Kako (prići, upoznati, zavesti, smuvati) devojku?

Poruka
13
Znam da ima ovakivh tema na pretek, ali one se uglavnom svode da neki lik pita kako da smuvam devojku a odgovori su udari je po glavi i nosi kuci, pridji nogama, itd.

Ovo je tema i za momke (da nesto nauce ili pomognu ne tako vestim zavodnicima) i za devojke (da kazu sta im se to dopada a sta ih iritira).

Za pocetak da malo oraspolozim forumase sa jednom forom kako prici devojci:

"Priđes i vikneš : " 'de si *ebo te!" Zatim izvadiš telefon iz džepa i praviš se da nešto kuckaš. Poželjno je da imaš žvaku u ustima i da žvaćeš otvorenih usta uz mljackanje. Malo gledaš u nju, malo u telefon i onda pitaš : "Šta se radi?" Kad ona kaže "Ništa", ti joj kažeš : "Posr'o te Pišta!!" i kreneš da joj se smeješ u facu onako naglas. Onda se malo počešeš po mudima, pružiš ruku i kažeš kako se zoveš. Kada/ako i ona tebi pruzi ruku ti trgneš svoju ruku, prevučeš je preko glave i kažeš : "Haa haaaa al' sam te za'ebaao!!".... Daš mi broj?" - OVAKO NEEEEEEE :dash:

E sad ozbiljno, da predjemo na posao. Evo jednog vrlo poucnog videa da momci vide kako prilazak treba biti sasvim upusten:

Pa da vas cujemo!
Kako ste vi ili kako su vam najoriginalnije prisli? Vazi i za momke i za devojke!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Druze Surdilovicu to muvanje i smuvavanje je prevazidjeno 90-ih ako ne i pre...Ako si sirovina ima jedna taktika,ako si biznismen druga,ovo treca,ono cetvrta...
Devojke sa kojima sam bio nisu mi bile nepoznate (kao ono odes na splav vidis neku i smuvas je),vec su najpre bile drugarice.Ili su one meni rekle ali bukvalno rekle da im se svidjam pa ih ja pozvao na izlazak ili sam ja to njima rekao i video da li je to ''prihvaceno'' i izveo...Jednom davno sam samo bio sa tek tako nekom nepoznatom i to kad sam bio malo pijan...Tad sam jedini put bio p'jan...
 
A evo te situacije pa ako hoce neko nek primeni.Bio ja sa drugom u nekom kafeu (vreme kad sam polozio prijemni za srednju pa onaj letnji raspust) i kaze on ajd' da probamo malo alkohola,sta ko neke babe ovu koka kolu,ja reko pa ne bih,pa ne bih,al' ajd' da ne ispadnem smoklja drmnem jednu,pa jos jednu...I mene uvatilo i sad idemo parkom...Ja poceo da stucam (:lol:) i u parku nigde nikog i sam izlaz iz parka sede dve zenske na klupi...I kaze drug za jednu od te dve da ide sa njim u odeljenje i kao svidja mu se...Ja kazem- Ma brate nemas problem :mrgreen: I mi pridjemo i ja odmah iz cuga tu drugu- Jel' bre mala,jel' imas ti momka? (:hahaha:) Ona gleda mene,gleda u drugaricu,malo osmeh i kaze- Nemam...Ja onda- E da znas od veceras sam ti ja decko (:hahaha:) I nista tu seli,sala ovo ono,ja navalio ko biljosan...I kazem- E ljudi,moram da idem da mocam (znate sta to znaci valda :confused:) i ona mene- Hoces da ti (s oprostenjem) pridrzim? Ja- Jos nisam stigao do tog nivoa (:hahaha:)...I nista ja i taj drug otisli...Kad eto sutradan ona nabavila moj broj na mobilan i tako...To trajalo par dana i the end...
Kakve glume kakvi bakraci,najpoucnija prica...
 
