Braco gde cemo na more ?

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
REPORTAŽA - Reporter Danasa nabacio prvu boju u redu za vizu ispred Konzulata Grčke u Nišu
Sunčanica do belog šengena
Autor: Vojkan Ristić
Posle pola dana čekanja u redu, neljubaznih Grka, jurnjave u potrazi za fotokopirnicom, faksovima, novim novčanicama od 20 evra, na kraju pomislite: „Ovo mora da je skrivena kamera“
„Oni su neumoljivi“ – kaže novinaru Danasa niški taksista koji vozi do Konzulata Grčke u Nišu. Sunce prži, Srbi iz Kruševca, Jagodine, Velike Plane, Vranja, Leskovca, Niša, uredno stoje čekajući prozivku. U okruženju Konzulata ni trun hladovine. Jedino kućica policijskog obezbeđenja klimatizovana. Sve podseća na neka minula vremena iz sredine devedesetih kada su Srbi pristajali na dobranu „dozu mazohizma“ ne bi li za svoj novac osetili blagodeti Egejskog mora. Danas isto kao nekada, iako su mnogima ovo poslednje grčke vize uoči za januar najavljenog belog šengena.

http://www.danas.rs/vesti/drustvo/terazije/suncanica_do_belog_sengena.14.html?news_id=167840

Sta reci,a ne zaplakati , sada i braca Grci nasli da zayebavaju postenog srpskog turistu sa vekovnim navikama da sunca dupe pored slane vode ,to udar na tradiciju braco :evil:
Da rezimiramo ovu tragediju :Crna Gora je prljava i rasrbljena , u tzv. Hrvatskoj vas zakolju i bace u jamu cim rasirite peskir , Turci su nas genocidisali i yebali vekovima,
u Egiptu nas po auto putu satiru pijane kamiondzije-talibani ,Bugari kradu i smrde
a sada nas i braca Grci maltretiraju za njihovu pisljivu vizu ,koja btw . za razliku od ostalih
EU zemalja vazi samo za njih , da se slucajno neko ne zayebe pa ode u neku Italiju:roll:
o ostalim prljavim arapskim vukojebinama sa temperaturama od 45+ da i ne pricam ....
Jelda je to bas strasno ?
evo ja sam se recimo toliko potresao da mi ruka drhti i ne mogu vise ni da pishem :sad2:
 
Da rezimiramo ovu tragediju :Crna Gora je prljava i rasrbljena , u tzv. Hrvatskoj vas zakolju i bace u jamu cim rasirite peskir , Turci su nas genocidisali i yebali vekovima,
u Egiptu nas po auto putu satiru pijane kamiondzije-talibani ,Bugari kradu i smrde
a sada nas i braca Grci maltretiraju za njihovu pisljivu vizu ,koja btw . za razliku od ostalih
EU zemalja vazi samo za njih , da se slucajno neko ne zayebe pa ode u neku Italiju:roll:
o ostalim prljavim arapskim vukojebinama sa temperaturama od 45+ da i ne pricam ....
Jelda je to bas strasno ?
evo ja sam se recimo toliko potresao da mi ruka drhti i ne mogu vise ni da pishem :sad2:

:hahaha:
 
REPORTAŽA - Reporter Danasa nabacio prvu boju u redu za vizu ispred Konzulata Grčke u Nišu
Sunčanica do belog šengena
Autor: Vojkan Ristić
Posle pola dana čekanja u redu, neljubaznih Grka, jurnjave u potrazi za fotokopirnicom, faksovima, novim novčanicama od 20 evra, na kraju pomislite: „Ovo mora da je skrivena kamera“
„Oni su neumoljivi“ – kaže novinaru Danasa niški taksista koji vozi do Konzulata Grčke u Nišu. Sunce prži, Srbi iz Kruševca, Jagodine, Velike Plane, Vranja, Leskovca, Niša, uredno stoje čekajući prozivku. U okruženju Konzulata ni trun hladovine. Jedino kućica policijskog obezbeđenja klimatizovana. Sve podseća na neka minula vremena iz sredine devedesetih kada su Srbi pristajali na dobranu „dozu mazohizma“ ne bi li za svoj novac osetili blagodeti Egejskog mora. Danas isto kao nekada, iako su mnogima ovo poslednje grčke vize uoči za januar najavljenog belog šengena.

http://www.danas.rs/vesti/drustvo/terazije/suncanica_do_belog_sengena.14.html?news_id=167840

Sta reci,a ne zaplakati , sada i braca Grci nasli da zayebavaju postenog srpskog turistu sa vekovnim navikama da sunca dupe pored slane vode ,to udar na tradiciju braco :evil:
Da rezimiramo ovu tragediju :Crna Gora je prljava i rasrbljena , u tzv. Hrvatskoj vas zakolju i bace u jamu cim rasirite peskir , Turci su nas genocidisali i yebali vekovima,
u Egiptu nas po auto putu satiru pijane kamiondzije-talibani ,Bugari kradu i smrde
a sada nas i braca Grci maltretiraju za njihovu pisljivu vizu ,koja btw . za razliku od ostalih
EU zemalja vazi samo za njih , da se slucajno neko ne zayebe pa ode u neku Italiju:roll:
o ostalim prljavim arapskim vukojebinama sa temperaturama od 45+ da i ne pricam ....
Jelda je to bas strasno ?
evo ja sam se recimo toliko potresao da mi ruka drhti i ne mogu vise ni da pishem :sad2:

:rotf: :rotf: :rotf:
 
Ја данас чекао 15 минута све скупа у Бгд. Ово са фотокопирањем значи да је човек глуп, на све стране имаш информације шта се од докумената тражи и којим редом треба да их сложиш!
Само постојање виза је друга тема! Да имам лове ишао бих код браће Хрвата (северно од Задра)!
 
