Neverovatno.....zar ne?:)

Da li se moze nekako stvoriti bolji zivot u Srbiji?

  • Da

    glasova: 14 46,7%
  • Ne

    glasova: 9 30,0%
  • Mozda

    glasova: 7 23,3%

  • Ukupno glasova
    30
  • Anketa je zatvorena .

Eric Draven

Veoma poznat
Poruka
13.290
Dakle ljudi kakvo je trenutno stanje u Srbiji?Sve vise ljudi biva otpusteno,1000 ljudi koji su zavrsili fakultete sa najboljim rezultatima ne mogu naci posao,poljoprivreda propala,gospoda na vlasti prodaju SVE,a industrija skoro pa ne postoji,korupcija u vladi je razvijenija od bilo koje grane poljprivrede i industrije.Imamo preglomazan drzavni aparat,a jos ih zaposljavaju.Gledam malopre skupstinu ima ih sve ukupno dvadesetak u sali.Ministri ne citaju amandmane,ovi glume kao neku opoziciju(od SNS do SRS),a sve im precutno dopustaju da rade(naravno za spas i luksuz njihovih dupeta).Strajkova sve vise(cini mi se da je bio poceo i jedan u NIsu juce:think:).Ovde jos moze da se pise,ali hajdemo sad na "lepsu" stranu.Sta je ova vlada uspela.Dobicemo vize(:super: kako je to penal,jos samo da imam pare pa da od 1 januara zarim i palim Jevropom:roll:)......i:think: nek me neko dopuni ako sam sta zaboravio.

U svakom slucaju ljudi,koliko vas vidi sebe za par godina kako ovde zivi i crkava od rada da bi prehranio porodicu!?Koliko vas smatra da se ista moze promeniti?Da vidim vase misljenje i predloge!!!
 
Dakle ljudi kakvo je trenutno stanje u Srbiji?Sve vise ljudi biva otpusteno,1000 ljudi koji su zavrsili fakultete sa najboljim rezultatima ne mogu naci posao,poljoprivreda propala,gospoda na vlasti prodaju SVE,a industrija skoro pa ne postoji,korupcija u vladi je razvijenija od bilo koje grane poljprivrede i industrije.Imamo preglomazan drzavni aparat,a jos ih zaposljavaju.Gledam malopre skupstinu ima ih sve ukupno dvadesetak u sali.Ministri ne citaju amandmane,ovi glume kao neku opoziciju(od SNS do SRS),a sve im precutno dopustaju da rade(naravno za spas i luksuz njihovih dupeta).Strajkova sve vise(cini mi se da je bio poceo i jedan u NIsu juce:think:).Ovde jos moze da se pise,ali hajdemo sad na "lepsu" stranu.Sta je ova vlada uspela.Dobicemo vize(:super: kako je to penal,jos samo da imam pare pa da od 1 januara zarim i palim Jevropom:roll:)......i:think: nek me neko dopuni ako sam sta zaboravio.

U svakom slucaju ljudi,koliko vas vidi sebe za par godina kako ovde zivi i crkava od rada da bi prehranio porodicu!?Koliko vas smatra da se ista moze promeniti?Da vidim vase misljenje i predloge!!!


Pa naravno da skoro nikoga nema u sali, i da niko ništa ozbičljno ne radi, kad svi tamo sede zarad plate i poslaničke penzije, a ne zbog dobra zemlje u kojoj žive. Kad gledaš svoj džep i kako da sebi nakrcaš što više dnevnica i drugih izdataka, za ostalo i nemaš baš puno vremena

Čini mi se da sam juče na vestima čuo da je preko 50 fabrika u štrajku, da gotovo svi planiraju blokadu neke saobraćajnice i dolazak u Beograd, i da je još toliko najavilo početak štrajka naredne nedelje. Jadni ljudi se muče, drežde uzalud po putevima i ispred zgrade vlade, a niko ne haje za njihove muke. A i kada bi njihove zahteve nekim slučajem i ispunili, to bi ohrabrilo one koji su do tada oklevali, pa bi se i oni setili da traže svoj deo, što bi predstavljalo isuviše veliki izdatak za državu, tako da mislim da od ispunjenja zahteva nema ništa. Kao i uvek sve će se završiti na praznim obećanjima
 
Ja imam odlicne familijarno-prijateljsko-kumovske veze u partijsko -kriminalno -birokratskim strukturama tako da nemam potrebe da se narocito brinem
a sa NGO,stranim sluzbama i organizacijama i ostalim Sorosima sam u prijateljskim ,da ne kazem bratskim odnosima ,tako da sta reci nego -Zivela Srbija !!:super:
 
Dodajmo tome da je skupština na listu najrizičnijih zanimanja stavila poslanike i ministre...
A što se tiče uništavanja države, imam osećaj da se naši 'političari' sve više vode logikom - hajde da probamo ovo, pa da vidimo šta će narod da kaže...
Pošto narod ne reaguje, onda probaju i nešto drugo i treće...a mi gledamo i ćutimo
 
Dodajmo tome da je skupština na listu najrizičnijih zanimanja stavila poslanike i ministre...
A što se tiče uništavanja države, imam osećaj da se naši 'političari' sve više vode logikom - hajde da probamo ovo, pa da vidimo šta će narod da kaže...
Pošto narod ne reaguje, onda probaju i nešto drugo i treće...a mi gledamo i ćutimo
jako su rizicna , pogotovo poslanicka , do mojega :roll:
 
Dakle ljudi kakvo je trenutno stanje u Srbiji?Sve vise ljudi biva otpusteno,1000 ljudi koji su zavrsili fakultete sa najboljim rezultatima ne mogu naci posao,poljoprivreda propala,gospoda na vlasti prodaju SVE,a industrija skoro pa ne postoji,korupcija u vladi je razvijenija od bilo koje grane poljprivrede i industrije.Imamo preglomazan drzavni aparat,a jos ih zaposljavaju.Gledam malopre skupstinu ima ih sve ukupno dvadesetak u sali.Ministri ne citaju amandmane,ovi glume kao neku opoziciju(od SNS do SRS),a sve im precutno dopustaju da rade(naravno za spas i luksuz njihovih dupeta).Strajkova sve vise(cini mi se da je bio poceo i jedan u NIsu juce:think:).Ovde jos moze da se pise,ali hajdemo sad na "lepsu" stranu.Sta je ova vlada uspela.Dobicemo vize(:super: kako je to penal,jos samo da imam pare pa da od 1 januara zarim i palim Jevropom:roll:)......i:think: nek me neko dopuni ako sam sta zaboravio.

U svakom slucaju ljudi,koliko vas vidi sebe za par godina kako ovde zivi i crkava od rada da bi prehranio porodicu!?Koliko vas smatra da se ista moze promeniti?Da vidim vase misljenje i predloge!!!

ma kakav zivot kakvi bakraci ...mozda onda kada nas ne bude bilo za par stotina godina
 

Back
Top