GLEDANJE U SOLJU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
*Dunja*:
Da li neko mozda zna neko pravilo za gledanje u solju?Gde mogu da nadjem sta odredjeni znaci predstavljaju?


Pozdrav Dunja!!!
Imam ja knjigu pravu za tebe koja ce ti dati svaki odogovor koji trazis u zivotu , netrebaju ti gledanja u solju, netrebaju ti karte nista draga moja to su sve gluposti i praznoverja, ako ti ista treba otvori Bibliju i u njoj ces naci sve sta god zelis...gledanje u solju i karte te nece nigde odvesti samo u dno i propast a Biblija je knjiga zivota koja te vodi na pravi put i ogovra sva tvoja pitanja...ja sam ti prosla kroz sve to karte i solje ali sta sam dobila na kraju od svega toga je samo tama i propast depresija i stres , govorim ti ovo kao prijatelj mani se toga sto pre to bolje veruj mi nije dobro...
Pozdrav... :D
 
malena_ca:
*Dunja*:
Da li neko mozda zna neko pravilo za gledanje u solju?Gde mogu da nadjem sta odredjeni znaci predstavljaju?


Pozdrav Dunja!!!
Imam ja knjigu pravu za tebe koja ce ti dati svaki odogovor koji trazis u zivotu , netrebaju ti gledanja u solju, netrebaju ti karte nista draga moja to su sve gluposti i praznoverja, ako ti ista treba otvori Bibliju i u njoj ces naci sve sta god zelis...gledanje u solju i karte te nece nigde odvesti samo u dno i propast a Biblija je knjiga zivota koja te vodi na pravi put i ogovra sva tvoja pitanja...ja sam ti prosla kroz sve to karte i solje ali sta sam dobila na kraju od svega toga je samo tama i propast depresija i stres , govorim ti ovo kao prijatelj mani se toga sto pre to bolje veruj mi nije dobro...
Pozdrav... :D



Draga malena potpuno si u pravu čovek mora da se okrene duhovnim vrednostima.
Imam jedno pitanje za tebe:
Anđela nigde nema a đavolova dela vidimo stalno i svuda. Samo nemoj bajke molim te da pričaš nego konkretno.Pogledaj Ameriku odatle su anđeli odavno pobegli a treba da ih ima najviše i da vrate narod na pravi put.2&3
 
*Dunja*:
Da li neko mozda zna neko pravilo za gledanje u solju?Gde mogu da nadjem sta odredjeni znaci predstavljaju?
Ja ne gledam u solju vise,ali ponekad mi se desi da okrenem.Smatram da znacenje znakova iz solje treba tumaciti kao i snove,kao i sve ostale znake!Dakle,SAM!Bez nekih prirucnika i pomoci nekih "profesionalnih" gatara!Jednostavno,treba se osloniti na logiku i uz pomoc poznavanja znacenja osnovnih predmeta,emocija...asocijacija...protumaciti odredjeni znak!!! :wink:
 
dve ili tri:
malena_ca:
*Dunja*:
Da li neko mozda zna neko pravilo za gledanje u solju?Gde mogu da nadjem sta odredjeni znaci predstavljaju?


Pozdrav Dunja!!!
Imam ja knjigu pravu za tebe koja ce ti dati svaki odogovor koji trazis u zivotu , netrebaju ti gledanja u solju, netrebaju ti karte nista draga moja to su sve gluposti i praznoverja, ako ti ista treba otvori Bibliju i u njoj ces naci sve sta god zelis...gledanje u solju i karte te nece nigde odvesti samo u dno i propast a Biblija je knjiga zivota koja te vodi na pravi put i ogovra sva tvoja pitanja...ja sam ti prosla kroz sve to karte i solje ali sta sam dobila na kraju od svega toga je samo tama i propast depresija i stres , govorim ti ovo kao prijatelj mani se toga sto pre to bolje veruj mi nije dobro...
Pozdrav... :D



Draga malena potpuno si u pravu čovek mora da se okrene duhovnim vrednostima.
Imam jedno pitanje za tebe:
Anđela nigde nema a đavolova dela vidimo stalno i svuda. Samo nemoj bajke molim te da pričaš nego konkretno.Pogledaj Ameriku odatle su anđeli odavno pobegli a treba da ih ima najviše i da vrate narod na pravi put.2&3

nisam potpuno razumela tvoje pitanje ako mozes molim te da mi malo detaljnije objasnis sta zelis da me pitas....
pozdrav :D
 
