ostvarene fantazije

Iceman

Obećava
Poruka
88
Evo ja cu prvi:
devojka je bila izuzetno ruzna, otprilike kao prosek ovde na forumu, zato ako ima dobrovoljaca neka se jave, imam ja jos ideja sem ovih dole...
Evo kako je izgledao taj idealan seks...
Prvo je isao "anal inspection", sa obe ruke sam proverio da li je ispraznila creva. Vrlo je interesantno sta se desava ako pokusate da joj gurnete obe ruke istovremeno. Moja preporuka...
Krenem onda zguza da je obradjujem, stavim joj glavu izmedju klizecih vrata od terase da ne moze da mrdne, zatim sam joj ga na suvo ubacio u dupe.
Cim je uspela da ga primi celog, kada je osetila da bol prestaje i pocinje da uziva, uzmem ja neku dasku, siroku, ali ne debelu, idealno bi bilo da je bila neka sira lamperija... onda u ritmu penetracije sa tom daskom, koja je lagana i koja ne moze mnogo da povredi, pocnem da je tucem po potiljku, onako da se cuje tup udarac kada je opalim. Onda izvadim karu iz dupeta i posto je rupa vec bila dovoljno siroka malo provirim kroz nju. Uvek su mi govorili da su ruzne devojke u stvari lepe iznutra, morao sam da se uverim u to i verujte mi na rec da je to ziva istina!
Posle toga joj gurnem dlakava muda u usta da pocne da se da gusi, a kita da joj strci preko nosine...onda ga povucem prema stomaku i pustim ga da je opali po nosu. To sam ponavljao dok joj nisam razbio nos.
Onda je malo isao forced blow, cisto da se malo povrati... zatim sam uzeo kompresor za vazduh, gurnuo crevo u pichku i pustio da se materica dobro napuni vazduhom.
Posle toga je sjajan obican seks, non stop se cuje pussy fart...
Pred kraj ide svrsavanje u oko, ovog puta je bilo desno, mislim da nema neke bitne razlike. Cudo jedno, drala se kao da sam joj sipao neku kiselinu...
Na kraju sam strastveno poljubio u usta, zatim nezno u celo i mazio je celu noc...
Bilo je divno :oops:
 

Back
Top