Braco gde cemo na more ?

odlican izbor :ok: bio ja pre 3 godine u Nici ,jedino sto je neko kamenje zayebano za noge na plazi i sto je voda cudna - cas topla , cas naidje hladan talas i presece te , bez obzira kakva je temperatura napolju i koliko vremena proveo u vodi :think: mada su gradovi fenomenalni :super: a jos bolja od mora je unutrasnjost Francuske :worth:

МНе волим Средоземно море и њихову воду - ја ћу лепо у базен. :lol:
 
REPORTAŽA - Reporter Danasa nabacio prvu boju u redu za vizu ispred Konzulata Grčke u Nišu
Sunčanica do belog šengena
Autor: Vojkan Ristić
Posle pola dana čekanja u redu, neljubaznih Grka, jurnjave u potrazi za fotokopirnicom, faksovima, novim novčanicama od 20 evra, na kraju pomislite: „Ovo mora da je skrivena kamera“
„Oni su neumoljivi“ – kaže novinaru Danasa niški taksista koji vozi do Konzulata Grčke u Nišu. Sunce prži, Srbi iz Kruševca, Jagodine, Velike Plane, Vranja, Leskovca, Niša, uredno stoje čekajući prozivku. U okruženju Konzulata ni trun hladovine. Jedino kućica policijskog obezbeđenja klimatizovana. Sve podseća na neka minula vremena iz sredine devedesetih kada su Srbi pristajali na dobranu „dozu mazohizma“ ne bi li za svoj novac osetili blagodeti Egejskog mora. Danas isto kao nekada, iako su mnogima ovo poslednje grčke vize uoči za januar najavljenog belog šengena.

http://www.danas.rs/vesti/drustvo/terazije/suncanica_do_belog_sengena.14.html?news_id=167840

Sta reci,a ne zaplakati , sada i braca Grci nasli da zayebavaju postenog srpskog turistu sa vekovnim navikama da sunca dupe pored slane vode ,to udar na tradiciju braco :evil:
Da rezimiramo ovu tragediju :Crna Gora je prljava i rasrbljena , u tzv. Hrvatskoj vas zakolju i bace u jamu cim rasirite peskir , Turci su nas genocidisali i yebali vekovima,
u Egiptu nas po auto putu satiru pijane kamiondzije-talibani ,Bugari kradu i smrde
a sada nas i braca Grci maltretiraju za njihovu pisljivu vizu ,koja btw . za razliku od ostalih
EU zemalja vazi samo za njih , da se slucajno neko ne zayebe pa ode u neku Italiju:roll:
o ostalim prljavim arapskim vukojebinama sa temperaturama od 45+ da i ne pricam ....
Jelda je to bas strasno ?
evo ja sam se recimo toliko potresao da mi ruka drhti i ne mogu vise ni da pishem :sad2:



u prinpicu najvece probleme u grckoj ambasadi prave one nase smraduse koje rade na salterima, mene je prosle godine svraka vratila zbog neke izmisljene potvrde, redar mi je dao broj ambasade za zalbe, odmah sam zvao, neka ljubazna sluzbenica mi je rekla da pozovem za 15 min. dok pita konzula (?!), a za petnaest minuta su mi rekli da dodjem odmah i podignem vize

svraka je bila izrazito besna, ali ko je j....
 
Био сам прошле године у Грчкој и није ми се свидјело. Више пута био у Црној Гори и чини ми се да им недостаје хлада, а ове године био у Хрватској гдје готово свугдје имаш борове (хлад под дрветом и под сунцобраном се не може поредити). Јадран је море којег нема надалеко, таласи готово никад нису превелики, а и поприлично је чист. Мана Хрватске је што су цијене готово 50 % више него ове наше у РС (мислим на продавнице, а кафићи и ресторани су посебна прича). Био сам у Макарској и нисам примјетио неку аверзију према Србима. Додуше, није ми то писало на челу, а причам и ијекавицу тако да нисам ни нешто превише уочљив. Ове године не знам какве су цијене у ЦГ па не могу поредити са Хрватском. У сваком случају, препоручујем једну од ове двије дестинације. Мени је до мора у РХ само 250 КМ па је и то био један од пресуђујућих фактора.
 
