Neverovatno.....zar ne?:)

Pogledaj rezultate ankete: Da li se moze nekako stvoriti bolji zivot u Srbiji?

Glasova
30. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Da

14 46,67%
  • Ne

9 30,00%
  • Mozda

7 23,33%
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Neverovatno.....zar ne?:)

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Podrazumevano Neverovatno.....zar ne?:)

Dakle ljudi kakvo je trenutno stanje u Srbiji?Sve vise ljudi biva otpusteno,1000 ljudi koji su zavrsili fakultete sa najboljim rezultatima ne mogu naci posao,poljoprivreda propala,gospoda na vlasti prodaju SVE,a industrija skoro pa ne postoji,korupcija u vladi je razvijenija od bilo koje grane poljprivrede i industrije.Imamo preglomazan drzavni aparat,a jos ih zaposljavaju.Gledam malopre skupstinu ima ih sve ukupno dvadesetak u sali.Ministri ne citaju amandmane,ovi glume kao neku opoziciju(od SNS do SRS),a sve im precutno dopustaju da rade(naravno za spas i luksuz njihovih dupeta).Strajkova sve vise(cini mi se da je bio poceo i jedan u NIsu juce).Ovde jos moze da se pise,ali hajdemo sad na "lepsu" stranu.Sta je ova vlada uspela.Dobicemo vize( kako je to penal,jos samo da imam pare pa da od 1 januara zarim i palim Jevropom)......i nek me neko dopuni ako sam sta zaboravio.

U svakom slucaju ljudi,koliko vas vidi sebe za par godina kako ovde zivi i crkava od rada da bi prehranio porodicu!?Koliko vas smatra da se ista moze promeniti?Da vidim vase misljenje i predloge!!!
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Ističe se
    Učlanjen
    19.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Neverovatno.....zar ne?:)

Da ali ne sa ovim politicarima koji su trenutno aktuelni u istoj bez obzira da li su na vlasti ili opozicija.Sa njima boljeg zivota nema.

Veoma poznat Rechke (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    Dakle ljudi kakvo je trenutno stanje u Srbiji?Sve vise ljudi biva otpusteno,1000 ljudi koji su zavrsili fakultete sa najboljim rezultatima ne mogu naci posao,poljoprivreda propala,gospoda na vlasti prodaju SVE,a industrija skoro pa ne postoji,korupcija u vladi je razvijenija od bilo koje grane poljprivrede i industrije.Imamo preglomazan drzavni aparat,a jos ih zaposljavaju.Gledam malopre skupstinu ima ih sve ukupno dvadesetak u sali.Ministri ne citaju amandmane,ovi glume kao neku opoziciju(od SNS do SRS),a sve im precutno dopustaju da rade(naravno za spas i luksuz njihovih dupeta).Strajkova sve vise(cini mi se da je bio poceo i jedan u NIsu juce).Ovde jos moze da se pise,ali hajdemo sad na "lepsu" stranu.Sta je ova vlada uspela.Dobicemo vize( kako je to penal,jos samo da imam pare pa da od 1 januara zarim i palim Jevropom)......i nek me neko dopuni ako sam sta zaboravio.

U svakom slucaju ljudi,koliko vas vidi sebe za par godina kako ovde zivi i crkava od rada da bi prehranio porodicu!?Koliko vas smatra da se ista moze promeniti?Da vidim vase misljenje i predloge!!!

Pa naravno da skoro nikoga nema u sali, i da niko ništa ozbičljno ne radi, kad svi tamo sede zarad plate i poslaničke penzije, a ne zbog dobra zemlje u kojoj žive. Kad gledaš svoj džep i kako da sebi nakrcaš što više dnevnica i drugih izdataka, za ostalo i nemaš baš puno vremena

Čini mi se da sam juče na vestima čuo da je preko 50 fabrika u štrajku, da gotovo svi planiraju blokadu neke saobraćajnice i dolazak u Beograd, i da je još toliko najavilo početak štrajka naredne nedelje. Jadni ljudi se muče, drežde uzalud po putevima i ispred zgrade vlade, a niko ne haje za njihove muke. A i kada bi njihove zahteve nekim slučajem i ispunili, to bi ohrabrilo one koji su do tada oklevali, pa bi se i oni setili da traže svoj deo, što bi predstavljalo isuviše veliki izdatak za državu, tako da mislim da od ispunjenja zahteva nema ništa. Kao i uvek sve će se završiti na praznim obećanjima

