hoteli u Portu

Forumashi! Interesujeme hotel Vincci el kantaoui centar u Portu.Dali je neko bio i kavi su mu utisci?Hajde treba mi pomoc....

Sve zavisi sta ocekujes od hotela.Hotel u principu nije los,cist je,na lepom mestu,ali mislim da je daleko od 4 zvezdice.U principu u Portu ima mnogo hotela u toj kategoriji ali su skuplji od Vincija i mnogo su bolji ( na primer neki od hotela iz lanca Mouradi,ili cuveni Merhaba ili Riu-sve ove hotele imas i u kategoriji 4 i kategoriji 5 zvezdica )
Po meni Vinci nije los ,ali nemoj da ocekujes istu uslugu kao u drugim hotelima u Portu sa 4 zvezdice.Ovaj hotel je jeftiniji od svih u svojoj kategoriji i realno zasluzuje 3 zvezdice.
U principu mozes slobodno tamo ici,bice ti potpuno ok,samo ga nemoj uporedjivati sa drugim hotelima iste kategorije.
 
Posto sam banovan sa nikom Aleksandar_srb zbog politike odgovaram ti sa novog nika..hehe

Ja konkretno nisam spavao u tom hotelu.Bio sam u Merhabi,ali sam ga video i slusao komentare vodica i ljudi koji su tamo odseli.Niko nije imao zamerke na klopu ,vec su sve zamerke bile tipa,kako u onom tamo hotelu imaju lepsi bazeni,ili kako oni tamo isto imaju hotel sa 4 * a hotel je mnogo lepsi i slicno..
Sto se tice hrane ,bio sam u Tunisu u hotelima od 3 do 5 zvezdica i nikada nisam imao zamerku na hranu.Ne znam jedino kako je u hotelima sa 2 zvezdice.Razlika u hrani je jedina u smislu sto negde za veceru imas 15 a negde 30 jela....Hrana je odlicna u kom god da si hotelu.
 

Back
Top