DIGI TV I NAGRA 3

Zamena Smart kartica


U cilju zaštite naših usluga i unapređenja kvaliteta programa koji naši korisnici prate putem Digi tv DTH platforme, kompanija DIGI SAT je pokrenula projekat zamene Smart kartica novim Smart karticama.
Pored osnovnog cilja, vrednost ovog projekta se ogleda i u zaštiti prava svih korisnika usluga DIGI TV-a, kao i sprečavanju zloupotrebe prisutne na našem tržistu telekomunikacija.

U narednom periodu svi korisnici će biti detaljno obavešteni o načinu na koji će moći zameniti svoje stare Smart kartice. Zamena se neće vršiti svim korisnicima, jer nekolicina ih već ima Smart kartice iz novog sistema.
Molimo sve naše korisnike za punu saradnju i poštovanje uputstava koja će biti saopštena, a u cilju obostrane koristi i unapređenja poslovne saradnje.

Digi tv svuda
 
Jesu Digi ali tada su svi hakeri usredsredjeni bili na to a sada je na snazi cs koji odgovara svima i niko i ne cacka nesto za offline gledanje... pa znas i sam da je celi irdeto hakovan pre 3 godine pa nema kljuceva i koliko vidim sem bulsatcom nece ih ni biti....
 
Ja bih se slozio sa Bokijem. Mnogo toga moze da se razbije, mislim na enkripcije satelitskih paketa, ali ocigledno to nikome ne odgovara, pa zato nema ni kljuceva. Videcemo, mozda nam ipak bace kosku sa nekim paketicem, kao sto je Bulsatcom, videcemo...
 
Pa sta je onda po vama najbolje uzeti u danasnje vreme a da moze svasta da se gleda da li digi ili nesto drugo? pitam samo zbog ovog novog nacina kodiranja koji jos nije provaljen

uzmes legalno pretplatu na neki paket i znas da ti se nece desiti da ti se promeni kljuc u sred dobre emisije ili filma jedino ako ne platis na vreme racun za uslugu koriscenja paketa ;)
 
E imaju a nece a to je zato sto postoje free verzije. Zar ne?

da da postoji free i to su nasi kanali BN bjeljina BN music pa tu dodje DM Sat RTS SAT , Duga, itd ima jos nekoliko
ostalo moj prijatelju ide sve na karticu a ta kartica kosta kao sto sam rekao u nekom od predhonih postova, a i to drugo sto mislis da je besplatno i to kosta resiver moras da kupis internet da platis i na kraju ako nemas svoju karticu moras da platis tome ko ti daje da gledas
 

Back
Top