Northon ili Kaspersky?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Northon ili Kaspersky?

Tsetsa
    Guest

Podrazumevano Northon ili Kaspersky?

Interesuju me vasa iskustva sa AVPiMA, koji manje opterecuje PC, koji pruza bolju zastitu, i na kom programu bolje funkcionisu? Imala sam PC cilin 2ooo u koji sus se mnogi zaklinjali i dobila sam virus i pored njega. ops: Hvala unapred. Pocetnik.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Kaspersky

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Napisao sam na jednom drugom topicu, da je KAV najbolji, ali ako ne znas da ga instaliras moze da te pojede za dorucak. Kad imam vremena napisacu neko krace uputstvo. Inace postoji jedno nepisano pravilo ''Ako se preterano bojis virusa, nijedan antivirus ti nece pomoci - zarazice ti se komp sigurno, a ako se nimalo ne bojis neces se zaraziti pa i da tvoj komp bio server za portwolf.''

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Devil

Sad neznam ja koristim Norton
    A o Kasperskom sam citao na netu..
    I tamo stoji da kaspersky nije bas hm najbolji...kosta puno ali nije super..."tak kazu"

Sad ima neki VIRobot. kazu stvarno da je najbolji ANTIVIRUSNI PROGRAM. Na svim mogucim testovima,
    izmedju NOrtona,Mcafee, PCclean, Panda AV on je pobijedio...jedini je mogao u potpunosti unistiti sve viruse.... so

Mislim vi ipak bolje znate ( vi koji ste koristili Kasp.)

milan333
    Guest

Podrazumevano

Taso napishi to uputstvo za kaspersky bash me zanima da proverim dal sam dobro svoj konfigurisao, a key za njega mozhes natji na googleu

milan333
    Guest

Podrazumevano

ovo za key je zbog tvog drugog posta u vezi KAV

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Sto bih ga trazio bilo gde. Imam neki ''program'' koji pravi key. Ako neko hoce ''pazi da je legalno verziju'' ima neka firma koja prodaje ovde kod nas.
    Sto se tice uputstva, ocekujte ga sutra.

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Kakvo je to pitanje kada se zna odgovor Norton mada ti je najbolji AVP

NICS
    Guest

Podrazumevano :)

Guest

Podrazumevano KASPERSKI

Citat Original postavio Miloš
    Kaspersky
    SVE STO TI TREBA JE NA OVOJ ADRESI:http://www.avp.ru

Početnik
    Učlanjen
    15.06.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Northon ili Kaspersky?

Citat Original postavio Tsetsa
    Interesuju me vasa iskustva sa AVPiMA, koji manje opterecuje PC, koji pruza bolju zastitu, i na kom programu bolje funkcionisu? Imala sam PC cilin 2ooo u koji sus se mnogi zaklinjali i dobila sam virus i pored njega. ops: Hvala unapred. Pocetnik.
    Ez Trust je najmanji i ubitacniji

demaksi
    Guest

Podrazumevano NORTON

Norton, zbog jednostavnosti koriscenja i efikasnosti.
    Koristim ga preko dve godine i nema problema. Dosad otklonio vise virusa.

Igor_ZR
    Guest

Podrazumevano F-Secure antivirus

Sve mi je jasno,ali neznam sto niko ne spominje F-Secure antivirus, smatram da je najbolji od pomenutih.Koristio sam ja i PC-Cilin i AVP i Kaspersky i ni sa jednim nisam bio zadovoljan kao sa F-secure.Od kada koristim ovaj antivirus,nema mjesta virusima u mom kompjuteru, samo redovno treba osvjezavati bazu.

http://www.f-secure.com/download-purchase

Evo link pa probajte

Džonja
    Guest

Podrazumevano

Ni jedan ni drugi: NOD32 je najbolji po svim testovima. Ako niste znali prvi je na top listi. Ima ga celog na www.e-lunatic.net .com ili .org radi neprimetno, ima najbolju heuristiku, ne prolazi mu ni jedan novi i nepoznati virus, a veliki je samo 6mb.
    Vidi na
    http://www.nod32.com.hr/home/home.htm

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Sve to stvar ličnog ukusa, OS-a i redovnog update-a antivirus baza i izvršnih modula programa (kako od strane korisnika AV Programa tako i od strane proizvodjača).

Na primer:
    Pre neki dan prilikom defragmentacije diska 'skoči' mi Kaspersky Virus Alert 'Worm.W32.Lovesan' detected u ...\System32 neki fajl bez ekstenzije. Kopiram ga na disketu i prebacima na drugu mašinu sa Nortonom a on ćuti (antivirus baze su bile od istog dana).
    S druge strane Norton je u nekim starim arhivama (.zip datotekama) pronašao neki virus koji u nazivu ima 'BlueString' (ili nešto slično, ne sećam se tačno) koji Kaspersky ne vidi iako je podešen da skenira i arhive (pronalazio je ranije neke druge u .zip arhivama prilikom kopiranja sa CD na hard disk).

Jedina sigurna zaštita od virusa (i trojanaca) je 'usamljeni kompjuter', bez ikave veze sa nekom mrežom, na kome je pored OS samo program koji koristiš za obradu podataka, i bez raznoraznih sitnih i krupnijih programčića koji se registruju drugim programčićima tipa crack.exe ili patch.dll datotekama.

