Trikovi za pomeranje dupeta

Posto je sad mnogima jasnije da je osim prezivljavanja fora "zaebi drugoga" primenjljiva i za zabavu, ovde postujte trikove za pomeranje dupeta ostalog sveta...




-1-
Vozim kola kroz grad, 30/h. Na pesackom prelazu nikog, ali zena ceka da predje. Stajem i pokazujem joj rukom da predje ulicu. Ona krece brzo dva koraka, zatim usporava do brzine kojom se ispija kafa, gleda me prkosno sa izrazom " sta je, ne mozes mi nista ".Nasmejem se, ona mumla " ***** budalu".

Platio si neke tudje racune.....
desava se nista cudno da sam to bila ja zahvalila bih ti naklonom i osmjehom
ovaj bas pomace dupe........
nastavila bih u hodu ko da je to tako normalno.:manikir:
 
Vozim pored policijske stanice, policajac krene da predje ulicu,pa se vrati na trotoar jer je primetio da nisam smanjila brzinu. Krajickom oka jesam sve to registrovala ali sam bila zaneta razgovorom.
Odjednom on odluci da mi u praksi pokaze koja saobracajna pravila nisam ispostovala, napravi korak napred i stane mirno na sred moje trake. Jedva sam zaustavila, i za dlaku izbegla da ga udarim , i zamalo da mene onaj iza ne udari.
Misim koji bi kreten rizikovao fizicke povrede! Ocekivala sam da ce mi odrzati neku lekciju ili napisati kaznu. Lik je samo lezerno presao ulicu.:eek:
 
inače, ima tako likova koji vole da se izdrkavaju.
recimo, jedan tip koji dolazi u afroditu,
i redovno natera devojku koja radi da mu pobroji koje sve sladolede ima,
pa onda koja piva ima, ona nabraja li nabraja, a on na kraju kaže
"dobro, donesi mi produženi s toplim mlekom i koka kolu."
i crkava od smeha. :neutral:
i to se tako ponavlja, svaki put kad dođe.
i njemu je svaaaaki put urnebesno smešno. :neutral:

a ona mala, usta ima a jezika nema.
jbla bi mu ja mater.
dobio bi on kafu, ali sutra.
 
inače, ima tako likova koji vole da se izdrkavaju.
recimo, jedan tip koji dolazi u afroditu,
i redovno natera devojku koja radi da mu pobroji koje sve sladolede ima,
pa onda koja piva ima, ona nabraja li nabraja, a on na kraju kaže
"dobro, donesi mi produženi s toplim mlekom i koka kolu."
i crkava od smeha. :neutral:
i to se tako ponavlja, svaki put kad dođe.
i njemu je svaaaaki put urnebesno smešno. :neutral:

a ona mala, usta ima a jezika nema.
jbla bi mu ja mater.
dobio bi on kafu, ali sutra.
ortodoksni debil...
ja bi mu ga stero majke...:confused:
 
pa nek mu oshtampaju program kafea tj kartu pica. mene nervira kad u kaficu nema te karte nego podrazumeva da sve znam i da odma znam shta ocu i da mi je svejedno da li je 120 ili 135 dinara. i jos se cude kad trazish.
a u stvari mozda se i ne cude neo da gosti ne bi krali karte pica...
 
Temu ne treba mesati sa situacijom koja je danas apsolutno cesta, a to je nailazak na umrtvljen mozak kod sagovornika.

Tu se desava da osoba hoce da cuje, hoce da razume, u glavi vrti svoje ciljeve ili svoje strahove, tako da sve izgovoreno ne stize do uveta, a ni dalje.
Obicno posle prvog ciklusa objasnjenja ide drugi ciklus, pa ponavaljanje pitanja koja su u vezi sa strahovima.Onda ide treci ciklus, pa bunjenje, pa zakljucak "zaebava te ko stigne" od strane umrtvljenog.
 

Back
Top