da li rusija izdaje srbiju?

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
Rusia tradhton Serbinë, nuk deponon në Hagë komentin kundër Kosovës

rusija izdaje srbiju, ne deponuje u hag komentare protiv kosova
slusam na TV a pise i u "kosovapress" da rusija izdaje srbiju. u daljem tekstu se navodi da rusija nije predala komentar u vezi kosovskog slucaja pred medjunarodnim sudom u hagu do 17 jula kada je bio zadnji rok. i takodje se spominje da su srbiju izdale jos dve velike drzave, tzv. prijatelji, kina i brazil.
znate li ista oovome???
na srpskom nisam uspeo naci nista. pokusao sam tekst prevesti na srpski ili engleski ali ispao je veoma los.
link do teksta

http://www.kosovapress.com/ks/index.php?cid=1,2,78664
 
slusam na TV a pise i u "kosovapress" da rusija izdaje srbiju. u daljem tekstu se navodi da rusija nije predala komentar u vezi kosovskog slucaja pred medjunarodnim sudom u hagu do 17 jula kada je bio zadnji rok. i takodje se spominje da su srbiju izdale jos dve velike drzave, tzv. prijatelji, kina i brazil.
znate li ista oovome???
na srpskom nisam uspeo naci nista. pokusao sam tekst prevesti na srpski ili engleski ali ispao je veoma los.
link do teksta

http://www.kosovapress.com/ks/index.php?cid=1,2,78664

Ako prenose albanski teroristicki mediji onda im sve verujem :super:
 
Sipac ajde ne lupetaj.Braca Rusi su pokazali uz koga su tamo gde je trebalo,na primer u Savetu bezbednosti.
Eh da se mi samo ugledamo na bracu Ruse i tamanimo toliko mujkica dnevno koliko oni to rade,gde bi nam bio kraj?Ali doci ce i taj danas kada cemo se i u tome ugledati na bracu Ruse.:whistling:
 
koliko se ja secam, rusija a i ostali su predali sta su trebali onomad. otkud sada ova vest na nasem TV a i online izdanju ja ne znam.
rekoh mozda neko nesto zna o tome
Ти бре ко да призиваш да ти слети Ваздушно-десантна дивизија са момцима у морнаричким мајцама.
"Од чега се човек плаши тога и снађе" каже једна пословица у Србији.
 
Poslednja izmena:
igrajuci shah sa drugovima, cujem ovu vest na TV, i pitam jednog koji nije igrao,
- sta rece ovaj???- misleci na spikera
i kada mi je rekao to sto sam i ja cuo, ali nisam verovao, nekako bi bi zao nekih forumasa ako je vest istinita.
 

Back
Top