Mali Nemacki Spic

Bucna, nepoverljiva za strance, prelepa umiljata, odana rasa. Imam zenku od 1,5 godinu. Obozavamo je. Samo imamo problem sa hranjenjem. Jos nisam videla psa koji pravi toliki problem sa hranom. Nema sanse da dva puta za redom jede isto iako je to sve ekstra
 
Bucna, nepoverljiva za strance, prelepa umiljata, odana rasa. Imam zenku od 1,5 godinu. Obozavamo je. Samo imamo problem sa hranjenjem. Jos nisam videla psa koji pravi toliki problem sa hranom. Nema sanse da dva puta za redom jede isto iako je to sve ekstra

Da obnovim ovu temu. Posle skoro tri godine, mogu reci da jos uvek imamo problem sa hranom ali sad sa prekomernim jelom. Sad je drzimo na dijeti posto se nenormalno ugojila. Ali i dalje je divna, izuzetno privrzena.
 
Imam i ja jednog. Malo vise od 2 godine. Takodje pravi porblema sa hranom, jedino sto hoce da jede svaki dan je sir. Mada to mu naravno ne mozemo davati stalno, a one granule nece ni da omirise. Mislim da bi ih jeino jeo ako misli da ih i ja jedem. Jer sve sto se jede za stolom, jeo bi i on. Voce, povrce, meso, slatkise-sve! :P Ali su preslatki i zivahni. Mislim da mi se niko ne raduje vise nego on. :D
 

Back
Top