Štrpce: KEK preuzeo trafo-stanicu

sta se vi sekirate???
pa vi sve vreme imate struju dok srbi u strpcima nemaju ........

i sada se vi kao nervirate:hahaha:

ljudima tamo moze biti samo bolje sto je taj KEK preuzeo trafostanicu......imace struju.........a za ostalo ih odavno bole qraz.........

a vi sada pogasite kompjuter, televizor , bojler i sporet........na jedno mesec dana, da vidite kako je njima bilo........pa onda cupajte kosu i udarajte se u grudi od zalosti za yebenom trafostanicom:think:
 
Е за овакав коментар треба да те банују



pa mogu da me banuju do sutra...ali kosovo je srbija,ali malo sutra,mislim barem sto se struje tice..vec sutra vidim naslove u novinama,jeremic ostro osudio postupak kek-a i srbija ce povuci poteze u skladu sa situacijom
u prevodu nece uciniti nista tj mogu samo da gledaju...
ali da
kosovo je srbija
 
sta se vi sekirate???
pa vi sve vreme imate struju dok srbi u strpcima nemaju ........

i sada se vi kao nervirate:hahaha:

ljudima tamo moze biti samo bolje sto je taj KEK preuzeo trafostanicu......imace struju.........a za ostalo ih odavno bole qraz.........

a vi sada pogasite kompjuter, televizor , bojler i sporet........na jedno mesec dana, da vidite kako je njima bilo........pa onda cupajte kosu i udarajte se u grudi od zalosti za yebenom trafostanicom:think:



e upravo to...i sto pre dole to shvate pre ce im biti bolje,evo vidim ovi po vukovaru se ubise od tuge sto su u hrvatskoj
 
sta se vi sekirate???
pa vi sve vreme imate struju dok srbi u strpcima nemaju ........

i sada se vi kao nervirate:hahaha:

ljudima tamo moze biti samo bolje sto je taj KEK preuzeo trafostanicu......imace struju.........a za ostalo ih odavno bole qraz.........

a vi sada pogasite kompjuter, televizor , bojler i sporet........na jedno mesec dana, da vidite kako je njima bilo........pa onda cupajte kosu i udarajte se u grudi od zalosti za yebenom trafostanicom:think:

Jel tebi pada napamet da sa ovim cinom mogu da ih zajebavaju kako hoce(mislim nije da ni ovako nisu mogli)!?
 
Jel tebi pada napamet da sa ovim cinom mogu da ih zajebavaju kako hoce(mislim nije da ni ovako nisu mogli)!?

sto da ih zayebavaju???........svi ostali su odavno potpisali sa KEKom sporazum po kojem placaju pausal 26 evra mesecno......i imaju struju ...( stari dug se ne dira )

samo u strpcima su jos bili pomalo qrceviti , dok nisu videli da ih ovi iz srbije sto primaju po dve plate za srbovanje, loze .........i oni ljudi dali kljuceve euforu.....i dobili struju........

lako je odavde, kupajuci se u svetlu i struji srbovati........
 
sto da ih zayebavaju???........svi ostali su odavno potpisali sa KEKom sporazum po kojem placaju pausal 26 evra mesecno......i imaju struju ...( stari dug se ne dira )

samo u strpcima su jos bili pomalo qrceviti , dok nisu videli da ih ovi iz srbije sto primaju po dve plate za srbovanje, loze .........i oni ljudi dali kljuceve euforu.....i dobili struju........

lako je odavde, kupajuci se u svetlu i struji srbovati........



krenulo je sa strujom ,sad ce voda,benzin pa redom...
 

Back
Top