odmor i plaćanje

smaki*

Elita
Poruka
15.961
Kad idete na odmor sa dečkom / devojkom, da li svako plaća svoj deo za smeštaj i prevoz, ili jedan plaća za oboje?

Nije čudno kad momak plati letovanje devojci, a šta kad je obrnuto, kad devojka plaća? :think:
 
Kad idete na odmor sa dečkom / devojkom, da li svako plaća svoj deo za smeštaj i prevoz, ili jedan plaća za oboje?

Nije čudno kad momak plati letovanje devojci, a šta kad je obrnuto, kad devojka plaća? :think:

A mene i curu je častila njena najbolja drugarica sa free smeštajem na Krku :)
A što se tiče pitanja ; ako smo zajedno, nebitno ko plaća, važan je dobar provod i sex na plaži ili nekoj steni iznad mora.
 
Kad idete na odmor sa dečkom / devojkom, da li svako plaća svoj deo za smeštaj i prevoz, ili jedan plaća za oboje?

Nije čudno kad momak plati letovanje devojci, a šta kad je obrnuto, kad devojka plaća? :think:

Ako ćeš da mi platiš, meni je to sasvim ok. Ja ovako lep, zgodan, neophodan i nadasve skroman, mislim šta reći... :mrgreen: Ti smeštaj u hotelu, a ja ležaljke na plaži. Da ne ispadne kako ti baš sve sama moraš da plaćaš... :cool::p
 
Kad idete na odmor sa dečkom / devojkom, da li svako plaća svoj deo za smeštaj i prevoz, ili jedan plaća za oboje?

Nije čudno kad momak plati letovanje devojci, a šta kad je obrnuto, kad devojka plaća? :think:


Pa sta znam. Koliko vidim u nasem drustvu koliko je normalno da muskarac njoj plati toliko je nenormalno da ona njemu plati.
 

Back
Top