Guest

Podrazumevano Anti virusi program Kaspersky

Ja koristim Kaspersky AV i za sad mi je dobar.
    Bilo koji da hoces da koristis antivirusni program
    a da ga ne primis virus moras da skidas redovno sa net-a nove definicije o virusima tako da moze da se Antivirusniprogram moze protiv novih virusa uspesno da se bori.
    MiroslavK

Obećava
    Učlanjen
    27.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: Northon ili Kaspersky?

Citat Original postavio Tsetsa
    KASPERSKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

norton - he - ha - bljak

Gorans
    Guest

Podrazumevano Zna se ko je king...

Mnogo hvaljeni kasperski je iuistinu dobar ali je njegov problem da ucitavanjem najnovijih lista sa interneta odnosno refresiranje novih mogucnosti zato toplo preporucujem sledece: Notron system Works 2003 ili WET. Oba su se pkazala efikasna....

Srba
    Guest

Podrazumevano Re: Zna se ko je king...

Citat Original postavio Gorans
    Mnogo hvaljeni kasperski je iuistinu dobar ali je njegov problem da ucitavanjem najnovijih lista sa interneta odnosno refresiranje novih mogucnosti zato toplo preporucujem sledece: Notron system Works 2003 ili WET. Oba su se pkazala efikasna....
    Sto se tice Nortona, bilo koje verzije jer ih imam sve,imam mnogo losa iskustva.Imao sam nekoliko virusa i trojanaca u pc i on nije reagovao.Kada sam instalirao NOD 32 sve ih je pronasao i sad radi sve bez problema vec duze vreme.Ne zauzima mnogo memorije i ne koci pc a zastita je najbolja.Ujedno nije lose instalirati i neki dobri firewal(Zone Alarm) i onda nema problema.

drago41eunet.yu
    Guest

Podrazumevano NORTON ILI KASPERSKY

Citat Original postavio kvazimodo
    Sve to stvar ličnog ukusa, OS-a i redovnog update-a antivirus baza i izvršnih modula programa (kako od strane korisnika AV Programa tako i od strane proizvodjača).
    Imam NOD32 ver. 1.498, kako ubaciti sifre koje takodje imam?

Na primer:
    Pre neki dan prilikom defragmentacije diska 'skoči' mi Kaspersky Virus Alert 'Worm.W32.Lovesan' detected u ...\System32 neki fajl bez ekstenzije. Kopiram ga na disketu i prebacima na drugu mašinu sa Nortonom a on ćuti (antivirus baze su bile od istog dana).
    S druge strane Norton je u nekim starim arhivama (.zip datotekama) pronašao neki virus koji u nazivu ima 'BlueString' (ili nešto slično, ne sećam se tačno) koji Kaspersky ne vidi iako je podešen da skenira i arhive (pronalazio je ranije neke druge u .zip arhivama prilikom kopiranja sa CD na hard disk).

Jedina sigurna zaštita od virusa (i trojanaca) je 'usamljeni kompjuter', bez ikave veze sa nekom mrežom, na kome je pored OS samo program koji koristiš za obradu podataka, i bez raznoraznih sitnih i krupnijih programčića koji se registruju drugim programčićima tipa crack.exe ili patch.dll datotekama.

drago41eunet.yu
    Guest

Podrazumevano NORTHON ILI KASPERSKY

Malopre sam nesto zabrljao, pitanje za DZONJU: imim NOD32 verz. 1.498 , sada instaliran, kako mu ubaciti i koju verziju registracije?

Guest

Podrazumevano

Ma najbolji antivirus je da se prebacite na linux ili neki drugi unix. Pre svega virusi sa windowsa vam nece moci nista jer linux nema binarnu kompatibilnost sa windows-ima. tj windows fajlove moze da pokrece samo preko emulatora. Tako da sa te strane sva ta gomila windows virusa vise nemoze nista da vam radi. Sa druge strane linux/unix je bolje organizovan kao operativni sistem sto se tice same bezbednosti nego windows tako da i vi ako dobijete virus na linuxu ne moze da vam naskodi sistemu osim ukoliko ga niste startovali kao administrator(root). Tako da ste i sa te strane potpuno bezbedni. U svakom slucaju ukoliko i ne mozete da zivite bez nekih windows programa uvek mozete da instalirate windows/linux na istom racunaru. i da linux koristite za internet a windows u onim segmentima gde vas linux ne zadovoljava.

Elita Sizif (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    2096

Podrazumevano

Citat Original postavio NULL
    Ma najbolji antivirus je da se prebacite na linux ili neki drugi unix....
    Zašto li onda postoje antivirus programi za Linux?

Najbolje da svi uzmemo Commodore 64, on je poprilično otporan na viruse.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio Sizif

Postoje da bi ti imao sta da napises na ovakvom forumu.

A sad ozbiljno, jedina svrha antivirusa na Linuxu je da kada sluze kao mailserver za veliki broj win klijenata mogu da skeniraju postu koja protice kroz njih.

Poznat Jandrla (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano

Citat Original postavio AxeZ
    Citat Original postavio Sizif

Postoje da bi ti imao sta da napises na ovakvom forumu.

A sad ozbiljno, jedina svrha antivirusa na Linuxu je da kada sluze kao mailserver za veliki broj win klijenata mogu da skeniraju postu koja protice kroz njih.
    ...I prilichno su jeftini..Vexira mailarmor-268 $ licenca je per domain (6000 usera)

Slične teme

1. Kaspersky
    Autor ivanmarkovic u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.08.2007., 11:40
  2. kaspersky
    Autor nolle17 u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 11.04.2007., 00:00
  3. Kaspersky
    Autor Tutankamon u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 5