grad
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: grad

beba
    Guest

Podrazumevano grad

Novi Sad je sigurno lep grad , a Novosađani pretpostavljam nisu svi mladi i ludi , već ima i mladih i talentovanih , mladih i druželjubivih itd itd ....
    Gde je najbolje izaći u Novom Sadu ?
    Koji deo Novog Sada je najlepši i zašto ?
    Šta kao turista treba obavezno da vidim u Novom Sadu ?
    Preporučite molim !

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

A odakle si ti Bebo ????
    evo dodji u Zr ja cu ti pokazati znamenitosti mog grada :))) .... a koliko znam Ns mogu ti i njega pokazati .....
    javi se na mail ako hoces ....

cao

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

e a ja kad god sam otisli negde na odmor,npr na jahorinu,vecina slatkih tipova su bili iz ns-a...

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Mala roze Maca
    e a ja kad god sam otisli negde na odmor,npr na jahorinu,vecina slatkih tipova su bili iz ns-a...

I tebe Maco pozivam na kafu u Zr:)))

beba
    Guest

Podrazumevano ns

Zrenjaninac , tema je ipak Novi Sad , a bila sam i u Zrenjaninu par puta . Lep je grad , ali nisam unapred znala šta obavezno treba da vidim , a "vodič" nije bio voljan da pokazuje grad , tako da sam upoznala malo od Zrenjanina ...
    Ako budem planirala da dođem u Zrenjanin možda ti se i obratim !? :)))

Guest

Podrazumevano

Pa mogu i ja sa tobom u NS ... nije problem ... znam i njega skoro kao Zr ... tako da ... izvoli :))) ,
    bice mi zadovoljstvo ... ako hoces mozes mi pisati na mail zr@email.co.yu ... do tad ti saljem kiss veliki ....

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Pa mogu i ja sa tobom u NS ... nije problem ... znam i njega skoro kao Zr ... tako da ... izvoli :))) ,
    bice mi zadovoljstvo ... ako hoces mozes mi pisati na mail zr@email.co.yu ... do tad ti saljem kiss veliki .... i ono prethodno sam ja napisao samo sam zaboravio da se ulogujem ...

pozz i jos jedan kiss ...

djdeens@yahoo.com
    Guest

Podrazumevano djavu obavezno

djavu treba da vidis obavezno.to je nesto najlepse sa nje vidis ceo novi sad.jako je dobro.a i mene treba da vidis jer sam dobar.

masssa_10
    Guest

Podrazumevano ?

Da slazem se... Djava je pravo mesto (i jedino) koje moze da se obidje u ns-u. Sta jos ima interesantno? Mesta za izlaske ima dosta ali sve zavisi sta volis!
    Pozdrav komsiluku (ZR)!!!

Guest

Podrazumevano Re: ?

Citat Original postavio masssa_10
    Da slazem se... Djava je pravo mesto (i jedino) koje moze da se obidje u ns-u. Sta jos ima interesantno? Mesta za izlaske ima dosta ali sve zavisi sta volis!

Zahvaljujem se na pozdravima .... VOLIM I JA VAS .... Massso daj registruj se ...
    ima li ovde jos koja Novosadjanka ... :) ?

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: ?

Citat Original postavio Anonymous

Zahvaljujem se na pozdravima .... VOLIM I JA VAS .... Massso daj registruj se ...
    ima li ovde jos koja Novosadjanka ... :) ?
    I ovo sam JA napisao ali me komp nije registrovao .... jos jedan pozdrav komsijama iz komsijskog ZR

gvozdenije
    Guest

Podrazumevano ns/zr

novisad je izuzetno miran grad kao i zrenjanin zato cemu prepucavanja dodji te tri meseca u beograd pacete jebat maku onom kovas tamo poslo nemojte da me pogresn oshvatite ali svuda podji kuci svojoj dodji jer ja kad god sam odlazio u ns/zr jedan dan se odmaram od beogracke guzve a onda mi ona nekako fali

Početnik
    Učlanjen
    16.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ns/zr

Citat Original postavio gvozdenije
    novisad je izuzetno miran grad kao i zrenjanin zato cemu prepucavanja dodji te tri meseca u beograd pacete * maku onom kovas tamo poslo nemojte da me pogresn oshvatite ali svuda podji kuci svojoj dodji jer ja kad god sam odlazio u ns/zr jedan dan se odmaram od beogracke guzve a onda mi ona nekako fali
    A ti 'gvozdenije' studiras li mozda? posto sa takvom gramatikom ne bi trebalo da si zavrsio osnovnu skolu a pogotovo ne srednju. nemoj se ljutiti ali to sam prvo primetila...
    Jedan pozdrav za tebe.... KiSS

