Videi sa drugih planeta i meseca?

Cira Corporation

Zainteresovan član
Poruka
134
Znate sta me uvek interesovalo...?Posetili smo(koliko znam):Mesec,Mars,Veneru,Jupiter,Saturn i sta vec...E sada jedino smo bili na povrsini Meseca i Marsa.Necu o5 da zapocinjem temu "Did we land on moon" ,ali hocu da kazem da nema nijedan video sa povrsine marsa,ili snimljeno iz vazduha povrsina jupitera,venere...Sve su neke slike koje mogu da se laziraju i kompjuterske animacije.Interesuje me ako je robot stvarno bio na marsu uzimao fotografije kopao zemlju marsa,zasto nema nijedan video toga vec samo kompjuterske animacije i slike?:dontunderstand:
 
Znate sta me uvek interesovalo...?Posetili smo(koliko znam):Mesec,Mars,Veneru,Jupiter,Saturn i sta vec...E sada jedino smo bili na povrsini Meseca i Marsa.Necu o5 da zapocinjem temu "Did we land on moon" ,ali hocu da kazem da nema nijedan video sa povrsine marsa,ili snimljeno iz vazduha povrsina jupitera,venere...Sve su neke slike koje mogu da se laziraju i kompjuterske animacije.Interesuje me ako je robot stvarno bio na marsu uzimao fotografije kopao zemlju marsa,zasto nema nijedan video toga vec samo kompjuterske animacije i slike?:dontunderstand:

Mozda se ovde krije objasnjenje za to:

Mnoge od originalnih rasa drze baze u ovom solarnom sistemu da nadgledaju ovu planetu. Sirius baze postoje na Marsu, amfibijska bica imaju bazu na Neptunu i na Tritan, sto je mesec od Saturna. Drako na Veneri. Plejadejci na mesecu od Jupitera itd.

Oni znaju da smo mi sami sebe unistili vec 5 puta i blizi se 6 put da sebe unistimo i civilizaciju, Jer u zabranjenoj arheologiji nadjeni su ekseri,sipke,kuglice,cevi koji su stari 450 miliona godina od "neke civilizacije"predhodne! Na Mesecu su pronadjene "ruine civilizacije". Mesec je prepun arheoloskom visokom tehnologijom.Ceo Suncev sistem je naseljen i na Marsu imaju podzemne baze, a mars je nekada bio planeta slicna nasoj! Nama je sve to zabranjeno jer Mi smo kao u zatvoru sto su robijasi! Samo se koljemo i ubijamo tako da u 2000godina Planeta Zemlja imala je svega 185 godina mira!
 
Poslednja izmena:
Mnoge od originalnih rasa drze baze u ovom solarnom sistemu da nadgledaju ovu planetu. Sirius baze postoje na Marsu, amfibijska bica imaju bazu na Neptunu i na Tritan, sto je mesec od Saturna. Drako na Veneri. Plejadejci na mesecu od Jupitera itd.

Oni znaju da smo mi sami sebe unistili vec 5 puta i blizi se 6 put da sebe unistimo i civilizaciju, Jer u zabranjenoj arheologiji nadjeni su ekseri,sipke,kuglice,cevi koji su stari 450 miliona godina od "neke civilizacije"predhodne! Na Mesecu su pronadjene "ruine civilizacije". Mesec je prepun arheoloskom visokom tehnologijom.Ceo Suncev sistem je naseljen i na Marsu imaju podzemne baze, a mars je nekada bio planeta slicna nasoj! Nama je sve to zabranjeno jer Mi smo kao u zatvoru sto su robijasi! Samo se koljemo i ubijamo tako da u 2000godina Planeta Zemlja imala je svega 185 godina mira!

Kao sto kaze Robert Dean Zemlja je jedna od najtezih skola koje postoje u svemiru, ako uspete da se izvucete sa nje a time mislim da se oslobodite svih iluzija koje je covek izmislio i da dostignete potpuno prosvetljenje!
Samo pogledajte istoriju i videcete da svi oni koji su zeleli da pomognu, da prekinu taj sistem kontrole, koji su govorili o nekim stvarima koje su kasnije se ispostavilo bile istinite smatrani ludacima, bili ubijeni ili zatvoreni, a ta ista stvar se desava i danas samo sto sad ima mnogo vise ljudi koji su shvatili sta se u stvari desava pa im nece biti lako da nas se rese!
 
Ja bi jedno pivo...
Elem, ima videa, i snimaka.
Animacije se prave a osnovu istih, da bi bile razumljivije i interesantnije sirokom auditorijumu.

Cisto sumnjam da bi ti gledao osam sati u tlo marsa, ili tocak lendera koji jurca istim celih 20 km na cas.. :)

Idi pa ga kupi,Sal.Tu ja ne mogu da ti pomognem.Ne razumem tvoje podsmevanje mojoj temi na foru "Ja bi( :hahaha: ) jedno pivo...".

