Zero no Tsukaima

Ok evo nekih slicica,a ako nekoga ne mrzi nek napise o cemu se radi,ili cu kasnije naci na netu

zeronotsukaima_01.jpg


http://4.***************/_pkgmnxLcTyw/R6RwhyNifNI/AAAAAAAAAvI/QKZqwZf3WB0/s400/zero_no_tsukaima9.jpg

Glavna junakinja Louise Valliere(ima jos nesto ali se ne secam),koju zovu Louise the Zero:
573201-f0d9e2945a79b44c2ff47f0354e15c1a_large.jpg


Hiraga Saito,isto glavni junak ovog animea:
nj2mwtds.jpg


Mislim da je to najvaznije,odgledajte anime radi drugih likova,i da koliko sam video na onemanga dok sam citao,pisalo je da je ovo ecchi manga,stoga obratite paznju na Kirche,ako budete gledali :D

Evo prvi opening:


Drugi:

Treci:

Da artemis,meni je njeno ponasanje odvratno,ono kao ona je aristokrata i to.

Gledajte spoiler ako ste odgledali anime ili ne nameravate,pokvarice vam zabavu dok gledate
A najbolji deo mi je kad stavi Saitu one cvikere pa ga unisti kad zasvetle(Svetle kad pogleda nekoga na perverzan nacin :D)

Ovo sam na brzaka uradio pa nije bas detaljno.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja zaglavio na trecu sezonu , i slucajno mi padne sistem i formatiram ceo komp :azdaja: .

Inace nesto o animeu :

Odlicna komedija , tupicno za komedije nema neku "odlicnu" pricu , ali svakako je vredno odgledati ga , samo zbog humora ako nista drugo. Inace da naglasim , dosta me podseca na Hari Potera , pojedini likovi bas lice , a i svo to okruzenje dosta podseca na to doba :eek: . Ono sto me je najvise odusevilo jeste to sto ... retko gde mozes da vidis da je glavni lik PERV , ali ne u granicama , nego 100000 milja van granice , primer :mrgreen: :

f5ce9d4802ca80fullmc2-1.png

b998917143c8e0_full.jpg

i za kraj ...

tumblr_l68tk1dT211qcircgo1_500.jpg

Enjoy! :mrgreen:
 

Back
Top