Био сам прошле године у Грчкој и није ми се свидјело. Више пута био у Црној Гори и чини ми се да им недостаје хлада, а ове године био у Хрватској гдје готово свугдје имаш борове (хлад под дрветом и под сунцобраном се не може поредити). Јадран је море којег нема надалеко, таласи готово никад нису превелики, а и поприлично је чист. Мана Хрватске је што су цијене готово 50 % више него ове наше у РС (мислим на продавнице, а кафићи и ресторани су посебна прича). Био сам у Макарској и нисам примјетио неку аверзију према Србима. Додуше, није ми то писало на челу, а причам и ијекавицу тако да нисам ни нешто превише уочљив. Ове године не знам какве су цијене у ЦГ па не могу поредити са Хрватском. У сваком случају, препоручујем једну од ове двије дестинације. Мени је до мора у РХ само 250 КМ па је и то био један од пресуђујућих фактора.

probaj hljeb da trazis pa da vidis kako te naduvaju očas posla u pekari :lol:
 
probaj hljeb da trazis pa da vidis kako te naduvaju očas posla u pekari :lol:

Тражио сам хљеб и нисам имао проблема. У ресторану сам тражио киселу, а конобарица ми каже: Мислили сте минералну! Не, мислио сам киселу, али ако је то то, онда може. Када сам тражио салату од парадајза, она каже: Дакле, рајчице. Ја сам се само насмијао, а она даље није коментарисала. Све у свему, нисам имао никаквих проблема. Становао сам код жене чији је зет из Новог Сада, комуникација је била сасвим нормална. Не тврдим да сви пролазе као ја и да нико није имао проблема, само преносим своје искуство.
 
Тражио сам хљеб и нисам имао проблема. У ресторану сам тражио киселу, а конобарица ми каже: Мислили сте минералну! Не, мислио сам киселу, али ако је то то, онда може. Када сам тражио салату од парадајза, она каже: Дакле, рајчице. Ја сам се само насмијао, а она даље није коментарисала. Све у свему, нисам имао никаквих проблема. Становао сам код жене чији је зет из Новог Сада, комуникација је била сасвим нормална. Не тврдим да сви пролазе као ја и да нико није имао проблема, само преносим своје искуство.

Nije ona nista komentarisala za rajcice, samo sto je u njih najmanje pljunula:hahaha::hahaha::hahaha:
 
REPORTAŽA - Reporter Danasa nabacio prvu boju u redu za vizu ispred Konzulata Grčke u Nišu
Sunčanica do belog šengena
Autor: Vojkan Ristić
Posle pola dana čekanja u redu, neljubaznih Grka, jurnjave u potrazi za fotokopirnicom, faksovima, novim novčanicama od 20 evra, na kraju pomislite: „Ovo mora da je skrivena kamera“
„Oni su neumoljivi“ – kaže novinaru Danasa niški taksista koji vozi do Konzulata Grčke u Nišu. Sunce prži, Srbi iz Kruševca, Jagodine, Velike Plane, Vranja, Leskovca, Niša, uredno stoje čekajući prozivku. U okruženju Konzulata ni trun hladovine. Jedino kućica policijskog obezbeđenja klimatizovana. Sve podseća na neka minula vremena iz sredine devedesetih kada su Srbi pristajali na dobranu „dozu mazohizma“ ne bi li za svoj novac osetili blagodeti Egejskog mora. Danas isto kao nekada, iako su mnogima ovo poslednje grčke vize uoči za januar najavljenog belog šengena.

http://www.danas.rs/vesti/drustvo/terazije/suncanica_do_belog_sengena.14.html?news_id=167840

Sta reci,a ne zaplakati , sada i braca Grci nasli da zayebavaju postenog srpskog turistu sa vekovnim navikama da sunca dupe pored slane vode ,to udar na tradiciju braco :evil:
Da rezimiramo ovu tragediju :Crna Gora je prljava i rasrbljena , u tzv. Hrvatskoj vas zakolju i bace u jamu cim rasirite peskir , Turci su nas genocidisali i yebali vekovima,
u Egiptu nas po auto putu satiru pijane kamiondzije-talibani ,Bugari kradu i smrde
a sada nas i braca Grci maltretiraju za njihovu pisljivu vizu ,koja btw . za razliku od ostalih
EU zemalja vazi samo za njih , da se slucajno neko ne zayebe pa ode u neku Italiju:roll:
o ostalim prljavim arapskim vukojebinama sa temperaturama od 45+ da i ne pricam ....
Jelda je to bas strasno ?
evo ja sam se recimo toliko potresao da mi ruka drhti i ne mogu vise ni da pishem :sad2:

Ustashki DANAS :hahaha::hahaha::hahaha:

Lep text .....verovatno ima za cilj da ubedi glupe Srbe da idu kod svojih koljaca na more.
 
