Ko se zaljubio na odmoru?

neimenovani:
taja:
Cini mi se da ste malo umracili ove teme. Problema uvek ima ali ajde nesto lepse. Da li se neko zaljubio na godisnjem odmoru?

A ti Tajo? Cekas da mi pitamo da bi bilo uocljivije?

Ma ne, ja sam u onoj pocetnoj "ludilo" fazi na kojoj ce se valjda sve i zavrsiti posto je tip na drugom kontinentu, nego sam htela da pricamo malo o lepim stvarima. Vidis kako je gazdarici super.
 
Moram da priznam da mi je ovo doslo kao melem na ranu... Pomoglo mi je da prevazidjem, barem djelimicno, jedno razocarenje...
E sad, zajeb je sto je on, ne bas na drugom kontinentu, ali ipak daleko od mene...
S druge strane, lijepo je nakon dugo vremena, sresti nekog cija te pojava, u svakom smislu, toliko zasjeni, da ti ni do kog drugog nije...
Dakle, mogla bih reci da je kod mene stanje mjesovito - red dobrog, pa red loseg...
Ali, imam bar o kome da mastam... :D :wink: 8)
 
Gazdarica:
Moram da priznam da mi je ovo doslo kao melem na ranu... Pomoglo mi je da prevazidjem, barem djelimicno, jedno razocarenje...
E sad, zajeb je sto je on, ne bas na drugom kontinentu, ali ipak daleko od mene...
S druge strane, lijepo je nakon dugo vremena, sresti nekog cija te pojava, u svakom smislu, toliko zasjeni, da ti ni do kog drugog nije...
Dakle, mogla bih reci da je kod mene stanje mjesovito - red dobrog, pa red loseg...
Ali, imam bar o kome da mastam... :D :wink: 8)
Iskoristicu ovu priliku da te potsetim na tvoje nedavno kukanje i ocaj :D Kako ti sad sve izgleda?
E sad posto si razbila monotoniju i skinula paucinu :oops: NAPRED U NOVE POBEDE :wink:
 
Ehehe, Lens, paucina nije skidana, niti ju je bilo...
Rekoh da apstiniram, otkad sam njega srela, a ne da sam prije toga apstinirala... :lol:
Postoji mogucnost da se tek sad nakupi... :roll:
Najbolje od svega je sto s njim i nije bilo sexa, a ja ipak prekidoh da se vidjam s onima, s kojima ga je bilo...
Sto se moje tuge tice, u sustini se nista nije promijenilo... I dalje sam zeljna da se zaljubim...
Samo cijelu situaciju, sada lakse podnosim... :wink:
 
:arrow: ...pravog klasicnog odmora nije bilo ove godine,neko gluvarenje izmedju treninga po nashem lepom Bgd-u,ali taj klasicni odmor mi nije ni bio potreban da bi mi se desilo mnostvo stvari,ne ona glavna dodushe,ali mislim da se desilo sve ostalo...strast,zelja,pohota,zelja,fizicka privlacnost,zelja,psihicka privlacnost,zelja,zezanje,humor,izazivanje,zelja....jeste li znali da vam se za jedan vikend,2 dana,mogu desiti neverovatne stvari,ono sto se hiljadama koji po morima,Tunisima,Turskoj,Budvi,Egiptu....traze ili bar zasigurno prizeljkuju da im se desi i da im se ukaze prilika za tako nesto...a meni se to desilo na selu,ne bukvalno,ali ono,seoski fazon...ljubav na seoski nachin...extra :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :wink:
 
Jel treba nekome nesto iz Tunisa? Ja putujem 9 septembra ako Bog da zdravlja, a banka dovoljno cekova.
Ne vodim decka sa sobom 8) , putujemo samo sestra i ja i mislim da je to super provod, jer idem da se (kao sto naslov kaze) odmorim. Tina i ja smo prosle godine bile u Turskoj sa jos jednim dugarom. Inace obozavam da putujem.
Sa novim deckom sam tek 10 dana, pa bi mi bilo glupo da sa njim idem negde sem na neki vreli vikend, jer sta ako on ne voli da se seta, da razgleda one male ducane kojih je muslimanski svet pun, ako voli da ustaje rano i rano da leze, hrce ili prica u snu? Ne poznajem ga dovoljno. Bar ne toliko u detalje. Poslednji put sam se na odmoru u maju zamalo zaljubila u jednog preslatkog tipa, ali se ispostavilo da ima devojku u Bgd, pa sam se na vreme zaustavila da ne bih bila celo leto slomljenog srca.
 
Ja zamalo da se zaljubim u bivseg momka. bili smo zajedno jos 2000.-te i nismo se videli 3 god. Za to vreme smo se culi, ali naravno samo "drugarski". Kada je dosao na primorje (da me vidi, jer sam ja bila na letovanju) umalo nisam ponovo odlepila. Leptirici su poceli da rade, i svasta je moglo da se desi. Rekao mi je da me niko nece voleti kao on i zeleo da ostanem sa njim jos koji dan.
Ipak sam otisla, nisam mu dozvolila ni da me poljubi (iako sam zelela), jer sam znala da sam u velikoj opasnosti ako ostanem. Nije on moja buducnost. Ipak mislim da cu celog zivota osecati nesto prema njemu, pa meni osmeh dodje na lice cim pomislim na njega...
 

Back
Top