mislim nemo se ljutis
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: mislim nemo se ljutis

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Podrazumevano mislim nemo se ljutis

Srbija u finalu SP!

Vaterpolisti Srbije su srušili aktuelne svetske šampione i pobedom nad Hrvatskom se plasirali u finale Svetskog prvenstva u Rimu – 12:11(4:3, 3:3, 3:3, 2:2)!

Hrvatska je bolje otvorila uzbudljivu utakmicu i preko Sukna i Boškovića stigla do prednosti od 2:0. Andrija Prlainović je ubrzo prepolovio deficit, a 20-ak sekundi kasnije je Vanja Udovičić sjajno uplivao i izjednačio. "Delfini" su u finišu deonice pune golova uspeli da se odbrane od peterca, a onda je Gak 30 sekundi pre odlaska na prvi odmor doneo prvo vođstvo Srbiji.

U drugoj četvrtini su dugo gledani kratki napadi i na gol se čekao Filip Filipović i njegov prvi peterac za 5:3 i prvo vođstvo od dva gola.
    Srbija je imala propustila nekoliko prilika da se odlepi i na "plus tri", a onda je borbena Hrvatska uspela da veže dva pogotka i na dva minuta do kraja izjednači na 9:9. Ipak, Filipovićeva lepa parabola je odvela Udovičićeve izabranike sa minimalcem u poslednjih osam minuta.
    Prednost je povećao Prlainović fantastičnim udarcem za 11:9, a meč je rešio Filip Filipović, koji je bio nepogrešiv sa pet metara – tri od tri i nedsotižnih 12:10. "Barakude" su imale šansu da odvedu meč u produžetke, ali pri konačnih 12:11 nisu uspeli da probiju odbranu "delfina" sa igračem više.
    Najefikasniji u reprezentaciji Srbije bio je Filipović sa četiri pogotka, a Vanja Udovičić je postigao tri.

Srbija će nakon što je eliminisala domaću Italiju, olimpijske prvake Mađare i svetske šampione Hrvate igrati protiv boljeg iz drugog polufinala u kome igraju SAD i Španije. Finale je na programu u subotu u 21 čas.

izvinjavam se moderaciji ali red je da se cestita nasim vaterpolistima

Elita
    Učlanjen
    28.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: mislim nemo se ljutis

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    Srbija u finalu SP!

Vaterpolisti Srbije su srušili aktuelne svetske šampione i pobedom nad Hrvatskom se plasirali u finale Svetskog prvenstva u Rimu – 12:11(4:3, 3:3, 3:3, 2:2)!

Hrvatska je bolje otvorila uzbudljivu utakmicu i preko Sukna i Boškovića stigla do prednosti od 2:0. Andrija Prlainović je ubrzo prepolovio deficit, a 20-ak sekundi kasnije je Vanja Udovičić sjajno uplivao i izjednačio. "Delfini" su u finišu deonice pune golova uspeli da se odbrane od peterca, a onda je Gak 30 sekundi pre odlaska na prvi odmor doneo prvo vođstvo Srbiji.

U drugoj četvrtini su dugo gledani kratki napadi i na gol se čekao Filip Filipović i njegov prvi peterac za 5:3 i prvo vođstvo od dva gola.
    Srbija je imala propustila nekoliko prilika da se odlepi i na "plus tri", a onda je borbena Hrvatska uspela da veže dva pogotka i na dva minuta do kraja izjednači na 9:9. Ipak, Filipovićeva lepa parabola je odvela Udovičićeve izabranike sa minimalcem u poslednjih osam minuta.
    Prednost je povećao Prlainović fantastičnim udarcem za 11:9, a meč je rešio Filip Filipović, koji je bio nepogrešiv sa pet metara – tri od tri i nedsotižnih 12:10. "Barakude" su imale šansu da odvedu meč u produžetke, ali pri konačnih 12:11 nisu uspeli da probiju odbranu "delfina" sa igračem više.
    Najefikasniji u reprezentaciji Srbije bio je Filipović sa četiri pogotka, a Vanja Udovičić je postigao tri.

Srbija će nakon što je eliminisala domaću Italiju, olimpijske prvake Mađare i svetske šampione Hrvate igrati protiv boljeg iz drugog polufinala u kome igraju SAD i Španije. Finale je na programu u subotu u 21 čas.

pu..pu..
    .opet sam prvi..bajata ti tema..jednu su vec prebacili na sport..vec sam čestitao..na pobijedi..bili ste bolji...

Primećen član mkzklz (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Onaj ko dobije VIP kartu je sigurno neko i nešto.
    Klikni ako smeš

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

nema raloga da prebacuju na sport red je da se cestita ovako velika pobeda

Iskusan zadovoljni kupac (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

Srbija u finalu SP!

sta olize "barakuda"?

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

nema raloga da prebacuju na sport red je da se cestita ovako velika pobeda
    Da ne malerišemo, čestitaćemo kad pobede u finalu, sad zatvaramo.
    Molim da se u sendvič stavi više salame.

Slične teme

1. Ja mislim...
    Autor Butterflies & Hurricane u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 25.05.2008., 12:20
  2. 20.000 milja pod morem - kapetan Nemo
    Autor superhik1975 u forumu Književnost
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.04.2008., 22:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor