ВЕЛИКИ ДОЧЕК НАШИХ ТАКМИЧАРА ИЗ РИМА

Posle svega, svega...teško je poverovati. Posle početih padova, posle onog meča sa Australijom, neverovatno. Bravo za srpske delfine slava vam!

Gledam ja tako strane vesti i sve je ono u fazonu kao Felps prvi, najbolji i samo spomenu kao "E da i Srbija je uzela zlato"...posle toga ide glavna vest-Paris Hilton kupila novo mače :D

Kroz grad su prokrstarili u OTVORENOM AUTOBUSU kao pravi legionari.

Žao mi je što nisam bio u mogućnosti da prisustvujem :(
 
Velicanstven docek!
Ko zna koliko ljudi je bilo,dobro je kada se ovako odmah spontano organizuje docek.Nasi junaci su pozdravljani i usput svuda gde je prolazio autobus sa njima.Odlicna ideja da se i mladi kosarkasi ukljuce u slavlje,ovo ce im biti veliki podstrek da se i u seniorskoj konkurenciji kite zlatnim odlicjima.
Drago mi je da je i voditelj programa bio na nivou i odlicno vodio masu.Sve u svemu jedan od najlepsih doceka do sada,mozda je samo falila neka zajednicka pesma na kraju.
Sto se tice sportova koji se polako pridruzuju vec postojecim trofejnim,ocekujem da uskoro to bude i atletika,samo je pitanje vremena kada cemo i Spanovicevu,Jelacu,Dudasa i Rujevica docekivati.
A plivanje ce tek da ojaca kada i Lendjer,Siladji i Minja Najdanovska se takodje pridruze trofejnom drustvu,a hoce jer su u svome godistu vec najbolji na svetu.
I sto je najbolje od svega,moguce je da se i puleni Radomira Antica u dogledno vreme nadju na istom mestu,to ce biti najteze,ali imam neki pozitivan osecaj.
 

Back
Top