Mali penis?

Зоки

Legenda
Poruka
51.427
Evo da svojom ozbiljnošću oplemenim ovaj pokušaj a ujedno i iznesem svoj ozbiljan problem.
Nije mi prijatno da pišem o ovome, ali jednom sam morao pa nek bude to ovde.
Moj penis je jako mali, mislim da, a priču moju podržava i veliko iskustvo, nema te devojke koju mogu da zadovoljim. Bilo ih je koje su toliko ubedljivo lagale da je ta gluma bila za oskara. Pa se sad pitam, a pitam i vas da li je moguće da je pored mog lošeg materijalnog i duhovnog stanja, nikakvog smisla za humor i prilično bednog fizičkog izgleda, baš moj penis razlog razilaženja sa mnogim ženama koje sam voleo i koje su mene volele?
Da li postoje žene kojima penis nije jedina stvar bitna/presudna u vezi sa osobom sa kojom treba da dele dobro i zlo, ili je to samo bajka za pred spavanje?
Ja ga inače zovem qrčić:rumenko:
 
Nema to veze...
Nekima je penis mali u opustenom stanju... al' se digne kad se naloze...
A nekima je vrlo veliki tako opusten... a pri "dizanju" se izduzi samo malo...
Ne treba sebi nabijati komplekse bez razloga....
A ako je situacija bas alarmantna (jednocifren broj u cm), onda imas vezbe za istezanje, ili kao krajnja opcija hiruska intervencija :D
 
Nema to veze...
Nekima je penis mali u opustenom stanju... al' se digne kad se naloze...
A nekima je vrlo veliki tako opusten... a pri "dizanju" se izduzi samo malo...
Ne treba sebi nabijati komplekse bez razloga....
A ako je situacija bas alarmantna (jednocifren broj u cm), onda imas vezbe za istezanje, ili kao krajnja opcija hiruska intervencija :D
Pa ne, nikada se ne bih podvrgao hiruškoj intervenciji na polnom organu, možda će me nazvati konzervativnim ali mislim da te stvari ne treba ščačkati.
 
Nema to veze...
Nekima je penis mali u opustenom stanju... al' se digne kad se naloze...
A nekima je vrlo veliki tako opusten... a pri "dizanju" se izduzi samo malo...
Ne treba sebi nabijati komplekse bez razloga....
A ako je situacija bas alarmantna (jednocifren broj u cm), onda imas vezbe za istezanje, ili kao krajnja opcija hiruska intervencija :D

vidi se da si nov na forumu...
 
Evo da svojom ozbiljnošću oplemenim ovaj pokušaj a ujedno i iznesem svoj ozbiljan problem.
Nije mi prijatno da pišem o ovome, ali jednom sam morao pa nek bude to ovde.
Moj penis je jako mali, mislim da, a priču moju podržava i veliko iskustvo, nema te devojke koju mogu da zadovoljim. Bilo ih je koje su toliko ubedljivo lagale da je ta gluma bila za oskara. Pa se sad pitam, a pitam i vas da li je moguće da je pored mog lošeg materijalnog i duhovnog stanja, nikakvog smisla za humor i prilično bednog fizičkog izgleda, baš moj

penis razlog razilaženja sa mnogim ženama koje sam voleo i koje su mene volele?
Da li postoje žene kojima penis nije jedina stvar bitna/presudna u vezi sa osobom sa kojom treba da dele dobro i zlo, ili je to samo bajka za pred spavanje?
Ja ga inače zovem qrčić:rumenko:

врло могуће.
пенис није једина битна ствар, али његова малост јесте пресудна, односно, он је зло које се не дели већ се оставља имаоцу истог.
и треба да му даш неко тако лепо име. лично, мени се флаш гордон више свиђа, ал твој пенис твоја ствар.:)
 

Back
Top