за жемскиње: код зубара

gica

Legenda
Poruka
54.803
питам вас
да ли зубари (мушкарци) наслањају своја јаја (тестисе) на вас?

питам јер мени зубарке редовно лепе сисе по фаци и бутове на руку:super:
(а кажем :super: зато што су све зубарке на које налећем у последњих 15 год. сасвим :ok:)
 
питам вас
да ли зубари (мушкарци) наслањају своја јаја (тестисе) на вас?

питам јер мени зубарке редовно лепе сисе по фаци и бутове на руку:super:
(а кажем :super: зато што су све зубарке на које налећем у последњих 15 год. сасвим :ok:)

meni ne naslanjaju jaja, valjda ne mozemo da se uskladimo po visini zubar, zubarska stolica i ja, ali naslanjaju, bolje reci, oslanjaju svoju ruku na moje rame, onako ovlas, u predahu izmedju dva nasrtaja na moje zubice
a, meni je, moram priznati, neprijatno, jer nikako ne mogu da uskladim ta dva osecaja, prijatnost zbog nezne ruke mog zgodnog zubara na mom ramenu, i neprijatnost zbog njegove ogromne, nezgrapne busilice u mojim ustima :confused:
 
meni ne naslanjaju jaja, valjda ne mozemo da se uskladimo po visini zubar, zubarska stolica i ja, ali naslanjaju, bolje reci, oslanjaju svoju ruku na moje rame, onako ovlas, u predahu izmedju dva nasrtaja na moje zubice
a, meni je, moram priznati, neprijatno, jer nikako ne mogu da uskladim ta dva osecaja, prijatnost zbog nezne ruke mog zgodnog zubara na mom ramenu, i neprijatnost zbog njegove ogromne, nezgrapne busilice u mojim ustima :confused:

..................zeneeeeeeeee :hahaha::hahaha::hahaha:.....
 
gosn. gico, pa ista je situacija sa naslanjanjem i gnjeckanjem imamo i kad su zubar i pacijent istog pola..ili misliš da oni to rade namerno??
ja imam zubarku, ili- ja sam njen pacijent..baš moćno zvuči ( :

па да да
ал тео сам да ову тему не нападне нека подивљала фракција СПЦ:lol:

а да мисим да раде намерно...па боооога ми:whistling: не бих се смео заклети да је баш увек случајно

е,
ал што волим кад ми се моонја упише...:)
 

Back
Top