Sta igrate trenutno?

nid:
Trenutno igram Red Faction i ne mogu da predjem jedan deo....... muci me naa pocetku nesto oko controlne prostorije i sabotiranja.... Stalno mi govori da nesto neckam i da idem u prethodnu prostoriju..... ako neko zna sta me muci neka javi.......

uhhhhhhhhhhhhhhhhhh ja sam to odigro pre jedno dve godine
sada ne igram nista jel me je sve smorilo galedam lost opet dosao sam da 18 ep prve sezone :) :) :)
 
tommy gun:
Pocinjem Hearts of Iron 2,trazim Doomsday da kupim nigde ga nema!

Pazi se !!! Hearts of Iron 2 mi je pojeo godinu dana života :) Od marta prošle godine do maja ove, uvek sam ga imao instaliranog na računaru i rado sam ga igrao... Drug koga sam zarazio HoI-jem pao je godinu na ETF-u lol
A Doomsday nisam ni ja mogao da nadjem, kažu pirati da to niko ne traži, pa ni oni ne prodaju ;) Skinuo sam ga sa torrenta, 528 MB. Vredelo je
 
Evo sta sam ja skino sa torrenta:

Igre:
Homeworld 2
The Movies: Stunts and Effects
Tactical Ops: Assault on Terror
Jedi Academy
Empire at War
Silent Hill 1
18 Wos: Pedal to the Metal

Filmovi:

The Hills Have Eyes
Silent Hill
Poseidon
Garfield 2: A Tale Of Two Kitties
Cars
Ice Age 2
When A Stranger Calls
 
Evo uzeh prije neki dan da igram po 3. put Project Eden(2001) i moram da pohvalim ovu igru. Ono sto mi se najvise svidja je level design i koncept problema(logickih, prostornih, problema simultanog upravljanja likovima- tako nekako bi ih nazvao) koji zahtjevaju dozu intelektualnog napora mada se ne moze reci da su preteski. Zanr je akciona avantura i tempo igre je malo sporiji, napucavanje s protivnicima je u drugom planu, mada ima i toga dosta i desava se svako malo da vas ojade. U tom slucaju desi se neka kratka ok animacija i jednostavno se vratite na posljednji regeneration point. Njih ima dovoljno(regen pointa) i dobro su rasporedjeni tako da nema bojazni od velikog backtrack-inga niti potrebe za manicnim save-ovanjem svako 2 minuta, vec se moze neprekidno uzivati u atmosferi, koja je odlicna.
Prica je zanimljiva ulazi na mala vrata bez kilometarskih brifinga, jednostavno vi ste clanovi UPA (urban protection agency)tima koji su dobili zadatak da ispitaju sta se desilo sa nestalim tehnicarima koji su radili na ucvrscivanju donjih djelova konstrukcija megalopolisa- gradovi su u buducnosti rasli u visinu na temeljima iz proslosti i sadasnjosti. Na vrhu su najbogatiji, dok kako se spustate tako sve vise ima kriminala i odbacenih od sistema.
Prelazak iz nivoa u nivo predstavlja sve dublje i dublje spustanje u podzemlje. Tako se i prica lagano odmotava i uplice vas direktno i otkriva prave razloge vaseg silaska.
S tehnicke strane igra je kvalitetno odradjena.Grafika je recimo slicna 1. Max paynu, mozda za nijansu losija. Engine igrice je cudesan. Prvi put sam presao P.E. na
celeron 466mhz
64mb rama
riva tnt2, sve je radilo kao podmazano.
Na pocetku velikih nivoa koji se prelaze po 2 do 3 sata je loading koji ih ucita kompletne za nekoliko sekundi. Likovi mogu biti razbacani na cetiri strane nivoa a prelazak s jednoga na drugoga je momentalan isto tako ako ocete da loadujete bilo koju poziciju s istog nivoa i to je momentalno, bez sekunde cekanja(sve je ovo vazilo i za celeron 466mhz)
Vodite cetiri lika i svaki ima posebne sposobnosti pomocu kojih rjesava odredjenu klasu problema(Andre-popravka, Minoco-hackovanje terminala, Carter-pristupanje security panelima, Amber-prolazak kroz environmental hazards-e i odlicna za napucavanje s protivnicima.) Od oruzja je najzanimljivije timeshock. Umjesto toliko eksploatisanog bullettime-a pucanjem iz time shocka usporavate protivnika u kojeg pucate pri tom ga ne ostecujuci dok ga preostala 3 clana tima razvaljuju. Sve na ekranu osim upucanog je u real time-u. Plus svako oruzje ima i second firing mode a u slucaju timeshocka to je sfera precnika nekoliko metara koja se formira oko mjesta koje ste pogodili u kojoj je sve usporeno. Van nje opet je sve u real time-u.
Tu su i 3 military gadgeta. Rover-mali gusjenicar koji se zavlaci u nedostupne rupe kad je to potrebno, Flying cam- leteca kamerica koja leti oko pola minuta dok se ne potrosi, odlicna za izvidjanje, aktiviranje nedostupnih prekidaca i odlican mamac za protivnike, i posljednje automatski turret, koga mozete ostaviti bilo gdje za sobom i sam ce pucati. Kao i kod rovera i kamerice i nad turretom je moguce preuzeti direktnu kontrolu.
Pa ako ste malo za odmor od pucacina i mainstreama igracke industrije ne bi bilo lose da probate ovu malo poznatu prilicno zanimljivu igru.
I ladno sad prvi put primjetih kad sam prisao ogledalu i usao u first person mode da lik kojega vodite ocima prati kursor.
A poceh sad i System shock 2 da igram i prosto nevjerovatno koliko su ove danasnje igre zaglupljujuce u odnosu na kompleksnost Ss2. Podsjeca jako na doom 3, mada je doom 3 banalizovan skroz.
eto tako da ne duzim previse. Aj pozzz.
 
Trenutno se zanimam F1 2005 - nema u prodaji tako da sam skinuo sa neta neke modove i update-vao F1 challenge 2002.Grafika odlicno uradjena,moze preko neta u multiplayeru i zaista je dobro kada volis da se trkas sa masom iz svih delova planete.....Ako nekom treba nek se javi.....

Inace,skidam sa torrenta Rise of Nations - Rise of Legends pa me zanima kakva je igra (strategija) i neka mi je neko malcice opise,da ne skidam bezveze......
 

Back
Top