Starije dame...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kulturi nisu potrebna pravila i uredbe

mda
nego unutrasnji osecaj za isti
ma, daj :roll:
dete ucis kulturi od malih nogu, ne pustas ga da je oseti iznutra
bacanje papirica, zvaki i pljuvanje na ulici (koje bi jelte' trebalo da spada u domen opste kulture) mozes zabraniti samo uredbama i kaznama, nikako da pustis da ljudi kulturno sami "osete" da ne treba to da rade...
sad si me naljutio, pa moram ozbiljno da odgovorim i da za minut napustim svoju reputaciju povrsne forumske flertuse
 
mda
nego unutrasnji osecaj za isti
ma, daj :roll:
dete ucis kulturi od malih nogu, ne pustas ga da je oseti iznutra
bacanje papirica, zvaki i pljuvanje na ulici (koje bi jelte' trebalo da spada u domen opste kulture) mozes zabraniti samo uredbama i kaznama, nikako da pustis da ljudi kulturno sami "osete" da ne treba to da rade...
sad si me naljutio, pa moram ozbiljno da odgovorim i da za minut napustim svoju reputaciju povrsne forumske flertuse

znači li to da bi vi preljubnike kamenovali?

lapot znači, a srbija da bude džamahirija?
 
avantura znaci da imas sex, uglavnom vanbracni i uopste vanzakonski, a narocito losh
ako je sex dobar, onda se to ne zove avantura, nego razvod braka:mrgreen:

vi mora da ste u najmanju ruku pravnica kada tako dobro poznajete zakone

ne, samo raspolazem opstom kulturom :p

kulturi nisu potrebna pravila i uredbe

mda
nego unutrasnji osecaj za isti
ma, daj :roll:
dete ucis kulturi od malih nogu, ne pustas ga da je oseti iznutra
bacanje papirica, zvaki i pljuvanje na ulici (koje bi jelte' trebalo da spada u domen opste kulture) mozes zabraniti samo uredbama i kaznama, nikako da pustis da ljudi kulturno sami "osete" da ne treba to da rade...
sad si me naljutio, pa moram ozbiljno da odgovorim i da za minut napustim svoju reputaciju povrsne forumske flertuse

znači li to da bi vi preljubnike kamenovali?

lapot znači, a srbija da bude džamahirija?

da li zaista vidis logiku u ovom sledu postova?
pocelo je kao sala mala, ali ja u svom prvom postu nisma spominjala nikakve zakone, ni kazne
a, ti si dosao do dzamahirije
da ne spominjem "zavlacenje"
ne, nisam za dzamahiriju, da budem jasnija, strasno mi je i tuzno, i nedopustivo, i po bozijim i po ljudskim zakonima, ono sto se tamo desava, a citala sam dosta na tu temu
...nisam cak ni neka zadrta po pitanju prevare...sta vise, sebe cu pre okarakterisati kao "bludnicu", nego ako "uzornu zenu" (evo, sad i drugi forumashu mogu da raspale i da mi "ga zavuku")
..i, uopste ne znam kako na OVOJ temi dodjosmo do OVOG razgovora...:neutral:
 
da li zaista vidis logiku u ovom sledu postova?
pocelo je kao sala mala, ali ja u svom prvom postu nisma spominjala nikakve zakone, ni kazne
a, ti si dosao do dzamahirije
da ne spominjem "zavlacenje"
ne, nisam za dzamahiriju, da budem jasnija, strasno mi je i tuzno, i nedopustivo, i po bozijim i po ljudskim zakonima, ono sto se tamo desava, a citala sam dosta na tu temu
...nisam cak ni neka zadrta po pitanju prevare...sta vise, sebe cu pre okarakterisati kao "bludnicu", nego ako "uzornu zenu" (evo, sad i drugi forumashu mogu da raspale i da mi "ga zavuku")
..i, uopste ne znam kako na OVOJ temi dodjosmo do OVOG razgovora...:neutral:

mene je samo zbunilo ono vanzakonski ;)

mada nije loše kao neki seksualni stimulans jer ljudi vole da rade stvari koje su zabranjenje :)
 
mene je samo zbunilo ono vanzakonski ;)

mada nije loše kao neki seksualni stimulans jer ljudi vole da rade stvari koje su zabranjenje :)

avantura-obicno znaci sex/ljubav van zvanicne veze, najcesce braka-nisam pravnik, ali cini mi se da je sex van braka "kaznjiv" razvodom vrlo cesto
da li sam sada jasnija?
druga recenica ti vec otvara vrata za sasvim novu diskusiju, a da ne bih OVU temu razvijala na 5 strana, jer nicim ne zasluzuje, necu komentarisati :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top