Kreme za ruke

Sibil Vejn

Poznat
Poruka
7.011
Dakle,cime negujete ruke...??

Moja baka je celog zivota koristila samo Niveu,mama i sestra isto,a meni se od mirisa te kreme smuci zivot:confused:

Koristila sam Garnier crvenu,ona je bas bila dobra,al sam se navukla na Florena kremu,od kamilice...I vec mesecima samo nju koristim,odusevljena sam:D:heart:

Sad imam i neku glicerinsku,ona je isto fina.

I naravno,Pantenol zimi.:heart:
 
Poslednja izmena:
e, ne mogu ni ja Niveju....i stvarno bazdi onako....nivejasto : (((
sad koristim neku domacu sto kosta ono...50 dinara...nije tako jako
parfumirana ko ove...fensi, a sadrzi sve sto treba... mrzi me sad da provjeravam kako
se zove...napisem poslije
 
koristim ovu jer se brzo upije, nerviraju me one od kojih su mi stalno vlazne i mljackave ruke :neutral:

30_ef88b05f8da5b112422a7922238b7ea6.jpg


a zimi ovu, jer se takodje dobro upija i zgodnija je za grubjle vrijeme

Neutrogena_Norwegian_Formula_Hand_Cream_Scented_50ml.jpg
 
ja bas volim niveu
miris me uvek podseca na detinjstvo - mada je mama koristila soleu kao masniju

tako ja volim i nivea mleko za telo , kremu za ruke, dezodoranse a koristim i nocnu niveu sa koenzimom Q.
a i crvena garnije je OK.

mada povremeno se namazem i dobrom starom Pavlovicevom
 
Do skoro nisam imala kremu za ruke u svakodnevnoj nezi, kad namazem mleko za telo, pustim da i tu upije, sve bude ok... Medjutim, svidi mi se kako zvuci kombinacija krastavca i limuna (Avonova kremica), narucim je i zaljubim se ;)
 
Do skoro nisam imala kremu za ruke u svakodnevnoj nezi, kad namazem mleko za telo, pustim da i tu upije, sve bude ok... Medjutim, svidi mi se kako zvuci kombinacija krastavca i limuna (Avonova kremica), narucim je i zaljubim se ;)
Da, Avonove kremice za ruke su bas dobre. Ja sam u DM-u nasla Afroditine kreme za ruke, jako fino mirisu, nisu masne, a ima raznih kombinacija voca. Prosli put sam kupila neku rozu, cini mi se da je sa kosticama grozdja i jos neko juzno voce. Znam da je posle koriscenja kreme svako ko udje u kancelariju pitao sta to tako lepo mirise...
 
Najobičniju Solea kremu, najmasnija je. Nju koristim i za usta (bolja mi je od svakog labela) i za stopala. :mrgreen: Moje drugarice ovo šokira :eek: ali meni sasvim odgovara!

Florena sa kamilicom je dobra. :ok:

Glicerinske kreme ne volim jer su mi ruke kao mokre posle :(
 
ja diklom mazem cele ruke i fenomenalna je
zimi neutrogenom
ne volim da su mi ruke masne - volim kad se lepo upije u kozu i kad ne opterecuje
bila je super i ona vaselin za ruke u roze tubici, sad je ponekad dobijem iz inostranstva, a dugo je bas nisam videla
 
zimi obavezno u torbi moram imati kremu za ruke.
dugo sam narucivala iz avona neku glicerinsku.
zadnju sam kupila Garnier-ovu, za osjetljivu kozu.
vrlo brzo se upije, ruke ne ostanu masne a sto je najbitnije (za mene) nema apsolutno nikakav miris.
 
Poslednja izmena:
najbolja krema za ruke, prepisao mi je dermatolog pre neku godinu , a ja nastavila da je koristim je
Sat-n, postoji 5 i 10, kupuje se u apoteci,kosta oko 120din...osecaj koji stvara na rukama je predivan, a dugo traje, neutralan miris, skoro da ga nema..
 
Dakle,cime negujete ruke...??

Moja baka je celog zivota koristila samo Niveu,mama i sestra isto,a meni se od mirisa te kreme smuci zivot:confused:

Koristila sam Garnier crvenu,ona je bas bila dobra,al sam se navukla na Florena kremu,od kamilice...I vec mesecima samo nju koristim,odusevljena sam:D:heart:

Sad imam i neku glicerinsku,ona je isto fina.

I naravno,Pantenol zimi.:heart:

Ja mažem ruke odličnom kremom koju proizvodi apotekarska ustanova "Beograd"
100 din 100 ml, i što je bitno ne rade serijski već kad specijalistima fali komponenta onda ne prave.
Postoji i glicerinska ali ona je 60ml 200din.
Moje ruke su ponovo lepe i meke tako da ne gulim kitu...
A šta stavljaju po dm-u i liliy-ju to moš mislit...
 
ja bas volim niveu
miris me uvek podseca na detinjstvo - mada je mama koristila soleu kao masniju

tako ja volim i nivea mleko za telo , kremu za ruke, dezodoranse a koristim i nocnu niveu sa koenzimom Q.
a i crvena garnije je OK.

mada povremeno se namazem i dobrom starom Pavlovicevom

I ja volim Nivein miris :heart: Ali ne mogu da korisitim njihove kreme za telo jer su mi premasne, bukvalno mi iskoce bubuljice po ledima i dekolteu nakon nekoliko mackanja, inace nemam problema s kozom nekih posebnih.Cim prestanem s tom kremom ( bila neka u skroz plavoj flasici ) odmah se bubuljice povuku :confused:

Tako da, Nivea je za bas suvu kozu ipak.
 

Back
Top