DVD player
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: DVD player

DDDA
    Guest

Podrazumevano DVD player

Danas sam kupio prvi legalan DVD film u zivotu(apokalipsa danas), stavio ga u DVD citaci nijedan player, nista zivo nije htelo da ga otvori, sem jednog a ni taj nije mogao ceo film odjednom nego samo pojedinacne delove i pri tom je stalno zaglavljivao. Pogledao sam DVD i video gomilu nekih fajlova uglavnom sa VOB ekstenzijom. Na netu sam potrazio neke kodeke koji su samo pogorsali stvar jer sad vise nece ni taj jedan da otvara. Sta Da Radim??

Guest

Podrazumevano Re: DVD player

Citat Original postavio DDDA
    Danas sam kupio prvi legalan DVD film u zivotu(apokalipsa danas), stavio ga u DVD citaci nijedan player, nista zivo nije htelo da ga otvori, sem jednog a ni taj nije mogao ceo film odjednom nego samo pojedinacne delove i pri tom je stalno zaglavljivao. Pogledao sam DVD i video gomilu nekih fajlova uglavnom sa VOB ekstenzijom. Na netu sam potrazio neke kodeke koji su samo pogorsali stvar jer sad vise nece ni taj jedan da otvara. Sta Da Radim??
    TV Novosti a?
    treba ti dvd plejer recimo "powerdvd"

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano DVD plauer

Meni dvd otvara normalno o na WMP9 i na power dvd, za WMP9 ti treba kodeks koga skines sa njihovog sajta a za power dvd mozda region fraj (imam peticu i ne trazi mi nista), nisi rekao koji plejer koristis?

DDDA
    Guest

Podrazumevano

Koristim Cliprex DS DVD player
    Inace nakon sto sam instalirao neke kodekse poceo je normalno da pusta VOB fajlove ali sve bez prevoda i film je izgleda podeljen u tri dela. Ima li nesto bolje?
    Hvala na dosadasnjoj pomoci!

Slične teme

1. dvd player
    Autor Zwone u forumu Muzika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.03.2006., 22:19
  2. Mp3 player
    Autor OKLAGIJA u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.10.2005., 19:24
  3. MP3 Player
    Autor rajkec u forumu Hardver