imam mali penis...... POMOC !!!!!!!

E sad, to je ozbiljno.

Na zalost pomoc mozda nece naici iz ovog smera. Trebas se obratiti najvisim mozgovima ovog pdf-a.
Njihovo vece posle par dana vecanja ce ti reci kakva te sudbina ceka.
Na svu srecu po tebe, vece je sacinjeno iskljucivo od zena, samim tim upoznato je sa orgAnom kako treba.
Ne sve, ali taj deo koji nije je zaduzen za duhovno stanje tvoje svesti..

To bi zaista bilo dobro da ucinis i da pitas nadlezne da te upute ka doticnoj grupi :)..
Ako dobijes utisak sekte, gresis. Nastavi bez straha.
To je samo sestrinska ljubav..
 
imam 15 god i duzina penisa mi je 11,5. POMOC !!!!!!

Ako je sve tako kao sto si napisao - jedina ti je greska sto si ovde postavio pitanje:

1 - vecina ti nece ozbiljno odgovoriti,
2 - pitanje je da li su uopste u stanju da ti ozbiljno odgovore,
3 - razno...

-------
@tema:

1 - jos rastes,
2 - nije velicina q nesto oko cega se okrece zivot - ne veruj pricama/filmovima/slikama o velicinama q-va, kao ni trabunjanju pojedinih u RL, a tako ni po forumu o sexualnim mogucnostima/umecu/dogadjanjima...

P.S. onima koji se zjbv na postavljenu temu - ne mogu dovoljno da vas ispsujem...
 
g100.gif
pucaces ti kad za to dodje vreme, iz dobrog oruzja....strpljenje se trazi.....
 
Ako je sve tako kao sto si napisao - jedina ti je greska sto si ovde postavio pitanje:

1 - vecina ti nece ozbiljno odgovoriti,
2 - pitanje je da li su uopste u stanju da ti ozbiljno odgovore,
3 - razno...

-------
@tema:

1 - jos rastes,
2 - nije velicina q nesto oko cega se okrece zivot - ne veruj pricama/filmovima/slikama o velicinama q-va, kao ni trabunjanju pojedinih u RL, a tako ni po forumu o sexualnim mogucnostima/umecu/dogadjanjima...

P.S. onima koji se zjbv na postavljenu temu - ne mogu dovoljno da vas ispsujem...
tačno tako
ja verujem da ste svi vi već milijardu puta videli ovu temu i da ste zato neopisivo kul
ili čak malo i nadmoćni jer vam je veći/ka.rate se sa onim ko ima veći/nemate 15 godina
ali baš ste bzvz =I
 

Back
Top