Aha posto si ti toliki strucnjak sta bi bilo razumljivije i interesantnije zasto mi ne posaljesh link do nekog snimka?Npr mene bash interesuje i gledao bih 8 sati u tlo Marsa kako robot kopa zemlju.To sto tebe takve stvari ne interesuju nije moj problem.

Dakle...?Ocekujem snimak od tebe.I ako ga nadjesh,Hvala!
 
Poslednja izmena:
Mnoge od originalnih rasa drze baze u ovom solarnom sistemu da nadgledaju ovu planetu. Sirius baze postoje na Marsu, amfibijska bica imaju bazu na Neptunu i na Tritan, sto je mesec od Saturna. Drako na Veneri. Plejadejci na mesecu od Jupitera itd.

Oni znaju da smo mi sami sebe unistili vec 5 puta i blizi se 6 put da sebe unistimo i civilizaciju, Jer u zabranjenoj arheologiji nadjeni su ekseri,sipke,kuglice,cevi koji su stari 450 miliona godina od "neke civilizacije"predhodne! Na Mesecu su pronadjene "ruine civilizacije". Mesec je prepun arheoloskom visokom tehnologijom.Ceo Suncev sistem je naseljen i na Marsu imaju podzemne baze, a mars je nekada bio planeta slicna nasoj! Nama je sve to zabranjeno jer Mi smo kao u zatvoru sto su robijasi! Samo se koljemo i ubijamo tako da u 2000godina Planeta Zemlja imala je svega 185 godina mira!

Ovo mi suvise zvuci na SF,ali mada sta se na ovoj planeti sve radi ne bi me ni cudilo...Msm mozda postoji neka baza Vanzemaljaca na Marsu,ali tu ne mogu nista da pricam,jer nemam informacije nit ikakve dokaze o tome.

Mene interesuje da li je iko od vas pogledao ikada bar 1 snimak kako se robot vozi po povrsini marsa?Da li je iko video snimak robota koji je obisao Saturn(ako se ne varam)?Zasto nam daju samo animacije i slike,hocu video snimak!
 
Kao sto kaze Robert Dean Zemlja je jedna od najtezih skola koje postoje u svemiru, ako uspete da se izvucete sa nje a time mislim da se oslobodite svih iluzija koje je covek izmislio i da dostignete potpuno prosvetljenje!
Samo pogledajte istoriju i videcete da svi oni koji su zeleli da pomognu, da prekinu taj sistem kontrole, koji su govorili o nekim stvarima koje su kasnije se ispostavilo bile istinite smatrani ludacima, bili ubijeni ili zatvoreni, a ta ista stvar se desava i danas samo sto sad ima mnogo vise ljudi koji su shvatili sta se u stvari desava pa im nece biti lako da nas se rese!

Da li se Robert Dean oslobodio,prosvetlio i ne zivi vise u iluziji?Kad to uradi procitacu sta ima da kaze.
 
Znate sta me uvek interesovalo...?Posetili smo(koliko znam):Mesec,Mars,Veneru,Jupiter,Saturn i sta vec...E sada jedino smo bili na povrsini Meseca i Marsa.Necu o5 da zapocinjem temu "Did we land on moon" ,ali hocu da kazem da nema nijedan video sa povrsine marsa,ili snimljeno iz vazduha povrsina jupitera,venere...Sve su neke slike koje mogu da se laziraju i kompjuterske animacije.Interesuje me ako je robot stvarno bio na marsu uzimao fotografije kopao zemlju marsa,zasto nema nijedan video toga vec samo kompjuterske animacije i slike?:dontunderstand:

imam ja videjo sa meseca. i sa marsa. i sa venere. al onaj sal uzo da presnimi jos pre dva meseca i nije mi jos vratiJo. saaal, mani se piva vrati mi diskove :worth:
 
imam ja videjo sa meseca. i sa marsa. i sa venere. al onaj sal uzo da presnimi jos pre dva meseca i nije mi jos vratiJo. saaal, mani se piva vrati mi diskove :worth:
Video* ;)
Ae kad ti vrati budi ljubazan pa ih okaci -.- ....
Diskove mi drpise oni iz letecih wc solja....kazu, konfiskujemo, to su ionako laznjaci.
Boje se da ne vidim repose na njima, eto sta je.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Sal legenda!!Mislis da si me zajebao do jaja,ali i dalje nemash odogovor na moje postavljeno pitanje vec samo sto znash je neko neinteligentno podsmevanje! :hahaha: :super:

jel ima neko snimak Isusa u svemirskom tanjiru? :hahaha:
Na ovo pitanje necu ni da odgovaram.
Idesh u off-topic.
 
ma samo opusteno, dakleM citiras me, niti vidis moj avatar, niti moj nick, niti citas kometar, i ocekujes da "ozbiljno diskutujemo" :zcepanje:

Ovako...Posto vidim da se upustas u diskusiju bzvz.Istina je nisam:
1.Procitao tvoj nick(ciji god da je,ne interesuje me,interesuje me ono sto je napisano)
2.Pogledao tvoj avatar,jer me bash toliko ne interesuje da gledam u tvoj avatar.