800px-Buchta_Nagajewa_%28Magadan%29.jpeg


Бухта Нагаева, Магадан


Vidi što je lepo, bezbedno i najistočnije moguće....:mrgreen:
 
REPORTAŽA - Reporter Danasa nabacio prvu boju u redu za vizu ispred Konzulata Grčke u Nišu
Sunčanica do belog šengena
Autor: Vojkan Ristić
Posle pola dana čekanja u redu, neljubaznih Grka, jurnjave u potrazi za fotokopirnicom, faksovima, novim novčanicama od 20 evra, na kraju pomislite: „Ovo mora da je skrivena kamera“
„Oni su neumoljivi“ – kaže novinaru Danasa niški taksista koji vozi do Konzulata Grčke u Nišu. Sunce prži, Srbi iz Kruševca, Jagodine, Velike Plane, Vranja, Leskovca, Niša, uredno stoje čekajući prozivku. U okruženju Konzulata ni trun hladovine. Jedino kućica policijskog obezbeđenja klimatizovana. Sve podseća na neka minula vremena iz sredine devedesetih kada su Srbi pristajali na dobranu „dozu mazohizma“ ne bi li za svoj novac osetili blagodeti Egejskog mora. Danas isto kao nekada, iako su mnogima ovo poslednje grčke vize uoči za januar najavljenog belog šengena.

http://www.danas.rs/vesti/drustvo/terazije/suncanica_do_belog_sengena.14.html?news_id=167840

Sta reci,a ne zaplakati , sada i braca Grci nasli da zayebavaju postenog srpskog turistu sa vekovnim navikama da sunca dupe pored slane vode ,to udar na tradiciju braco :evil:
Da rezimiramo ovu tragediju :Crna Gora je prljava i rasrbljena , u tzv. Hrvatskoj vas zakolju i bace u jamu cim rasirite peskir , Turci su nas genocidisali i yebali vekovima,
u Egiptu nas po auto putu satiru pijane kamiondzije-talibani ,Bugari kradu i smrde
a sada nas i braca Grci maltretiraju za njihovu pisljivu vizu ,koja btw . za razliku od ostalih
EU zemalja vazi samo za njih , da se slucajno neko ne zayebe pa ode u neku Italiju:roll:
o ostalim prljavim arapskim vukojebinama sa temperaturama od 45+ da i ne pricam ....
Jelda je to bas strasno ?
evo ja sam se recimo toliko potresao da mi ruka drhti i ne mogu vise ni da pishem
:sad2:

lepo rečeno :confused: imaš reputaciju :)
 
Poslednja izmena:
Да би се оволико чекало у реду потребно је да си или глуп или новинар "Данаса".
Пошто су схватили да Срби ове године неће ићи у ЦГ као некад, ни у Хрватску (мада су они поред билборда и за председницу владе поставили Српкињу, не би ли се некако умилили Србима), "Данас" као лист који је изразито наклоњен Србима и српским интересима почиње пљувачину по Грчкој, као најчешћој српкој дестинацији за летовање ове године.
 
Ne, ali strasno je kad neko bez imalo duha toliko pokusava na silu da ispadne smesan, a nikako mu ne ide. Odustani, probao si, nisi duhovit, probaj nesto drugo.
A iza tebe ce ostati ovaj tuzni niz fail-ova:

http://forum.krstarica.com/threads/299099
http://forum.krstarica.com/threads/300914
http://forum.krstarica.com/threads/299597
http://forum.krstarica.com/threads/298469
pa nisam, ja otvarao teme pre godinu i po kako ce Toma Solja postati predsednik Srbije za nedelju dana , za to treba biti bas ultraordoksna debilcna :hahaha:
i nisam hvalio radikale ovde ,a plujvao ih na FSN u isto vreme , sve u svemu jadan cemeran i upradljivo glup sto rece Radovan III :sad2:
 
Ban za ovog šiptarskog provokatora što je ''kao slučajno'' zaboravio da pomene Albaniju u koju uđeš ceo, a izađeš bez pola delova! :evil:

Svojih, ne automobilovih! :evil:
istina :sad2: njih sam zaboravio :rumenko:
ni u Albaniju ne mos' ici jer ode bubreg i slezina do si stao da sipas corbu na pumpi :evil:
ne znam kako stojima sa Konstancom i Mamajom , mislim oni nisu priznali tzv. Kosovo , ne yebu nas jako za vize , nisu nam nijedan organ digli ili nas bacali u jame pored plaze ...
mozda ... :think:
 
pa nisam, ja otvarao teme pre godinu i po kako ce Toma Solja postati predsednik Srbije za nedelju dana , za to treba biti bas ultraordoksna debilcna :hahaha:
i nisam hvalio radikale ovde ,a plujvao ih na FSN u isto vreme , sve u svemu jadan cemeran i upradljivo glup sto rece Radovan III :sad2:

lepo si se okarakterisao, ni ja te ne bih bolje opisao...
nego nesto si se uzbudio pa si poceo da brljavis po toj tastaturi, smiri se malo...
 

Back
Top