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Ja imam odlicne familijarno-prijateljsko-kumovske veze u partijsko -kriminalno -birokratskim strukturama tako da nemam potrebe da se narocito brinem
    a sa NGO,stranim sluzbama i organizacijama i ostalim Sorosima sam u prijateljskim ,da ne kazem bratskim odnosima ,tako da sta reci nego -Zivela Srbija !!
    The Show Must Go On...

Veoma poznat Rechke (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    290

Citat Original postavio Atreides Pogledaj poruku
    Da ali ne sa ovim politicarima koji su trenutno aktuelni u istoj bez obzira da li su na vlasti ili opozicija.Sa njima boljeg zivota nema.
    Ko god da dođe isto će raditi! Promene, onih pravih, suštinskih, nema dok se drastično ne promene stvari u glavama celokupnog stanovništva Srbije

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Nisam u Škotskoj, al' znam jednog matorog koji živi tamo
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Dodajmo tome da je skupština na listu najrizičnijih zanimanja stavila poslanike i ministre...
    A što se tiče uništavanja države, imam osećaj da se naši 'političari' sve više vode logikom - hajde da probamo ovo, pa da vidimo šta će narod da kaže...
    Pošto narod ne reaguje, onda probaju i nešto drugo i treće...a mi gledamo i ćutimo

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Citat Original postavio avan-turista Pogledaj poruku
    Dodajmo tome da je skupština na listu najrizičnijih zanimanja stavila poslanike i ministre...
    A što se tiče uništavanja države, imam osećaj da se naši 'političari' sve više vode logikom - hajde da probamo ovo, pa da vidimo šta će narod da kaže...
    Pošto narod ne reaguje, onda probaju i nešto drugo i treće...a mi gledamo i ćutimo
    jako su rizicna , pogotovo poslanicka , do mojega
    The Show Must Go On...

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

mogu stvari da se promene na bolje al je potrebno kinesko zakonodavstvo
    bez toga uvek ce biti ovako kako i do sada
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Derer Pogledaj poruku
    mogu stvari da se promene na bolje al je potrebno kinesko zakonodavstvo
    bez toga uvek ce biti ovako kako i do sada
    Pa zato i ne sede u skupstini.....postaju sitting duck svakom razjarenom gradjaninu
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Ja imam odlicne familijarno-prijateljsko-kumovske veze u partijsko -kriminalno -birokratskim strukturama tako da nemam potrebe da se narocito brinem
    a sa NGO,stranim sluzbama i organizacijama i ostalim Sorosima sam u prijateljskim ,da ne kazem bratskim odnosima ,tako da sta reci nego -Zivela Srbija !!
    Moreee ...........

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Nema sreće u srbiji, biće ovako a ko ne i gore narednih 20 godina... Mladi bežite, ne nadajte se!

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Nisam u Škotskoj, al' znam jednog matorog koji živi tamo
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Interesantno je da anketa za sada pokazuje da se Srbijom širi nekakav neodređeni optimizam..

Zainteresovan član Gvozdena+Garda (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku

ma kakav zivot kakvi bakraci ...mozda onda kada nas ne bude bilo za par stotina godina
    “Поздрављам оне, који марширају ка великој легионарској победи”, Корнелије Кодреану

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Ja se samo bojim da ne izbije veliki bunt i neredi da strada narod .
    Nema Boga nema djavola .
    A ko se to smeje nad covekom.

Aktivan član bilosta (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio Atreides Pogledaj poruku
    upravo tako

Elita mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

Vidi preko pola siromaha se nada da ce sutra biti bolje

Slične teme

1. NEVEROVATNO!!!
    Autor flathair u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 16.02.2008., 20:46
  2. neverovatno...
    Autor mile5 u forumu Multimedija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.09.2004., 23:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu