Dosije X (The X Files)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Heh ja obozavam dosije x, moja omiljena serija ikada uzela sam na dvd sve sezone.Iako je
sam plot zahtevao "leap of faith" mislim da su likovi skali i molder to nadoknadili njihovom
jedinstvenom, dinamicnom i ponekada komplikovanom interakcijom.
Molder je bio jako zanimljiv uvek sam se pitala kako neko moze da se sa tim intezitetom preda
takvom questu malo poverljivo cak i u seriji , i karakter moldera bad boy 20 veka sa intere
santnim smislom za humor i problemom sa autoritetom. A scully sa njenom repeticijom but mulder the laws of
physics do not apply, skepticna, ozbiljna naucnica koja u pocetku samo smeta sa sarkasticnim
komentarima i ponekada ocigledno ne razume koncept paranormalne istrage.
Serija je zaista bila interesantna, mada je imala dosta nedostataka kao plot i jos neke propouste
lako zanemarljive ali sta je prilicno uznemiravajuce je neprofesionalni stav lika moldera
prema skali, i zasto kod djavola on stalno vozi auto mislim da je takodje bio komentar o
njenoj nesposobnosti da vozi auto zbog nedovljne visine u sarkasticnom smislu, to je prilicno
veliki propust. Nisam svesna do koje je mere to reflektovalo musko-zensku profesionalnu
atmosferu 20 veka.
 
:per:
jun121998_436_lg.jpg
 
" Dosije x je klasicna ,obicna njihova prica u vezi neke zavere.Ubacice u u svaku seriju 200-300 tacnih informacija, a onda neprimetno, kada je najvaznije izokrenuce sve, odnosno napravice dezinformacije u vezi glavnih stvari.
I kada se desi nesto slicno u stvarnosti, prosecan isprani mozak ce reci
"ma da, gledao sam to u dosije x, da je tacno, ne bi stavili na tv" "
 
Dosije X je obicna popularna serija, koja je uzela keshine.

Za razliku od ostalih, naterala nas je da prihvatimo zdravo za gotovo, umesto da razmisljamo.

Jeste serija OK, ali brate...ne znam da li se iko seca serijala "Vinetu"?
Ili filmova sa Bruce Lee-om?

Jedine serije i filmovi koji su moralno sasvim ispravni, koji imaju smisao i koji bi omladinu nesto konstruktivno i pametno naucili....
 
Dosije X je obicna popularna serija, koja je uzela keshine.

Za razliku od ostalih, naterala nas je da prihvatimo zdravo za gotovo, umesto da razmisljamo.

Jeste serija OK, ali brate...ne znam da li se iko seca serijala "Vinetu"?
Ili filmova sa Bruce Lee-om?

Jedine serije i filmovi koji su moralno sasvim ispravni, koji imaju smisao i koji bi omladinu nesto konstruktivno i pametno naucili....

ima jos nekih:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top