Obicno moje veze nisu zapocinjale nekim prilaskom,vec sam tu osobu odavno zbala pa je samo krenulo dopsivanje i sve tako,ili fazon idu dvoje da se smuvaju pa svako povede ortaka i ortakinju..ne volim da idem ulicom i da mi samo odjednom neko trazi broj,mislim koliko god da je decko lep ja ne bih smela da dam broj,ne bih htela,pomislila bih da je neki fazon..ne znam..takvi pristupi mi se ne dopadaju i NIKO ih ne shvata OZBILJNO..tako da ako nekom stvarno hocete da pridjete,prvo mu se priblizite i zdruzite se,nemojte odmah na sred ulice cim je vidite da trazite broj..
 
Budi spontan...
Devojke (bar onaj pametan procenat) su alergicne na te sazvakane fraze...
Pa ja da sam riba i da mi neko pridje sa "jel ti tata terorista, prava si bomba?" primio bi takvu samarcinu da mu u zivotu ne bi palo da muva ribu...
Znaci, bitno je iskustvo...
Kroz iskustvo vezbas flert... To nije nesto sto mozes da procitas, da te neko nauci...
Prosto pridjes ribi, i krenesh sa nekom skroz glupom spikom... tipa... vidi sto je ona seljanka sparila bikini sa shubarom...
Ako prihvati igru, onda produbite konverzaciju... malo se dublje upoznate, i na konju si...
Ako ne, znaci da nije zainteresovana, i najbolje sto u toj situaciji mozes da uradis jeste da se okrenes i odes... ima toliko drugih riba...

Jos jedna stvar... mojne odajesh utisak nekog napaljenog bubuljicavog klinca... i odmah krenesh da balavish sa frazama tipa... wao... sto si lepa... sto si vrh... bulja ti je za sve pare....
Dobra riba je te recenice cula jedno 656 miliona puta do sad, i **** joj se za jos jednog kretena koji ce to da joj ponovi...
Fazon je da je zainteresujesh... da postane radoznala za tebe...
Ironija i sarkazam su tvoji najbolji prijatelji u toj varijanti...
I najbitnije je samopouzdanje...
Ako joj pridjesh ko neka piiiickica koja je pre nego sto je prisla ribi znala da je odbijena, onda dz. trosis vreme... mladost ce ti proci u dr*anju, dok zilion tvojih vrsnjaka manje lepih, zgodnih, manje pametnih.... yebe sve u 16....
To je otprilike to :cool:
 
Znam da ima ovakivh tema na pretek, ali one se uglavnom svode da neki lik pita kako da smuvam devojku a odgovori su udari je po glavi i nosi kuci, pridji nogama, itd.

Ovo je tema i za momke (da nesto nauce ili pomognu ne tako vestim zavodnicima) i za devojke (da kazu sta im se to dopada a sta ih iritira).

Za pocetak da malo oraspolozim forumase sa jednom forom kako prici devojci:

"Priđes i vikneš : " 'de si *ebo te!" Zatim izvadiš telefon iz džepa i praviš se da nešto kuckaš. Poželjno je da imaš žvaku u ustima i da žvaćeš otvorenih usta uz mljackanje. Malo gledaš u nju, malo u telefon i onda pitaš : "Šta se radi?" Kad ona kaže "Ništa", ti joj kažeš : "Posr'o te Pišta!!" i kreneš da joj se smeješ u facu onako naglas. Onda se malo počešeš po mudima, pružiš ruku i kažeš kako se zoveš. Kada/ako i ona tebi pruzi ruku ti trgneš svoju ruku, prevučeš je preko glave i kažeš : "Haa haaaa al' sam te za'ebaao!!".... Daš mi broj?" - OVAKO NEEEEEEE :dash:

E sad ozbiljno, da predjemo na posao. Evo jednog vrlo poucnog videa da momci vide kako prilazak treba biti sasvim upusten:

Pa da vas cujemo!
Kako ste vi ili kako su vam najoriginalnije prisli? Vazi i za momke i za devojke!

Upalis auto,odes u neku zabacenu ulicu,dogovoris vrstu usluge,cenu,i uzivas.
Salu na stranu,******,pa pisi Bravo-u. :roll:
 
Znam da ima ovakivh tema na pretek, ali one se uglavnom svode da neki lik pita kako da smuvam devojku a odgovori su udari je po glavi i nosi kuci, pridji nogama, itd.

Ovo je tema i za momke (da nesto nauce ili pomognu ne tako vestim zavodnicima) i za devojke (da kazu sta im se to dopada a sta ih iritira).

