Zvezde

obicno pocnem da razmisljam o nestvarno lepom i cudnovatom svemiru, i kako bih volela da dozivim neka epohalna otkrica o njemu ...

i pocnem da razmisljam da sam mentol sto se nerviram za neke glupe, prizemne stvari,kad je sam zivot cudo,

onda me neka glupost trgne iz sanjarenja, pa se opet nerviram zbog malih, idiotskih stvari dok opet ne pogledam u zvezde.:)
 
Osecam se kao delic neceg fenomenalnog i cudesnog! I kako je lepo biti ziv! :P
Mada zbog svetlosnog zagadjenja, zvezde se ne vide kako bi trebalo u velikim gradovima, al' sto je bio prizor u pustinji....
 
Osecam se kao delic neceg fenomenalnog i cudesnog! I kako je lepo biti ziv! :P
Mada zbog svetlosnog zagadjenja, zvezde se ne vide kako bi trebalo u velikim gradovima, al' sto je bio prizor u pustinji....

Ne sumnjam da je u pustinji fenomenalno, isto kao i na planini u onim lepim noćima.
Ja sam doživeo fenomenalno iskustvo u Sibirskoj ravnici pri sasvim čistom nebu i prelamanju svetlosti, žao mi je jedino što nisam imao foto aparat jer mislim da se takve stvari dožive jednom u životu.
 
za vreme bombardovanja kad je cela Srbija bila bez struje sam videla najlepse nebo u zivotu.


sanjam da vidim auroru borealis uzivo, to je verovatno fenomenalan osecaj.


 
Poslednja izmena:
obicno pocnem da razmisljam o nestvarno lepom i cudnovatom svemiru, i kako bih volela da dozivim neka epohalna otkrica o njemu ...

i pocnem da razmisljam da sam mentol sto se nerviram za neke glupe, prizemne stvari,kad je sam zivot cudo,

onda me neka glupost trgne iz sanjarenja, pa se opet nerviram zbog malih, idiotskih stvari dok opet ne pogledam u zvezde.:)

bona za ovo, isti slucaj..:)
 

Back
Top