Zensko masturbiranje

Neiskusna kamperko, da si imala tu srecu da te neko zadovolji, ne bi trazila savet sta da guras u sebe i ne bi lecila svoje frustracije prozivajuci mene. Ja ti najiskrenije zelim da nadjes sebi dobar `urac i da budes s njim zadovoljna. Da li si probala sa antenom od televizora? 8)
 
Pa, ne da se posipa, nego da koristi onu flasicu...
Kad smo vec kod flasica, moze ona od mineralne 0,5 l, ili vec ko je kakav kapacitet... :roll:
Eh da, jos jedna stvar... Staviti sumecu tabletu unutra i pustiti je da se tamo topi... :lol:
 
rastamann:
Gazdarica:
Pa, ne da se posipa, nego da koristi onu flasicu...
Kad smo vec kod flasica, moze ona od mineralne 0,5 l, ili vec ko je kakav kapacitet... :roll:
Eh da, jos jedna stvar... Staviti sumecu tabletu unutra i pustiti je da se tamo topi... :lol:

Pa da, sedi na zvuchnik, pa zezanje sa mikrofonom...heheheh, drum n bass...
Ma tel podesis na vibracije, gurnes, zoves se sa fiksnog i pokusavas da odbijes poziv!!! Vazi :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
 
Gazdarica:
Ipak je najbolje drzati se prirodnih sredstava... :wink:

Slazem se, Gazdarice. Ima jedan vic sto mi ispricao urednik pre neki dan : Ode zena na pijacu da kupi krastavce. Pa bira - sve kratke , a debele. Prodavac, sta ce, iskulira. Dolazi druga zena, bira sve tanke i dugacke. Prodavac, opet, gleda, al cuti. Potom dolazi jos jedna i sve redom trpa u kesu. Prodavac se ohrabri: Gospodjo, pa vi ne birate? A ona ce: Ma, jok. Meni treba za salatu!
:!:
 
Betty:
Gazdarica:
Ipak je najbolje drzati se prirodnih sredstava... :wink:

Slazem se, Gazdarice. Ima jedan vic sto mi ispricao urednik pre neki dan : Ode zena na pijacu da kupi krastavce. Pa bira - sve kratke , a debele. Prodavac, sta ce, iskulira. Dolazi druga zena, bira sve tanke i dugacke. Prodavac, opet, gleda, al cuti. Potom dolazi jos jedna i sve redom trpa u kesu. Prodavac se ohrabri: Gospodjo, pa vi ne birate? A ona ce: Ma, jok. Meni treba za salatu!
:!:
Hehehe, Betty znam taj vic... Dobar, dobar...
A i prirodna sredstva mogu dobro da posluze... :lol:
 

Back
Top