Novosti: U Novom Sadu sam seksi.

Jel' vam se deshavalo nekad da kad promenite okruzenje u kom zivite tipa otputujete negde na letovanje, posetite tetku "preko bare", provalite da je suprotan pol zainteresovaniji za vas, nego u mestu gde zivite?
O ovome sam razmisljao prosle godine dok sam bio na razmeni ucenika u jednoj Skandinavskoj zemlji...
I zakljucio sam da sam se opasno is3povao...
Medjutim, pre par dana bio sam u Novom Sadu... i fazon... sedim u pizzeriji... posmatram devojku 4-5 stolova do mog... posmatra ona mene... odmeravanje pogledom... odjednom pridje, pita imash li vatre... ja pogledam na njen sto... tamo 2 upaljaca... :lol:
Onda, stalno neki flertovi, pogledi na ulici, opustene spike...
I provalim ja da su za mene, prosecnog muzjaka, devojke tamo zainteresovanije nego ovde gde zivim...
Pa me zanima, jel' vam se desavalo to nekad?
Jel' to samo do nas tj. naseg seksipila koji dobija/gubi kako pruzis nogu van svog dvorista, ili do devojaka koje su tamo skroz opustene i neisfolirane za konverzaciju?

Meni se to dešava u Vršcu ali ja živim penizonerski život...
Reče mi kum neki dan da mu ovoliko drugarica nije prišlo za prethodnih šest poseta... :lol::lol:
 
Jel' vam se deshavalo nekad da kad promenite okruzenje u kom zivite tipa otputujete negde na letovanje, posetite tetku "preko bare", provalite da je suprotan pol zainteresovaniji za vas, nego u mestu gde zivite?
O ovome sam razmisljao prosle godine dok sam bio na razmeni ucenika u jednoj Skandinavskoj zemlji...
I zakljucio sam da sam se opasno is3povao...
Medjutim, pre par dana bio sam u Novom Sadu... i fazon... sedim u pizzeriji... posmatram devojku 4-5 stolova do mog... posmatra ona mene... odmeravanje pogledom... odjednom pridje, pita imash li vatre... ja pogledam na njen sto... tamo 2 upaljaca... :lol:
Onda, stalno neki flertovi, pogledi na ulici, opustene spike...
I provalim ja da su za mene, prosecnog muzjaka, devojke tamo zainteresovanije nego ovde gde zivim...
Pa me zanima, jel' vam se desavalo to nekad?
Jel' to samo do nas tj. naseg seksipila koji dobija/gubi kako pruzis nogu van svog dvorista, ili do devojaka koje su tamo skroz opustene i neisfolirane za konverzaciju?
novosadjanke su cuvene po tome sto su u stanju da startuju i decka koji se drzi za ruku sa devojkom.
tako, to i nije neki reper.
ali mojne se sad stresiraš zbog moje izjave, a ni novosadjanke :)
srbijica je nazalost naseljena zatucanim svetom
ovde se ljudi stide, ali izveštačeno, jer mahom boluju od kompleksa umišljenih vrednosti, zaboravljajuci da ih smrt vreba na svakom ćošku i u bahatosti svojoj neće da pokažu da je lepota jedna radost
da ti pridje i kaze lepa si i posalje osmeh, a da to nista vise od toga ne znaci i da nista ne ocekuje.samo zeli da ti se zahvali jer si mu ulepsao dan
volim da razmenjujem osmehe sa prolaznicima
i po koji klimoglav
 
dobar dan mastere
cao struki :)

btw...gde jos sem u NS-u mozete da vidite ribu koja vozi pink dzip :)

sdc14686-1.jpg
 

Back
Top