Kajanje za offtopic.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sto%

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
162
Primjecujem da po temama ovdje ima ima masa offtopic postova. Ljudi ili stagod dodju na teme i kazu nesto nevezano, ili nesto sto je u njihvim glavama vezano za temu a nece da kazu ili ne znaju ni sami kako, ili prokomentarisu skroz nebitne stvari tipa da li su procitali ili ne, i sta misle o duzini teksta.

Prijalo bi mi da od buducih moderatora i od normalnih clanova foruma cujem ovo:

Ako je i uredu da neko dodje i napise post nevezan za temu,
da li bi bilo uredu da se brisu poruke istog toga nekoga ako on kasnije dodje na istu tu temu i napise da povlaci taj svoj post, ili neke njegove djelove - odnosno, ako izrazi da misli da se kaje sto je to nesto napisao u nekom postu prije i da to nije bilo ispravno/pametno/vredno napisati, zbog toga i toga?

Druga stvar je ovo:
Ako je i uredu da neko dodje i napise post nevezan za temu,
da li bi bilo uredu da ako on kasnije prijavi taj svoj post jer misli da nije bilo ispravno/pametno/vredno to napisati moderator obrise samo njegov post
i u slucaju da isti taj clan foruma nakon toga prijavi neke druge postove na istoj temi u kojima je nacinjena
"ista glupost" zbog koje je prijavio i svoj post?

I ono sto je jos vise vezano za temu podforuma:
Da li mislite da je seksi to sto niko nikad u nekom posu javno nije povukao izjave u nekom svom ranijem postu, tj. to sto se to rijetko dogadja?
 
ako se stvarno kaje jedino je u redu da se javno izvinjava cirularnim pismom svim chlanovima foruma i da moderatorima poshalje na kuchnu adresu kutiju chokoladica ali da je donese pevajuchi telegramista koji ispod prozora otpeva u desetercu pesmu pokajanja pratechi se na guslama i naravno treba da poshalje pp najlepshem forumashu da mu ne zameri greshku ali re toga da se obrati moderaciji podforuma zdravlje za dozvolu i ne sme da zaboravi da pita mamu da li sme ikada vishe da koristi internet a ako sme onda od vlasnika foruma mora da trazzi specialnu dozvolu da prijavljuje druge kako se ovaj tajni metod ne bi proshirio van granica nashe lepe zemlje i shire.
 
Ja moram da kazem da se kajem sto sam pitao:
" Da li mislite da je seksi to sto niko nikad u nekom posu javno nije povukao izjave u nekom svom ranijem postu, tj. to sto se to rijetko dogadja? "
 
Ja ne znam sta si ti hteo da kazes.

Ja nikada ne lazem. Moji postovi su price iz realnog zivota i to je ono sto je. Nemam sta da krijem. O meni se zna, da sam naivna, postena, iskrena, vredna, ljubazna, fina, mirna, stidljiva, postena, nevina, obrazovana, radoznala, vesela, optimisticna, realna, zaljubljiva, itd. ne volim da pricam o sebi, uvek to ostavljam drugima da sude o meni.
 
Ja ne znam sta si ti hteo da kazes.

Ja nikada ne lazem. Moji postovi su price iz realnog zivota i to je ono sto je. Nemam sta da krijem. O meni se zna, da sam naivna, postena, iskrena, vredna, ljubazna, fina, mirna, stidljiva, postena, nevina, obrazovana, radoznala, vesela, optimisticna, realna, zaljubljiva, itd. ne volim da pricam o sebi, uvek to ostavljam drugima da sude o meni.

BMK...
 
pa, sta znam... ja sam se mozda malo pokajao kad sam sutirao i promasio penal na onoj utakmici... al' se posle nisam kajao kad su mi rekli da je neko drugi hteo da sutira... a sve sam ih pitoa po 5 puta... oni cute... sudija vec cekao, nisamm hteo da se brukamo... sutnuo rikan i promasio... pare otisle u nepovrat... majka na pazar... al' i to se prezivelo... sledeci put, kad su trebali penali da se sutiraju, pitam ih opet: ''oce neko da sutne il' cu ja ponovo?!'... oni kazu: 'neka, neka, mi cemo'... e, tako...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top