uvek je ravnoteza. Koliko djavola toliko i andjela. Mnogo smo u mraku i ne znamo koliko ima andeoskih dela koja se desavaju na planeti terri. Ako su andjeli otisli iz Amerike nisu dugih delovas planete. Sem toga i ti i mi svi ostali smo u carstvu ovozemaljskom gde i caruje Djavo kao i sve ono sto propagira, ali isto tako uzdizanjem u carstvo nebesko uzdizes se delima na planeti terri. Pa prema tome: ponasaj se i usmeri delovanje na ljubav i dobrotu, videces kako i tvoja okolina menja sadrzaj u odnosu na tebe. Isto tako uzmi neki cvet u kuci i budi fin prema njemu, pevaj mu, mazi ga, pustaj mu lepu muziku, pricaj muy lepe stvari i videces promenu. Naravno to sto radis moras i da zaista mislis tako, da osecas. :) Nije lako znam ali je tako :wink:
 
gost0707:
uvek je ravnoteza. Koliko djavola toliko i andjela. Mnogo smo u mraku i ne znamo koliko ima andeoskih dela koja se desavaju na planeti terri. Ako su andjeli otisli iz Amerike nisu dugih delovas planete. Sem toga i ti i mi svi ostali smo u carstvu ovozemaljskom gde i caruje Djavo kao i sve ono sto propagira, ali isto tako uzdizanjem u carstvo nebesko uzdizes se delima na planeti terri. Pa prema tome: ponasaj se i usmeri delovanje na ljubav i dobrotu, videces kako i tvoja okolina menja sadrzaj u odnosu na tebe. Isto tako uzmi neki cvet u kuci i budi fin prema njemu, pevaj mu, mazi ga, pustaj mu lepu muziku, pricaj muy lepe stvari i videces promenu. Naravno to sto radis moras i da zaista mislis tako, da osecas. :) Nije lako znam ali je tako :wink:

"Mnogo smo u mraku" Odlicna recenica,upravu si mnogo mnogo smo u mraku i nevidimo nista niti cujemo...djavoli su preovladali ovaj svet i jedini nacin da ga nadvladas i da budes visi od njega jeste kroz Isusa Hrista jer on je visi i jaci od svega i on je "Svetlos" a ne Mrak ...
pozdrav:)
 
mislim da ste svi malo zaboravili temu jer iskreno ne vidim vezu izmedju andjela, djavola i solje. Sto se mene licno tice ja u to verujem iako je to vise zajebancija za slobodno vreme nego nesto u sta trebas da verujes previse. nacin da se tesis kad si nesrecan najblize receno
 
Lil'Still:
Vidovita sam :lol:
-E to ti je jos ispod Zvornika,malo selo izmedju Zvornika i Bratunca.(e sad ti tek nista nije jasno :lol: )
Postoji zena u brckom koja fantasticno gleda u solju,i to znaju mnogi tamo pa sam pomislio da o njoj pricas.Ne kapiram otkud ti ideja da ja sigurno ne znam gde je to(zvornik,drina)i ako si mislila da me omalovazavas,onda si u zabludi.Treba uvek biti dostojanstven i ne donositi glupe zakljucke zbog jednog pristojnog pitanja. pozdrav!
 
malena_ca:
*Dunja*:
Da li neko mozda zna neko pravilo za gledanje u solju?Gde mogu da nadjem sta odredjeni znaci predstavljaju?


Pozdrav Dunja!!!
Imam ja knjigu pravu za tebe koja ce ti dati svaki odogovor koji trazis u zivotu , netrebaju ti gledanja u solju, netrebaju ti karte nista draga moja to su sve gluposti i praznoverja, ako ti ista treba otvori Bibliju i u njoj ces naci sve sta god zelis...gledanje u solju i karte te nece nigde odvesti samo u dno i propast a Biblija je knjiga zivota koja te vodi na pravi put i ogovra sva tvoja pitanja...ja sam ti prosla kroz sve to karte i solje ali sta sam dobila na kraju od svega toga je samo tama i propast depresija i stres , govorim ti ovo kao prijatelj mani se toga sto pre to bolje veruj mi nije dobro...
Pozdrav... :D
Ne znam zasto svi misle da ja toliko verujem u sve to.Volim da gledam u solju sa drugaricama,kad nam je dosadno.To radimo iz zabave,a ne zbog misljenja da ce nam solja proreci buducnost.Stvarno ste skrenuli s teme,Biblija nema nikakve veze s ovim o cemu pricam.
 
0077:
Ma kaži devojčici da si ti mađioničar i da znaš sve pa i to da se selo zove Kravice. :wink:
Ustvari zove se Kravica :) .
Blizu ste.
Ne omalovazavam nikoga,ali jednostavno znam iz iskustva da niko nije cuo za ovu selendru(dobru selendru,e imaju i TV i satelit zamisli :lol: :lol: ,neki dan im uveli telefon pa nema vise dovikivanja preko Drine :lol: :lol: :lol: )
-Ustvari nije lose tamo,odmoris se od buke ovog BG-a,
Mirno mestasce.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top