Za pocetak da malo oraspolozim forumase sa jednom forom kako prici devojci:

"Priđes i vikneš : " 'de si *ebo te!" Zatim izvadiš telefon iz džepa i praviš se da nešto kuckaš. Poželjno je da imaš žvaku u ustima i da žvaćeš otvorenih usta uz mljackanje. Malo gledaš u nju, malo u telefon i onda pitaš : "Šta se radi?" Kad ona kaže "Ništa", ti joj kažeš : "Posr'o te Pišta!!" i kreneš da joj se smeješ u facu onako naglas. Onda se malo počešeš po mudima, pružiš ruku i kažeš kako se zoveš. Kada/ako i ona tebi pruzi ruku ti trgneš svoju ruku, prevučeš je preko glave i kažeš : "Haa haaaa al' sam te za'ebaao!!".... Daš mi broj?" - OVAKO NEEEEEEE :dash:

E sad ozbiljno, da predjemo na posao. Evo jednog vrlo poucnog videa da momci vide kako prilazak treba biti sasvim upusten:

Pa da vas cujemo!
Kako ste vi ili kako su vam najoriginalnije prisli? Vazi i za momke i za devojke!
Owo je mozda nekada palilo.... Sad je manje wishe prewazidjeno.
Inache nije mu losx jedino onaj sawet da imasx uwek nesxto smisljeno unapred, kao pricxu dwe, za slucxaj da ne znasx sxta dalje. Ali mislim da je malo naiwno swe to, i da ne ide basx tako. Ali ko zna :D.
 
Owo je mozda nekada palilo.... Sad je manje wishe prewazidjeno.
Inache nije mu losx jedino onaj sawet da imasx uwek nesxto smisljeno unapred, kao pricxu dwe, za slucxaj da ne znasx sxta dalje. Ali mislim da je malo naiwno swe to, i da ne ide basx tako. Ali ko zna :D.

Najgore je to kad moras da smisljas price... To sam ja mislio i radio dok nisam provalio da me bas to zeza. Krenem da pricam dve teme odjednom i pogubim se nacisto...:lol:

Ja lepo kazem, samo skupis hrabrost i pridjes devojci, ostalo sve ide smao od sebe...po tome smo slicni zivotinjama.:mrgreen:
 
o hebite me u glavu, hebala vas tema
ovaj doktor gore sa klipom, borivoje, druzhe svaka chast shto si skupio muda da napishesh takav post, ovaj pdf zajedno sa politikom i LJiS chini drushtvo najvecih i najbrojnijih debila i gre'ota je ovde vreme bacati pogotovo s tim tvojim pristupom
evo ja bih bacio koji flejm sad, al necu iz inat

Slažem se za spontanost. <33

sve se kao slazhete, al kad to padne u realnosti odhebete ladno,

inache jedna stara ali meni omiljena fora sa muvanjem, pridjesh ribi i pitash je "el si nekad poljubila zeku medju ushi?", ako ona kazhe ne, ti izvrnesh dzhepove i kazhesh "EVO PRILIKE!"
 
Stvarno ne vidim u cemu je fora sa sprijateljivanjem ako su ti namere da ti bude devojka. Cisto gubljenje vremena i zavaravanje.

Najduze veze nastaju iz prijateljstva. To je ta varijanta kad nekog dooobro poznajesh... prevazishao si hiljadu puta faze da ga ne podnosish zbog njegovih mana i bubica, i tako je mnogo lakse odrzati vezu nego kad npr. smuvash devojku na ulici... sve super, planriash dugu vezu... 'vo 'ono... i posle 2 nedelje otkrijesh da ti je riba patoloski ljubomorna vrsta, koja ako joj ne odgovorish na svaku od 657 poruka na dan misli da je ne volis i da hoces da raskinete...
Zato sam definitivno za neko koliko-toliko upoznavanje pre nego sto se krene u vezu...
Muvanje u fazonu... prvi put vidish devojku... pridjes...
- Oces da se smuvamo?
- Ajde ocu...
... mi je tako klinacki, i ako ste prevazisli nivo 5og razreda, predlazem da upoznate sto vise strana vaseg partnera pre nego sto se upustite u vezu.
 

Back
Top