ALI jesam:
1.Procitao tvoj komentar i odgovorio sam na njega.

I da ocekujem da ozbiljno diskutujemo,ali za ozbiljnu diskusiju nisu bitni avatari nit nickovi korisnika,vec ono sto taj korisnik ostavi kao poruku.
 
samo sto sad ima mnogo vise ljudi koji su shvatili sta se u stvari desava pa im nece biti lako da nas se rese!

Pa kad vas ima toliko preduzmite nesto, ono kao pokret otpora :hahaha:...Ozb, organizujte se ono ovo, otmite bar jednog reposa, mucite ga, i terajte ga da prizna istinu, a onda javno objavite :ok:

@Royal
Ako bi mogao malo opsirnije o tim ekserima, bazama, ruinama i cudima, izvor , neku sliku :)
 
Ovako...Posto vidim da se upustas u diskusiju bzvz.Istina je nisam:
1.Procitao tvoj nick(ciji god da je,ne interesuje me,interesuje me ono sto je napisano)
2.Pogledao tvoj avatar,jer me bash toliko ne interesuje da gledam u tvoj avatar.

ALI jesam:
1.Procitao tvoj komentar i odgovorio sam na njega.

I da ocekujem da ozbiljno diskutujemo,ali za ozbiljnu diskusiju nisu bitni avatari nit nickovi korisnika,vec ono sto taj korisnik ostavi kao poruku.

aha, manje vise te ne zanima sa kim diskutujes :think:a opet ocekujes ozbiljnu diksusiju :think:drugim recima tebe sagovornici ne interesuju :think:

pih
 
Ozbiljna diskusija?
A tema je kao ozbiljna...
:dash:
Šta bre sa drugih planeta?
Postavljač,nemoj ovo da shvatiš kao napad na tvoj integritet(ko što većina shvati)...
Google,Yahoo i slični pretraživači su 10 godina dostupni.
Dakle,ako stvarno imaš volju da blejiš 8 ili 10 sati u snimak crvene prašine,RESPECT.
Ali brate nađi to sam pa toga ima na netu ko blata.
Ali svađa sa ostalima pokazuje da si samo još jedan lik kome je dosadno kraj kompa.
Ja recimo imam gomilu linkova koji su lažnjak,pa ih ne dijelim...
Svijetu nikad udovoljiti,jer je svaki link na zvanične institucije KONTROLISAN(kao da može druagačije),a oni drugi nezvanični su LAŽNJAK...
Kakvi bre videi...
Svaki malo jači amater može kao lik iz Australije,uz malo sreće da snimi posljedice udara nečega u Jupiter i pošalje video klip...Eto jedan od videi,a nisi moro da Guglaš...
 
Znate sta me uvek interesovalo...?Posetili smo(koliko znam):Mesec,Mars,Veneru,Jupiter,Saturn i sta vec...E sada jedino smo bili na povrsini Meseca i Marsa.Necu o5 da zapocinjem temu "Did we land on moon" ,ali hocu da kazem da nema nijedan video sa povrsine marsa,ili snimljeno iz vazduha povrsina jupitera,venere...Sve su neke slike koje mogu da se laziraju i kompjuterske animacije.Interesuje me ako je robot stvarno bio na marsu uzimao fotografije kopao zemlju marsa,zasto nema nijedan video toga vec samo kompjuterske animacije i slike?:dontunderstand:
Zato što ni na jednom lenderu koji se spustio na mars nije bilo kamere koja bi snimala video. Samo aparati koji snimaju obične fotografije. A i čemu bi služila pokretna slika nečega potpuno nepokretnog? Da je tada otkriveno nešto pokretno, sledeća sonda ponijela bi i takvu opremu. Inače bi to bio mrtvi teret, a cijena slanja nečega na Mars je veoma velika i mjeri se desetimama miliona dolara po kilogramu.
 
Idi pa ga kupi,Sal.Tu ja ne mogu da ti pomognem.Ne razumem tvoje podsmevanje mojoj temi na foru "Ja bi( :hahaha: ) jedno pivo...".

Aha posto si ti toliki strucnjak sta bi bilo razumljivije i interesantnije zasto mi ne posaljesh link do nekog snimka?Npr mene bash interesuje i gledao bih 8 sati u tlo Marsa kako robot kopa zemlju.To sto tebe takve stvari ne interesuju nije moj problem.

Dakle...?Ocekujem snimak od tebe.I ako ga nadjesh,Hvala!
]

Mislim da ti je Mastr AYoda lepo objasnio zasto ne postoje video snimci, i ako bi postojali koliko bi dosadni bili.

A to da ti ja trazim snimak..sta ti sebi umisljas?
Imas google, pa izvoli.

Ne zelim da te zeznem, ni tvoju temu...ali ti si ocito pod uticajem onih reptilijanaca-fanova.

A za pivo ...hmm, ocito ne vredi nista sa tobom...mislio sam da se video gleda uz pivo, da se lakse diskutuje i tako.
Ali cvrc.

Dakle, i ovde cirkus Kolorado.
 

Back
Top