Sta igrate trenutno?

Zanimljiv je koncept. Ali ništa originalno da meni privuče pažnju do te mere iako obožavam SciFi


Gt_ea_hasn_t_killed_any_companies_9f101fdbd2ea0.png
 
Poslednja izmena:
Meni je nekako više legao SG:U, ali šteta velika zbog toga što se završio u vreme štrajka američke guild-e pisaca. Mnoge dobre serije su prekinule emitovanje zbog toga. :evil:

SG:A sam gledao nešto malo i smorio se žešće. Da sam mlađi, tako oko 13 godina, možda bih i gledao. Sada sam mator za to :)
 
SGU je bio malo previse dosadan. Postaje malo bolji kad se pojave Rhona Mitra i Julie McNiven. Ali se nisu dugo zadrzale u seriji. Posebno me je nervirao onaj Portugalac, nesto kao kopija Cakoteja iz Star Treka. Uopste ceo SGU je bio pokusaj kopiranja Star Treka. Nije to bila prava SG serija kao SGA i SG-1.
 
Uopste ceo SGU je bio pokusaj kopiranja Battlestar Galactica.

Fixed. Ali svejedno je bila fina serija jer u to vreme SciFi je maltene bio na dnu. Ni sada nije nešto bog zna kako slavan, nažalost.

Thing is - I Battlestar Galactica, ali i Stargate Universe su bili odskočna daska za pisce Mass Effect-a.

Nego, što se tiče Andromede, nju su radili ljudi koji su, pa, hajde da kažemo rasisti prema belcima + previše pompezanja ka LGBTQRTSCVTR idiotlucima. Veoma, veoma loše prošla iako je imala ogroman budžet. BioWare se nekako izgubio previše u tim LGBT vodama da više ne znaju šta će od sebe.
 
Poslednja izmena:
Heroes of MIght nad Mаgic III, Outcast и Crysis. Бацам поглед и на друге игрице, нове и старе. Firewatch ми је кул авантура. Почео сам, али ми сецка комп, не иду ствари глатко, а ја волим да клизи. Зато играм старије наслове, јер таква ми графика, а и ЦПУ. А и мобилни. Имам неку Нокију, не знам ни који је то модел. Ретро је.
 
Већ десетак дана уживам мучећи се са првим дијелом Тамних душа. Други и трећи дио сам прошао а сад сам у прилици да се наслађујем првим који ми за сада изгледа сложнији од осталих.
 

Back
Top