Tuzne ali istinite cinjenice o tome kome se su se u mojim skolama divile djevojcice,
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Tuzne ali istinite cinjenice o tome kome se su se u mojim skolama divile djevojcice,

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Tuzne ali istinite cinjenice o tome kome se su se u mojim skolama divile djevojcice,

evo sta mi je rekao drug misko da napisem: (naslov je takodje njegov)
    "
    u svrhu pouke i za djevojcice i djecake, i za odrasle ljude.

Ja sam probao droge, i isao u osnovnu i srednju skolu, a sada idem na fakultet. Probao sam ih tek kada sam zavrsio srednju.

Vidjevsi neke stvari kod sebe dok sam bio pod tim raznim drogama ponaosob ili kombinovano i u kontaktu sa ljudima i van kontakta sa ljudima, kao i vidjevsi kod drugih dok sam vidio da su bili "pod dejstvom" i slusajuci price kad su pod istim bili sami, poceo sam polako da se prisjecam kroz ni smijeh ni suze ni namjeru ni nenamjeru toga da su muskarci kojima su se djevojke najvise nabacivale, tj. koji su bili najpopularniji i u srednjoj (jer sam tu svracao) i u osnovnoj i u gimnaziji stvarno i oni imali te neke slicne "pojave", tipa rasirene ili suzene zenice, ponasanje, gestovi, neke zakonitosti u toku price itd. - stvari koje sam primjecivao kod svakoga koga sam vidio da se drogira i kod sebe.

nema poente da sada nabrajam koje su to sve stvari.
    Ali mozda bi bilo vrlo korisno da svako kaze da li je i on od svoga druga miska cuo istu pricu.
    "
    Ja ne smatram ni da je ova tema korisna, ni da je beskorisna. Smatram da je ovo ziva istina, i da to, na zalost ili na srecu, ne vazi samo za skole. Ovo je sad zasad samo jedno neobavezno caskanje o tome sto misko prica, uz namjeru da cujem ima li ko slicnih ili suprotnih informacija. Sto se mene tice, miskova poenta je izgleda da droge nisu korisne, jer svaka budala i svaki los covjek moze da ih iskoristi.

DODIRLJIVA nije na forumu
    Vidim vrata, ključa nema, glas u glavi kaže vrati se, ali srce kuca jače, naćiću te, verujem!
    Ističe se DODIRLJIVA (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Tuzne ali istinite cinjenice o tome kome se su se u mojim skolama divile djevojci

Hm...ja se trudim da razumem ovo ali mi ne ide..

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Podrazumevano Re: Tuzne ali istinite cinjenice o tome kome se su se u mojim skolama divile djevojci

Everythings Ruined

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Da, tužna istina o tome kako su žene qčke koje ne umiju prepoznati prave vrednosti, pa tako naivni, iskreni i obični dječarci stalno ostaju suvog q...eh živote eh sudbino, zašto nisi svima istaaaaaaaaa

Elita BILI DOUP (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    568

prava je istina da su se lepuskasti, popularni decaci poceli drogirati jer nisu vise mogli da izdrze pritisak,
    odnosno nisu vise hteli da razmisljaju kurSem, prenapregnutim
    vec su hteli da krv preusmere u glavu

poenta price je da to ne deluje retrogradno, tj. ako pocnes da se drogiras, ne znaci da ces postati ni lep,
    ni popularan, a ponajmanje jeebac

Domaćin
    Učlanjen
    01.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja nisam...a videla sam svasta...i jednog sto je umro...hebi ga...bad experience

Buduća legenda Pipi Langstrumpf (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1125

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Da, tužna istina o tome kako su žene qčke koje ne umiju prepoznati prave vrednosti, pa tako naivni, iskreni i obični dječarci stalno ostaju suvog q...eh živote eh sudbino, zašto nisi svima istaaaaaaaaa
    ti si genije.
    Kommunistische Zeitungen gaben bedauernd zu, daß christliche Metzger
    als Einwickelpapier für Fleisch und Wurst Evangeliumstraktate benutzten.

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Šta priča ovaj čovek?
    Je l to opet ono "jadan ja, ni jedna me neće".....
    Od sada, svi vi što vatate na patetiku, iš na "On traži nju", "Ona traži njega", "Oni se traže"......
    I moliću da se više ne otvaraju teme o blaženom dejstvu droga na sexualni život.......
    Jer to nije tačno.....
    Sexualni život narkomana obične se završi prostituisanjem zbog grama heroina ili polno prenosivim bolestima...
    A šta je tu lepo, da mi je znati...
    Eno je veverica! Vataj je da joj uzmemo kremić!

Slične teme

1. Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.07.2008., 18:59
  2. Odgovora: 514
    Poslednja poruka: 19.12.2007., 08:13
  3. KOME ZVONI.KOME JE ODZVONILO A KOME ODZVANJA
    Autor opanak u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.01.2006., 18:28
  4. Neobične, ali istinite činjenice
    Autor Đenka u forumu Humor
    Odgovora: 14