Tadica

Elita Marty Misterija (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    273

Јермени су урадили добру реформу скупштине касних 90 тих..од тада ватају по улици ко ће у политику и управу...имају људи страву!
    “Mors tua, vita mea”

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Mislim da su sve plate preko 40 hiljada preterane ipak za njih mi privatnici placamo porez da bi oni imali toliko sto je nerealno .
    Nema Boga nema djavola .
    A ko se to smeje nad covekom.

Aktivan član
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kaai79 Pogledaj poruku
    Mislim da su sve plate preko 40 hiljada preterane ipak za njih mi privatnici placamo porez da bi oni imali toliko sto je nerealno .
    ja sam malo analizirao i dosao do podatka da su u vecini razvijenih zemalja plate u drzavnom sektoru na 70-80% nivoa plate u privatnom sektoru

zato u tim zemljama imaju daleko nize poreze nego kod nas....

dok su u srbiji plate u drzavnom sektoru u proseku duplo vece nego plate u privatnom

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

ja sam malo analizirao........

dok su u srbiji plate u drzavnom sektoru u proseku duplo vece nego plate u privatnom
    pa zar baš ti i baš ovde pisao (i savetovao druge) kako treba isplaćivati samo minimalac i tako zayebati državu?
    danas nam je divan dan

Aktivan član
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DellBoy-011 Pogledaj poruku
    pa zar baš ti i baš ovde pisao (i savetovao druge) kako treba isplaćivati samo minimalac i tako zayebati državu?
    tacno tako treba jer samo tako mozes da sprecis da lopovska vlast ne pljacka privatnike i novac koji su oni zaradili ne daje budzetskim parazitima

yebote vlada srbije ima 25-6 ministara 50 agencija i ne znam koliko komisija

svake nedelje osnuju neku novu agenciju komisiju ili slicnu glupost za pljacku nas koji punimo budzet

nisu u drzavi problem privatnici jer privatnici uvek trose onoliko koliko zaradjuju i daju plate onoliko koliko je to moguce tj koliko firma dobro posluje.

problem u drzavi glavni su budzetski paraziti koji trose daleko vise nego sto dozvoljavaju mogucnosti budzeta, i onda zato sto je budzet prazan dizu dodatno namete gradjanima i privredi i uzimaju kredite koje posle mi moramo da vracamo

Vlada nas častila komisijom za cene
    Autor: V. Spasić | Foto:M. Janković | 02.08.2009. - 00:01

Umesto da prihvati predlog Ministarstva poljoprivrede i ograniči marže u maloprodaji na mleko i mlečne proizvode na pet odsto, jer dostižu i 15 procenata, Vlada Srbije častila je narod još jednom komisijom – za praćenje kretanja cena i životnog standarda. Inicijativa za limitiranje trgovačke zarade stoji u fiokama nadležnih od sredine marta. Nije jasno kako će komisija zaustaviti poskupljenja, ali je izvesno da će napraviti nove troškove.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Ma bitno je da Beograd i Srbija veceras docekuju vaterpoliste i plivace
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Slične teme

1. Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.07.2009., 19:53
  2. Ko najvise finansira americki budzetski deficit?
    Autor Srborus u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 06.07.2009., 15:01
  3. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 29.06.2009., 17:17
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 12.05.2008., 16:53
  5. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.11.2007., 00:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor