Sta da radim?

  • Začetnik teme Mirjana S
  • Datum pokretanja
M

Mirjana S

Gost
Znam da ovoj temi nije mesto ovde ali ovde ima najvise ljudi cini mi se koji citaju a i nekako se dosta razumeju... Moj problem je u tome sto me neki (verovatno on) kreten zivka na mobilni tj cima i nervira prvi put vidim broj. Kako da mu podvalim (nezelim da prijavljum mobtelu itd. nj. broj sam stavila da se necuje kada zvoni) palo mi je na pamet da preusmerim pozive sve (a da obavestim drugarice da znaju za to pa samo sms da radi) na neki broj gde ce neko kada vidi taj broj da pocne njega da cima... ima li neko neki dobar predlog?
 
Mirjana S:
Znam da ovoj temi nije mesto ovde
Znaš li zašto ovaj temi nije mesto ovde.Zato što dođem ja koji nemam mobilni i onda se kao nešto trudim da ti pomognem.Ne ozbiljno mislim da na onom sektoru mobilna telefonija naći neki iskusniji odgovor jer tamo imaš ljudi koji više vole svoj mobilni nego svoj računar.
Moj odgovor je "Čuo sam da postoji moguđnost da neki određen broj može da se blokira tj. da za njega budeš uvek nedostupna.E sad ne znam da li je to opcija nekog telefona ili je to do operatora".
Pozdrav
 

Back
Top