Ko hoce

argonaut

Zainteresovan član
Poruka
444
Slatko da se nasmije (do suza) preporucujem mu da obrati paznju na teme (ima ih zaista mnogo) kreirane od strane mzena, ndevojka, mirkans, prakticna zena,beskucnica, i sl. Ima ona jos svu silu niockova kao advokatmatic, misterx....etc Najvise tema ima na forumu dom i porodica i ZK ali je pocela da se siri i po rekreaciji. Neke od njih su urnebesne i od srca preporucujem svakome tko nema pametnija posla.

Istovremeno postavljam pitanje sta mislite dali je u pitanju umno poremecena osoba sa multiple personality disorder ili netko tko voli da se zayebava i podyebava (meni se cini ovo drugo). Mada interesantan je detalj da autorka gotovo po pravilu ignorise sve stvarne likove koji joj odgovaraju i neda se smesti, insistira na svom dijalogu ili bolje receno raspravi posto se nekad radi i o sest, sedam upletenih karaktera sa razradjenim zivotnim pricama
:shock: :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
apotekarka:
Joooooj, meni to ništa nije smešno... baš je nekako bez veze :roll:

ne znam, ali mene je do suza nasmijala, narocito u onoj o komsinici koja je naprsla a isto i u onoj o muzu koji je ostavio.
Plus mislim da je onomad imala i temu o drugarici koja nece da joj pozajmi 18 dolara, kao i temu o uciteljici kojoj se uselio ljubavnik sa sve bebom ta je bila prava sapunica
:lol:
 
Meni je u pocetku bilo simpaticno,a onda sam shvatila da ona ipak ima neki problem ....Ono za komsinicu je bilo krajnje uvrnuto a za beskucnicu tek...No Comment!!!! 8)
 
Ja je donekle pratim, ali ne mogu da verujem da je ona autor one teme sa momkom i bebom. Pa pocecu da tripujem za svaki drugi nick da je ona. Mnogo se rasirila po forumu. Mislim da ne bi trebalo da napadamo, vec da se ponekad ukljucimo u njen monolog, jer nas je do sada izbegavala.
Inace, mislimda je multiple person disorder.
 

Back
Top