Svi koje znam da su isli u Grcku ove godine ili ce tek da idu a izvadili su vizu nikakvih problema nisu imali. Vise su se iscimali cekajuci ovaj novi pasos.
A o ljubaznoscu Grka tamo na moru ne treba trositi reci posto su stvarno ljudi extra.
 
Тражио сам хљеб и нисам имао проблема. У ресторану сам тражио киселу, а конобарица ми каже: Мислили сте минералну! Не, мислио сам киселу, али ако је то то, онда може. Када сам тражио салату од парадајза, она каже: Дакле, рајчице. Ја сам се само насмијао, а она даље није коментарисала. Све у свему, нисам имао никаквих проблема. Становао сам код жене чији је зет из Новог Сада, комуникација је била сасвим нормална. Не тврдим да сви пролазе као ја и да нико није имао проблема, само преносим своје искуство.

Idi malo južnije, odrali bi te zivog :D
 
Svi koje znam da su isli u Grcku ove godine ili ce tek da idu a izvadili su vizu nikakvih problema nisu imali. Vise su se iscimali cekajuci ovaj novi pasos.
A o ljubaznoscu Grka tamo na moru ne treba trositi reci posto su stvarno ljudi extra.
glupost, Grci su isto nadrkani i neljubazni kao i Crnogorci i Dalmosi i ubedjeni su da se oko njihovog qurca od drzave vrti ceo svet (kao pre 3000 godina )
samo sto su za razliku od ove prve dve grupe ,pre 30 godina crkvali od siromastva pa su morali da prodaju dupe zapadu i da se malo upristoje i kultivisu ne bi li se izvukli iz bede , al je mentalitet ostao i dalje neradnicki i bahat , mada je opet bolje od CG koja je rupcaga i donekle od HR zbog bezbednosti ,al nije bas da se ubijaju od ljubaznosti,al su ih stranci ipak malo doveli u red na vreme , za razliku od ex yu republika
 
Crna Gora je prljava i rasrbljena
Prljava, da... Termin "rasrbljena" ne razumem...
Uostalom, mnogo je Rusa, a oni bi jel'te treblao biti smatrani "bracom"....

Hrvatskoj vas zakolju i bace u jamu cim rasirite peskir
Bio u Hrvatskoj. SIrio peskir, pricao ekavicu, muvao lokalne devojke... i vratio se ziv i zdrav.
Turci su nas genocidisali i yebali vekovima
Sto ne znaci da bi Tursku trebalo da otpisamo, jer imaju jedna od najlepse uredjenih letovalista i plaza na svetu. Plus, ljubaznost posluge kao tamo, nisam doziveo nigde.


Mene je sve odozgo prihvatljivo... Pogotovo Turska i Hrvatska...
Crna gora je nekako previse skupa, neljubazna i prljava za moj ukus...
;)
 
ja isto nisam imo nekih narocitih problema tamo nikad , al se vidi da se bas ne lome da usluze gosta ,a ni od rada se bas ne ubijaju ,a i znanje stranih jezika im je oskudno , mada sam cuo i neke druge price ,privatno a ne o forumima
mada nemam ja nista protiv Grcke , ima tamo jako dobrih mesta ,najvise ona gde ne idu masovno Bugari , Srbi,Siptari i Makednoci ,mada nije to neka narocito ekskluzivna destinacija ,
pogotovo oni aranzmani sto se prodaju ove sezone u nasim agencijama od 80-100 evra sa sve smestajem i putem ,pa u NSu da iz sobe ne izadjem deset dana bi vise potrosio ,a kamoli za letovanje ,mogu misliti na sta to lici :confused:
 

Back
Top