Nosa
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Nosa

19 meseci
    Guest

Podrazumevano Nosa

Kako najlakse odviknuti od nose.Oblacim joj preko celog dana gacice oce da sedi i piski u nosu ali kad potrefimo.ne ume jos da kontrolise.Da li tuci dete kada se upiski da bi shvatila da to ne sme da radi?

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Podrazumevano

Mislim da je ne treba tuci,jer ce se time stvoriti jos veca odbojnost prema nosi.Ipak je ona jos uvek dete.Mene je moja odvela u kupatilo sela na solju i objasnila kako samo velika deca lepo idu na nosu a ne piske u gace...Naravno kao i sva deca i ja sam se osecala velikom i svaki put (skoro svaki,desavalo se po nekad da se upiskim) kad mi se piskilo trazila nosu...Jer sam jelte bila velika...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Giovanna
    Mislim da je ne treba tuci,jer ce se time stvoriti jos veca odbojnost prema nosi.Ipak je ona jos uvek dete.Mene je moja odvela u kupatilo sela na solju i objasnila kako samo velika deca lepo idu na nosu a ne piske u gace...Naravno kao i sva deca i ja sam se osecala velikom i svaki put (skoro svaki,desavalo se po nekad da se upiskim) kad mi se piskilo trazila nosu...Jer sam jelte bila velika...
    Ih giovana kako je nisi provalila u pitanju je nasa prijateljica nzena, ndevojka, beskucnica, advmatic, misterx, riba... i da ne nabrajam dalje, uf koliko ih samo ima, dakle ne lozi se

mma
    Guest

Podrazumevano

Hvala argonaut!

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Podrazumevano

Izgleda da je ona na svim forumima samo razliciti topic.Na kraju ce da je izbace sa krstarice.U svakom slucaju Argonaut Hvala!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano hvala ti

Citat Original postavio argonaut
    Citat Original postavio Giovanna
    Ih giovana kako je nisi provalila u pitanju je nasa prijateljica nzena, ndevojka, beskucnica, advmatic, misterx, riba... i da ne nabrajam dalje, uf koliko ih samo ima, dakle ne lozi se
    Hvala bogu da jos neko misli kao ja.Odavno sam vec primetila da je to jedna te ista osoba koja ne prestaje da smara sve ovde nas prisutne sa njenim otkacenim temama.Veliki pozdrav i bravo. :wink:

Slične teme

1. operacija nosa
    Autor ofelija u forumu Zdravlje
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 04.01.2010., 23:46
  2. NOŠA
    Autor Debela Berta u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 136
    Poslednja poruka: 21.03.2009., 15:43
  3. bol u kosti nosa
    Autor Ashe Hime u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2