Potreban Sponzor!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Potreban Sponzor!

Zainteresovan član Nisam_Gost (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Potreban Sponzor!

Pozdrav!Ja sam iz Sombora (Srbija) i pravim jednu zanimljivu organizaciju.U pitanju je Gta San Andreas Multiplayer Server!Igranje igrice Gta San Andreas preko interneta!Takvih servera je retko u Srbiji.Najvise ih ima u Hrvatskoj i to moze lako da se nadje tako sto se trazi u google.Ovaj server bi bio drugaciji od drugih, bilo bi razlike od drugih jer su ostali svi na isti kalup!Ja imam forum kod jednog prijatelja http://radio-uredjaji.com/gavran/SMF/index.php Skoro je poceo sa radom tako da nema clanova dok ga nesredim.Ukoliko zelite da viditi jos o cemu se radi tamo je sve objasnjeno!

Sta je ustvari trazim od sponzora?

1.Ukoliko vam se svidi ideja da mi sponzorisete jedan host na koji bi mogao da okacim forum i mali portal uz forum.To nije obavezno jer mogu da funkcionisem i sa ovim forumum na .tk domenu

2.Da mi sponzorisete hosting za server!To mozete da vidite na linku http://www.delux-host.com/?go=games&p=samp a meni bi trebao hosting sa 24 slota (24 igraca mogu da igraju) koji kosta € 7.00 mesecno!Ovo bi mi bilo obavezno!Za uzvrat bih mogao da stavim vase banere po forumu i portalu i sta jos zelite!

Pozdrav i hvala unapred!

Početnik
    Učlanjen
    01.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Potreban Sponzor!

Jel znas otprilike koliko prostora i protoka ti treba za taj forum i portal? I jel moze link do tog spomenutog foruma na .tk domenu?

Slične teme

1. Sponzor
    Autor sofijica u forumu Muškarci
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 08.02.2010., 01:55
  2. Potreban Sponzor
    Autor Alexandra1121995 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.02.2009., 21:55
  3. Potreban sponzor
    Autor sosovac u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 1