TV SEZONA 2009/2010

Колико знам, засад су најављене нове епизоде Бекства из затвора на РТС-у и Сунђер Боба на Б92.
Можда је још рано мада до почетка септембра има мање од месец дана, а можда јесење шеме крену тек у октобру.

Што се тиче домаћих серије на РТС-у, надам се да их неће више репризирати. Макар наредне три-четири године. Ускоро ће крај Бољег живота па ћемо видети шта ће бити. Они изгледа неће да стављају било шта друго у prime-time од 20:00 (тачније 20:15) осим домаћих серија и утакмица које 1. програму дижу гледаност.
 
Poslednja izmena:
navodno krecu epizode Bouns 3 sezone. Zatim gotovo je sigurno da ce malo da repriziraju CSI Las Vegas, a onda da otkupe i 6 sezonu. To je sto se tice RTS1, a nazalost B92, u poslednje vreme slabo kupuje dobre serije. Verovatno cemo serije vise gledati na HRT i OBN
 
После Бољег живота следе Отписани, крећу од следећег петка (http://www.rts.rs/page/tv/ci/broadcast/17/РТС+1.html?month=8&year=2009&day=14&). Бољи су од Бољег живота, али опет је то реприза репризине репризе.

Вероватно после иду Срећни људи :dash: па Породично благо, Стижу долари и онда опет испочетка и тако стално у круг :dash::dash::dash:
Верујем да су оборили рекорд у репризирању серија :D Изгледа да РТС већ годинама одржава акцију „Научимо домаће серије напамет“ па их стално пушта као на playlist-и.

Ето, то нам спрема РТС што се тиче нове ТВ сезоне 2009/2010 у prime-time-у. А нове епизоде страних серија ћемо гледати са вампирима после вести у 01:00 или 02:00.
 
Poslednja izmena:
RTS
Filmovi: Budi kul, Kazino Rojal, Gvardijan, Deza vi, Pink Panter, Mrak film 4, Spaliti posle citanja, Ce, Pirati sa Kariba 3, Nacionalno blago 2, Kapoti, Milk, Citac, Ljubav u Barseloni...

Serije: Nove epizode Bekstva iz zatvora, Bostonskih advokata, Zovem se Erl, Kako sam upoznao vasu mamu, Ocajnih domacica, Istrazitelja iz Majamija i Zlocinackih umova. Nastavci BBC-jevih serija Tihi svedok, Hustle, Spooks, Hotel Vavilon, Ljubavnice...
Premijere: Shark, Fidzer, Green green grass, Harper's island, Dirt, Cleaner, Castle, Dirty Sexy Money...
 
RTS
Filmovi: Budi kul, Kazino Rojal, Gvardijan, Deza vi, Pink Panter, Mrak film 4, Spaliti posle citanja, Ce, Pirati sa Kariba 3, Nacionalno blago 2, Kapoti, Milk, Citac, Ljubav u Barseloni...

Serije: Nove epizode Bekstva iz zatvora, Bostonskih advokata, Zovem se Erl, Kako sam upoznao vasu mamu, Ocajnih domacica, Istrazitelja iz Majamija i Zlocinackih umova. Nastavci BBC-jevih serija Tihi svedok, Hustle, Spooks, Hotel Vavilon, Ljubavnice...
Premijere: Shark, Fidzer, Green green grass, Harper's island, Dirt, Cleaner, Castle, Dirty Sexy Money...

Ako ovako bude nije lose:)
 
Evo i jedna promene TV stanice!!!

Voditelj emisija "Poligraf" Televizije B92 Antonela Riha prešla je na Radio - televiziju Srbije (RTS), gde će uređivati i voditi autorsku političku emisiju, saopšteno je iz RTS-a.

Generalni direktor TV RTS Aleksandar Tijanić je izjavio da Antonela Riha predstavlja značajno pojačanje.

"Ona se uklapa u ambicije da ta RTS do kraja decenije značajno unapredi svoje profesionalne standarde i sačuva "apsolutnu prednost u gledanosti nad konkurencijom", rekao je Tijanić.

(MONDO)
 
Za ljubitelje rijalitija biće puno emisija.

Sredinom septebra počeće treća sezona Velikog Brata na TV B92.
Na jesen (ne zna se mesec) počeće rijaliti-šou Destrukcijas. Ne zna se na kojoj televiziji, ali se zna da će biti za područje SFRJ.
Na Pinku poočinje prva sezona Farme, i prva sezona Ja imam talenat.
Na FOX-u će biti emotovana druga sezona Survivora.
 
Za ljubitelje rijalitija biće puno emisija.

Sredinom septebra počeće treća sezona Velikog Brata na TV B92.
Na jesen (ne zna se mesec) počeće rijaliti-šou Destrukcijas. Ne zna se na kojoj televiziji, ali se zna da će biti za područje SFRJ.
Na Pinku poočinje prva sezona Farme, i prva sezona Ja imam talenat.
Na FOX-u će biti emotovana druga sezona Survivora.

da najvaznije je da se ovo spomene.....:roll::roll::roll:
 
Pa, otprilike ovako: novi ciklusi glupih Grand i rijaliti emisija, reprize Bolji zivot, Srecni ljudi, zato i ti srecan budi, jos jedna Sotrina naucnofantasticna sapunica.. Ista ko i dosad, samo hiljaditi put.Zato retko palim TV.
 
PINK
SUBOTA, 19. Septembar
Kad na vrbi rodi grožđe u 20:00 - nova serija
Ulazak na Farmu u 21:00 - novi show
PONEDELJAK, 21. Septembar
Ja imam talenat! u 21:00 - novi show
Javni konkurs u 22:00 - novi show
 

Back
Top