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio gvozdenije
    novisad je izuzetno miran grad kao i zrenjanin zato cemu prepucavanja dodji te tri meseca u beograd pacete * maku onom kovas tamo poslo nemojte da me pogresn oshvatite ali svuda podji kuci svojoj dodji jer ja kad god sam odlazio u ns/zr jedan dan se odmaram od beogracke guzve a onda mi ona nekako fali
    A ti 'gvozdenije' studiras li mozda? posto sa takvom gramatikom ne bi trebalo da si zavrsio osnovnu skolu a pogotovo ne srednju. nemoj se ljutiti ali to sam prvo primetila...
    Jedan pozdrav za tebe.... KiSS
    a Ti Massso mogla bi da se javis na mail ili icq ...

cao

Početnik
    Učlanjen
    16.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

A ti shabane bolje pregledaj postu. i prikaci se nekad na taj icq....

Guest

nisam dobio ni jednu poruku na mail shabanko ... a ICQ mi je ukljucen preko celog dana ... samo sam na away rezimu ... pusti poruku i javljam ti se ....

probaj na mail zrenjaninac@online.co.yu

pozdrav shabanko :)))

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Anonymous
    nisam dobio ni jednu poruku na mail shabanko ... a ICQ mi je ukljucen preko celog dana ... samo sam na away rezimu ... pusti poruku i javljam ti se ....

probaj na mail zrenjaninac@online.co.yu

pozdrav shabanko :)))
    ovo sam ja napisao , samo me nije ulogovao ... ipak javi se ....

HAHAHA
    Guest

Podrazumevano

Seti se vec jednom da se prijavis normalno ko svi ovde...

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

pa prijavljen sam ja ovde .. nego kad ne ulazim jedno vreme onda me neprepozna ... pa zaboravim da se ulogujem ... j*biga

beba
    Guest

Podrazumevano ***

Citat Original postavio ZRENJANINAC
    pa prijavljen sam ja ovde .. nego kad ne ulazim jedno vreme onda me neprepozna ... pa zaboravim da se ulogujem ... j*biga
    Zbog čega psovke ?
    Zbog čega "šabane" i "šabanko" ?
    A internet-bonton?

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: ***

Citat Original postavio beba
    Zbog čega psovke ?
    A internet-bonton?
    ne ne ne .... Bebo ..... nekontas .... imam nekad sakriven IP adresu , pa nece svaki put da je prepozna , pa moram da idem na log in ... razumes ... a odakle je Beba ? a ti si fina ? nespujes ? divno .... ozenio bih te ....

beba
    Guest

Zbog čega psovke ?
    A internet-bonton?
    ne ne ne .... Bebo ..... nekontas .... imam nekad sakriven IP adresu , pa nece svaki put da je prepozna , pa moram da idem na log in ... razumes ... a odakle je Beba ? a ti si fina ? nespujes ? divno .... ozenio bih te ....
    Žao mi je neće moći-već sam udata.
    Što se tiče spovanja - internet bonton to zabranjuje :psovanje, vređanje itd itd Zar to nisi znao ?

Obećava
    Učlanjen
    07.05.2003.
    Reputaciona moć
    54

Zbog čega psovke ?
    A internet-bonton?
    Žao mi je neće moći-već sam udata.
    Što se tiče spovanja - internet bonton to zabranjuje :psovanje, vređanje itd itd Zar to nisi znao ?
    Pa sta ako si udata .... to ne znaci da nemozemo na kafu zar ne ?

djana
    Guest

Podrazumevano NS cool grad!!!

Ne mogu da se pohvalim da sam cesto dolazila u NS ali kad god me put odnese u taj grad prosto se odusevim. Dva, po meni, najlepsa grada u ovom kraju europe su definitivno Novi Sad i Rijeka(HR). By the way ja sam iz Vukovara i ako imate sanse da posetite Rijeku, verujte nece vam bit zao. Pozdrav!![/u][/i][/b]

novosadanka
    Guest

Podrazumevano grad

Ovaj zrenjaninac se definitivno nalazi na pogresnom mestu!Tema je Novi Sad, a ako hoces da muvas ribe prebaci se na ljubav i sex.U Novom Sadu treba da vidis Petrovaradinsku tvrdavu,Zmaj Jovinu ulicu,Spens....A sto se nocnih izlazaka tice trenutno su najaktuelnije Verige i Soba,mada ima jos puno dobrih mesta za izlazak. Pozdrav

Slične teme

1. Grad za nas
    Autor PetrolBoy u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 03.12.2008., 18:32
  2. Sex i grad
    Autor mari mari u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 22.07.2008., 09:02
  3. sex i grad i vi
    Autor VeseliPlamichak u forumu Žene
    Odgovora: 410